Дніпропетровщина бібліотечна

Дніпропетровщина бібліотечна

Травень



 

1 травня – фахівці Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка  КЗ “Кам’янські міські публічні бібліотеки” КМР Кам’янської міської ТГ (Кам’янський район) через Тетяна Герасютата КАРНАУХІВКАчерез завідувачку бібліотеки №1 пані Наталію Іванюженкопривезли великодні дарунки для воїнів. І вже згодом вони роз'їдуться по двох напрямкам: нашим тероборонцям і захисникам неба.

1 травня -  фахівці бібліотеки – філії № 1 Публічної бібліотеки Новомосковської міської територіальної громади (Новомосковський район) під час інформаційної години «Нові книги – нові зустрічі» запросили своїх читачів у захоплюючу подорож світом сучасної української літератури. Бібліотекарка Валентина Самодіна занурила присутніх у світ нових українських книг, розповівши про твори Дарини Гнатко, Надії Гуменюк, Андрія Кокотюхи, Ніни Фіалко.  Активні читачі долучилися до обговорення, поділилися своїми враженнями від прочитаних творів та зачитували уривки.

1 травня – юні користувачі Благодатнівської бібліотеки-філії КЗК «Широківський Центр культурних послуг» Широківської селищної ТГ (Криворізький район)долучилися до акції "Великодня паска для воїнів ЗСУ".


2 травня – у філії №11 КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР Дніпровської міської ТГ (Дніпровський район) проведено народознавчу скарбничку «Великодні звичаї нашого народу» для юних користувачів. Про народні традиції підготування до Великодня та святкування великодніх днів читачів бібліотеки знайомила книжкова виставка «Великодні звичаї». Всі охочі виготовляли яскраві Великодні віночки.

2 травня  – у КЗ «Верхньодніпровська центральна міська бібліотека» Верхньодніпровської міської ТГ (Кам’янський район) напередодні Великодня провідний бібліотекар В.І. Янченко провела майстер-клас з писанкарства «Малювала паняночка маленьку писаночку» для мешканців громади. Майстриня  ознайомила присутніх з історією виникнення свята, представила літературу зі звичаєвих норм етикету в традиційній культурі українці та презентувала книжково-мистецьку виставку«Великдень іде – свято в душі несе». Присутні ознайомились із книгами з українського народного декоративного розпису, які покликані сформувати яскраві образи уявлення про культуру українського народу, залучити до власних пошуків, сприяти естетичному розвитку. 


2 травня – у КЗ «П’ятихатська центральна міська  бібліотека»   П’ятихатської міської ТГ (Кам’янський район)відбулось #Літературне_знайомствоюних користувачів з творчістю Юрія Винничука та його історико - фентезійною казкою «Місце для дракона». Зустріч була проведена в рамках регіонального проєкту 2024 "Письменники, короновані словом" з метою популяризації сучасної української літератури. Твір викликав зацікавлення у присутніх та наштовхнув на роздуми про добро і зло, вірність і зраду, доцільність самопожертви.

 


4 травня – працівники бібліотеки-філіалу №1 КЗ “Кам’янські міські публічні бібліотеки” КМР Кам’янської міської ТГ (Кам’янський район) разом з читачами зібрали багатий «кошик» до Великодня для наших хлопців із ЗСУ. Понад 20 родин принесли й наповнили смаколиками великодні коробки, які гарно прикрасили і відправили за призначенням. 

6 травня – фахівці КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області у фойє закладу розмістили інформаційно-книжковий мікс «Друга світова: український вимір» з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Працівники закладу вшанували пам'ять загиблих у ті страшні роки, взявши участь у загальноміському мітингу, по завершенню якого поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдатові.

  

7 травня – у КЗ «Верхньодніпровська центральна міська бібліотека» Верхньодніпровської міської ТГ (Кам’янський район) проведено інформаційну годину "Безбар'єрність - стосується кожного".    Юні користувачі  дізнались про забезпечення рівних прав і можливостей для всіх людей. Говорили про середовище, у якому буде комфортно всім. 


8 травня – у Дачнівській бібліотеці-філії КЗК «Широківський Центр культурних послуг» Широківської селищної ТГ (Криворізький район)проведена інформаційна хвилина-діалог  «Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!» та підготовлено книжкову виставку "Пам'яті загиблих будемо гідні".

 

8 травня – у Благодатнівській бібліотеці-філії КЗК «Широківський центр культурних послуг» Широківської селищної ТГ (Криворізький район) проведено патріотичну годину «В серцях і книгах пам'ять про війну» для юних користувачів. Хвилиною мовчання присутні згадали тих, хто приніс своє життя на терени свободи.


8 травня – у відділі обслуговування Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР Криворізької міської ТГ (Криворізький район)  на засіданні клубу «Спілкуймося українською» було продовжено цикл авторських уроків для дорослих від Світлани Корженівської. Цього разу читали твір Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні». «Бібліотека на Поштовій» щиро вдячна спікеру та учасникам за те, що саме в розмовному клубі «Спілкуймося українською» є можливість по-новому прочитати українську класику.

8 травня – читачі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» Жовтоводської міської ТГ (Кам’янський район) в рамках акції «Нас єднає не тільки книга» передали у центр підтримки бахмутян у місті Жовті Води «З Бахмутом у серці» дитячий одяг та взуття.  Фахівці закладу вдячні родині Вовк-Черемуш за благочинні справи.


9  травня – працівники Центральної дитячої бібліотеки  КЗ «Павлоградська міська ЦБС» Павлоградської міської ТГ (Павлоградський район) долучились до участі в проєкті «КРИЛА», ініційованого Благодійним фондом «ОВЕС». Користувачі бібліотеки зібрали пластикові кришки та передали до волонтерського хабу "Разом до Перемоги." Матеріал буде відправлений на переробку, а отримані кошти перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів ЗСУ. 


9 травня у КЗ «Васильківська центральна публічна бібліотека» Васильківської селищної ради Васильківської селищної ТГ (Синельниківський район) проведено літературну годину «Європа починається з тебе» для учнів Васильківського ліцею №2. Учні переглянули презентацію, яка висвітлювала різні періоди розвитку європейських держав,познайомились із країнами які входять до складу Євросоюзу, пригадали відомих поетів, письменників з цих країн, їх всесвітньо відомі твори.

 

 9 травня – у Центральній міській бібліотеці КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР Дніпровської міської ТГ (Дніпровський район) за сприяння Управління культури м. Дніпро відбулось урочисте відкриття ігрового простору для дітей та дорослих «Ігротека «DniproGame». Це місце, де мешканці Дніпра можуть безкоштовно пограти в настільні ігри, почитати книжки та приємно провести час із рідними та друзями.

За словами директорки бібліотеки, серед 36 настільних ігор та інших розваг кожен може знайти щось для себе, незалежно від віку, інтересів або вмінь. Проєкт було реалізовано за кошти гранту від «Української освітньої фундації». Святкова програма заходу включала в себе вітання від поважних гостей, участь присутніх у настільних іграх.

10 травня – в Центральній публічній бібліотеці КЗК «ЦСПБ Перещепинської міської ОТГ» (Новомосковський район) пройшов мовознавчий екскурс «Дорогами тисячоліть до слов’янської писемності» для  учнів 8 класу з нагоди Дня слов’янської писемності і культури. З відеопрезентації діти дізналися про життя та діяльність слов’янських просвітителів Кирила та Мефодія, виникнення слов’янського письма та алфавіту. На закріплення знань учням була запропонована вікторина.

12 травня в бібліотеці-філії №7 КЗ “Кам’янські міські публічні бібліотеки” КМР Кам’янської міської ТГ (Кам’янський район) для дітей ВПО міська організація Червоний Хрест провела творчу лабараторію «Подарунок мамі» з нагоди свята Дня матері. Спочатку розмальовки –«Що вміє мама» , потім мультиплікаційний фільм про день мами. Кожен намалював портрет своєї мами . І ,звичайно, майстер- клас з виготовлення листівки для матусі. Трішки пограли і наостанок голосні читання книги Дебі Гліорі «Щоб не було» про мамину любов .

15 травня - у Томаківській Центральній бібліотеці КЗ «Томаківська ЦБС» Томаківської селищної ТГ (Нікопольський район) пройшов семінар-практикум для працівників КЗ «Томаківська ЦБС» на тему «Висвітлення роботи бібліотек в соціальних мережах, Або як писати дописи». Для бібліотекарів була розроблена тематична презентація, після чого фахівці переглянули відеоролики циклу «Дія. Цифрова освіта». Підвели підсумки заходу, написавши допис про роботу бібліотек до Дня вишиванки. Аналіз дописів провела бібліотекар методико-бібліографічного відділу.

16 травня – у Центральній міській бібліотеці КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР Дніпровської міської ТГ (Дніпровський район) відбувся перегляд  та обговорення документальних фільмів «Українська вишиванка!» з містянами. З нагоди Всесвітнього дня вишиванки присутні ознайомились із документальними фільмами «Світ особистості. Традиційна вишиванка» «Сакральні таємниці української вишивки», «Історія вишиванки-походження, традиції»,«Борщівська вишивка», після чого користувачі ділились своїми враженнями.


16 травня - у Водянській сільській бібліотеці - філії КЗ «Магдалинівська публічна бібліотека»Магдалинівської селищної ради (Новомосковський район) відбулася зустріч з представниками Міжнародної гуманітарної організації Handicap International. Було проведено анкетування, дискусії на різні теми, вікторина  "Весняна подорож", рухливі розминки та майстер-клас.

  

16 травня - в Юрʼївській філії КЗК “Публічна бібліотека” Царичанської селищної ради Царичанської селищної ТГ (Дніпровський район) відбувся флешмоб «Одягнімо, друзі, вишиванки!» з нагоди свята Дня вишиванки. До заходу охоче долучилися користувачі бібліотеки та школярі. Вишитим різнокольоровим орнаментом цього дня замайоріла і сама бібліотека, адже для відвідувачів була оформлена тематична фотозона з вишитих рушників.

В ході заходу завідувач філії ознайомила присутніх з історією свята, з традиціями святкування та розповіла про різноманітність орнаменту вишивки в різних регіонах України.

16 травня – до КЗ «Криничанська центральна публічна бібліотека» Криничанської селищної ради Криничанської селищної ТГ (Кам’янський район) на   народознавчу гостину «У рідному краї цвітуть вишиванки»  завітали учасники жіночого салону «Роксолана». Розпочався захід  фотосесією «Вишивана Україна». Далі перенеслися в історичне минуле нашого народу. Мова – про особливу річ: вишиванку. Гості заходу за чашкою чаю із солодощами ділилися історією своєї вишиванки, читали вірші про вишиту сорочку та розповідали цікаві факти особистого вишивання. Презентували  виставку-інсталяцію «Українська вишиванка», на якій представлені книги та журнали про історію українського вбрання, про українські   вишиванки для чоловіків, жінок та дітей, а також рушники та серветки.

Захід супроводжувався відео переглядом  про створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

16 травня у КЗ «Нікопольська міська ЦБС» Нікопольської міської ЦБС (Нікопольський район)проведено фотосесію фахівців публічних бібліотек Нікополя#Вишиванкове_читання. Усі вдягнули вишиті сорочки, сукні та сфотографувались. І замайоріли світлини розмаїттям гарних вишиванок, яскравих кольорів та різних візерунків – у фото-флешмобі «Вишиванку вдягай – шануй її та зберігай!». Серед інформаційних форм роботи користувачі могли дізнатись про «Вишивку в одязі видатних українців» у відеоролику Центральної бібліотеки, про значимість вишиванки в повісті Наталії Ясіновської «Українка по-американські» та виставковій інсталяції «Вишиванка – код нації». Підхопив святковий настрій відео-флешмоб серед читачок філії № 6 КЗ «Нікопольська міська ЦБС» з чудовими привітаннями.

https://www.facebook.com/reel/760720529378739,https://www.facebook.com/photo/?fbid=851323176829992&set=gm.3689009868012127&idorvanity=1714562828790184 

16 травня в бібліотеці селище Слобожанка КЗ «Слобожанський центр культурних послуг» до Дня вишиванки відбувся літературно-музичний захід «Вишиванка – символ української душі» для мешканців громади. Присутні ознайомились з історією вишиванки, переглянули відео про символіку та традиції вишивки кожного регіону України. Звучали вірші у виконанні працівниць бібліотек-філій КЗ «СЦКП» ССР та лунали пісні про вишиванку, які виконували учні Слобожанської мистецької школи. Учасникам заходу була презентована виставка-інсталяція «Вишиванка в кольорах життя» про красу та традиції української вишиванки.

 

16 травня - у бібліотеці №11 КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР Криворізької міської ТГ (Криворізький район) відбувся захід "Допомога поряд" за участю БФ "Голоси дітей" для користувачів, дітей та дорослих з центру підтримки населення Бахмутського району «Бахмутський район єднає м.Кривий Ріг». Цікавою та корисною для користувачів була інформація, яку надали бібліотекарі стосовно технік арт-терапії. Кожен з присутніх мав можливість виготовити свою розмальовану вишиванку, використавши техніку арт-терапії - розфарбування. За основу були використані геометричні символи червоного, білого та чорного кольорів.


16 травня - до КЗК «Апостолівська міська бібліотека» Апостолівської міської ТГ (Криворізький район) відбувся тематичний захід «Вишиванка – символ української душі»для учнівської молоді 7-Б класу Апостолівського ліцею №3. Чарівні, неперевершені вироби рушників, сорочок, скатертин, серветок місцевих майстринь – вишивальниць привабили погляд присутніх. Відвідувачі ознайомилися з однойменною тематичною виставкою, книгознавчі видання якої розкрили  історію етнографічних регіонів української вишивки, символіку вишиваних виробів, їхнє значення у святах і обрядах, а також різновиди українських вишитих сорочок. Активну участь взяли учні у пізнавальній вікторині про вишиванку.


16 травня - у Першотравенській сільській бібліотеці - філії КЗ «Магдалинівська публічна бібліотека»Магдалинівської селищної ради (Новомосковський район) відбулася народознавча година «Вишиванка  - мій оберіг». Учнівська молодь прийняла участь в майстер-класі по створенню вінка, як символа молодості, слави, успіху та миру.


17 травня -  на базі Тритузнянської бібліотеки-філії КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради (Дніпровський район)відбувся виїзний семінар бібліотекарів Солонянської громади на тему «Організація роботи сільської бібліотеки: обмін досвідом». Учасників семінару привітав та побажав плідної роботи староста Володимир Свистунов. Працівники КЗК «Солонянська публічна бібліотека» надали методичні консультації щодо важливості правильного планування та звітності роботи, соціального партнерства, ведення ділової документації в бібліотеці, обслуговування дітей під час літніх канікул, патріотичного виховання молоді. Фахівці взяли участь у майстер-класі завідувача Наталії Логвиненко по створенню медіа-рекламних роликів, ознайомились з кращими практиками роботи з маленькими користувачами від завідувачів Аполлонівської та Микільської-на-Дніпрі бібліотек-філій КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Вікторії Кучерявої та Антоніни Колясової.

18 травня – від працівників КЗ “Кам’янські міські публічні бібліотеки” КМР Кам’янської міської ТГ (Кам’янський район)до шпиталю 93-ї бригади було відвезено одяг та медикаменти. Волонтери м. Кам’янського поїхали до наших воїнів  на Донбас, Дружківки, Краматорська, Слов'янська.

19 травня -  у Публічній бібліотеці Новомосковської міської територіальної громади (Новомосковський район) для містян відбулася арт-година «Рима до слова «війна», присвячена поетам нашого часу. Провідний спеціаліст Вікторія Пілюгіна та бібліотекарка АльонаБровчук разом із літературним об’єднанням «Вільна Ліра» зібрали шанувальників поезії. Учасники заходу декламували вірші сучасних авторів, а також власні поезії. В рамках дії книжкового клубу «Я люблю книгу» проведено бібліо-шопінг за книгами Любко Дереша. Захід пройшов у межах регіональної кампанії «Письменники, короновані словом» під назвою «Любко Дереш – представник новітнього покоління». Тетяна Коряк, заступник директора бібліотеки та ведуча заходу, ознайомила присутніх з біографією письменника, продемонструвала відео та буктрейлери до творів автора. Читачі абонементу долучилися до обговорення романів, поділилися враженнями та емоціями від прочитаного.

21 травняу бібліотеці для дорослих КЗК «Широківський Центр культурних послуг» Широківської селищної ТГ (Криворізький район) відбулося засідання клубу «Скажи мені українською» для мешканців. Розмовний клуб функціонує для кращого вивчення української мови з дітьми та дорослими, які прагнуть знати рідну мову якнайліпше.

22 травня – у філії №23  КЗК «Дніпровські міські публічні бібліотеки» ДМР Дніпровської міської ТГ (Дніпровський район) проведено психологічну консультацію «Ментальне здоров’я» для містян. На захід були запрошені спеціалісти Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечелівської районної ради у місті Дніпрі. Консультацію провели фахівці Дніпровського міського центру соціальних служб Коба Анастасія та Смирнова Ірина. Крім консультації були практичні заняття, вправи для боротьби зі стресами.

23 травня - у бібліотеці №25 КЗК “Міська бібліотека для дорослих” КМР Криворізької міської ТГ (Криворізький район) було проведено літературно - музичну вітальню «Терни святкують ювілей» для містян. Бібліотекарі підготували для присутніх святкову програму, яка включала відео мандри по історичних місцях Тернівського району, розповідь про видатних тернівчан. Під час заходу Надія Трофімюк виконала гімн Тернівського району, прозвучала розповідь ведучих про автора герба району, видатного майстра екслібрісу Куновського Б.П. та спомин про перший в Україні пам’ятник героям АТО, який був відкритий 9 березня 2016 року у Тернівському районі. Музичний подарунок - чудовий концерт від учнів та викладачів музичної школи № 10 додав мистецької нотки. Цікаві розповіді пролунали від тернівчан за чашкою запашного чаю. Тепле спілкування ще довго тримало наших гостей спогадами.


23 травня  -  працівники КЗ “Нікопольська міська ЦБС” Нікопольської міської ТГ (Нікопольський район) відправили на Харківський напрямок посилку для наших військових: маскувальні сітки, чай, каву, смаколики, шкарпетки, обереги, сухі душі. Окрема подяка Люда Малиш  за смаколики, майстрині Юлия Мажара за обереги та  дівчині-волонтеру за сухі душі. #кожен_робить_те_що_в_його_силах.

23 травня - бібліотекарем КЗ «Кам’янська сільська бібліотека» Софіївської селищної ТГ (Криворізький район) та завідуючою  Кам’янською філією Софіївського ЦКД було проведено годину мужності «Герої завжди поміж нас»  для мешканців громади з нагоди Дня Героїв України. Цей захід було присвячено кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів. У КЗ «Вишнева сільська бібліотеці» Софіївської селищної ТГ було представлено патріотичну книжкову виставку «Українці – нація героїв». Також цього дня онлайнкористувачі мали можливість переглянути історичний відеоекскурс «Були ми там, куди нас кликав час». Це свято всіх, хто боровся та бореться за незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України.

23 травня – фахівці Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка КЗ “Кам’янські міські публічні бібліотеки” КМР Кам’янської міської ТГ (Кам’янський район) взяли участь у сьомих бібліографічних студіях «Фахова діяльність та наукові дослідження в умовах російської військової агресії» (Харків) з двома доповідями про досвід роботи з краєзнавства та популяризації читання «Book time: промоція книги за допомогою TV в умовах війни» та «Краєзнавство як інструмент формування внутрішнього іміджу міста Камянське».

23 травня - на базі Юр’ївської публічної бібліотеки Юр’ївської селищної ради Юр’ївської селищної ТГ (Павлоградський район) продовжує свою роботу Гуманітарний координаційний центр. Всі бібліотечні працівники долучаються до заготівлі продуктів харчування і необхідних речей для воїнів ЗСУ.  Завідувачка філії Новогригорівської бібліотека випікає смаколики: пиріжки, рогалики. Фахівці Юр’ївської публічної бібліотеки, філії Чаплинська бібліотека, філії Водянська бібліотека активно допомагають мешканцям громади плести маскувальні сітки,у приготуванні їжі, зборі продуктових наборів,  шитті білизни, в’язанні шкарпеток  та рукавичок. Співпрацює з волонтерською їдальнею (допомога в приготуванні їжі та зборі продуктів) завідувачка філії Новогригорівської бібліотеки.

23 травня  - у КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради (Дніпровський район)  з нагоди Дня Героїв на бібліотечному бульварі було презентовано сучасну українську воєнну прозу. Відвідувачі познайомились з виданнями авторів сучасної воєнної прози, в яких подаються історії українських героїв.

24 травня - фахівці КЗ “Софіївська центральна бібліотека”Софіївської селищної ТГ (Криворізький район) провели  семінар «Волонтерство як поклик душі» для бібліотечних фахівців Софіївської громади. Спеціалістами закладу були надані консультації та практичні поради, які під час воєнного стану є дуже актуальними у бібліотечній роботі. А також відео про волонтерську робуту центральної книгозбірні громади https://www.facebook.com/soflibr/videos/367604335784649.

25 травня – у КЗК «Петропавлівська центральна публічна бібліотека Петропавлівської селищної ради» Петропавлівської селищної ТГ (Синельниківський район) відбулося засідання жіночого клубу Петропавлівського осередку Центру громадської активності Західного Донбасу, а саме майстер-клас з виготовлення букету з цукерок. Основною метою заходу було навчити учасників створювати оригінальні букети з цукерок, які можуть служити чудовим подарунком для близьких. Кожна учасниця майстер-класу відзначила високу якість організації заходу та професіоналізм ведучої майстрині з виготовлення фуд-букетів Катерини Маркової. Всі залишилися задоволені своїми результатами та зазначили, що навчання пройшло у дружній та творчій атмосфері. 

 

28 травня – працівники відділу обслуговування дітей СКЗК "Межівська центральна публічна бібліотека"  взяли участь у першій сесії тренінгу з групової інтервенції при травмах у дітей для юних читачів на базі Межівського будинку творчості школярів. Цільова аудиторія - діти 6-12 років. Провели заняття практичний психолог Ірина Булгакова та фасилітатор Олена Черепаха. Цей проєкт реалізується громадською організацією "Центр кризової підтримки "Спільно" у співпраці з неурядовою, некомерційною, нерелігійною глобальною гуманітарною організацією "Протидія голоду” та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


29 травня – працівники КЗК «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради (Дніпровський район) провели Акцію «Всі діти – наші!» для дітей загиблих захисників під назвою «Зігріти теплом кожне серце дитини». Подія, проведена під патронатом депутата Солонянської селищної ради Л. Верболоз, була приурочена до Дня захисту дітей. Програма заходу включала в себе презентацію книжкової виставки «Мандрівка до непрочитаних пригод», знайомство з виставкою робіт (алмазна вишивка) «Поклик душі – Марини Лаврик». Діти взяли участь в аніматорській розважальній програмі та частуванні напоями на наїдками.

30 травня  - на базі  КЗ «Верхньодніпровська центральна міська бібліотека» Верхньодніпровської міської ТГ (Кам’янський район) відбувся семінар - практикум "Бібліотечний простір: реальний та віртуальний" для завідувачів сільських та селищних бібліотек нашої громади. Розглядалися питаннятрансформації бібліотечного простору з метою створення нових комунікацій, в умовах обмежених приміщень, асигнувань і уваги місцевої влади до проблем бібліотек, пошуку нових форм просвітницької та інформаційної роботи, розробці креативних ідей та втіленню їх у життя.

Також на семінарі була презентована творча виставка "Текстильна лялька - чарівний дивосвіт", на якій були представлені роботи завідувача Ганнівської сільської бібліотеки-філії А.М.Білогорцевої. 


31 травня -  працівники КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області взяли участь у загальноміській благодійній акції «Вільногірськ – це Україна! Переможемо разом!».  Містяни вже традиційно беруть участь у цій події. Яскрава локація, цікаві ігри, гарний настрій – ось головні події того дня! Розважальна програма, яку підготували для дітей працівники закладу прийшлася всім до вподоби. І поки дітвора розважалася, батьки – донатили, роблячи свій вклад у нашу спільну Перемогу!