КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

« початок ‹ назад 1 2 3 4 5 6 7 8 ... вперед › кінець »
 

Philosophy, economics and law review
Обозрение философии, экономики и права
 
 

Журнал «Обозрение философии, экономики и права» зареєстровано у Міністерстві юстиції України 12 червня 2020 р.
Засновник та видавець – Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.
Электронна пошта редакції: rvv_vonr@dduvs.in.ua
В журналі представлені дослідницькі роботи, які висвітлюють та осмислюють нові грані людського існування та економіко-правові орієнтири існування людини на початку нового тисячоліття. Особлива увага приділяється формам їх прояви та відображення у філософії, економіці та праві.
Журнал включений до категорії «Б» переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата юридичних, філософських, економічних наук. опубліковано (наказ МОН України від 10.10.2022 р. № 894).
Журнал виходить два и на рік.
Контактный телефон +380937450505.
Мова видання: англійська
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання у 2021та 2022 роках.
Вашій увазі пропонується зміст.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80




Сторінки журналу :   1 

Journal of Geology, Geography and Geoecology
Журнал з геології, географії та геоекології
 
 

Міжнародний науковий журнал " Journal of Geology, Geography and Geoecology" друкується с 1993 года (до 01.04.2018 як "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Геологія, географія"). Засновник журналу - геолого-географічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Основна ціль журналу «Journal of Geology, Geography and Geoecology» - публікація високоякісних наукових робіт та надання відкритого доступу до статей. В журналі публікуються рецензовані оригінальні дослідницькі статті з різних аспектів у галузі геологічних, географічних та геоекологічних наук.
Матеріали будуть корисними для викладачів, наукових співробітників та студентів.
Журнал входить до переліку професійних видань, де можна публікувати основні результати дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата геологічних наук.
Всім опубликованим статтям буде присвоєний DOI, наданий Cross Ref.
До редакції журналу входять видатні вітчизняні та зарубіжні вчені з Великобританії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Тунісу, Португалії, Брунея, Швейцарії.
В журналі публікуються матеріали матеріали за такими основними напрямками: геологія, гідрогеологія, інженерна геологія, геоспадщина, палеонтологія, стратиграфія, геологія родовищ корисних копалин, геотектоніка, геохімія, геоекологія, геофізика, петрологія, мінералогія, геоморфологія, фізична географія, економіка.
Мова видання: англійська
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 до 2022 року.
Вашій увазі пропонується зміст.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80





Сторінки журналу :   1 

Communications and Communicative Technologies
Науковий журнал
 
 

Науковий журнал "Communications and Communicative Technologies" публікує оригінальні, завершенні роботи з актуальних проблем історії, теорії та практики соціальних комунікацій, видавничої справи, реклами та звʼязків з громадськістю.
Журналу присвоєно категорію "Б" у Переліку наукових фахових видань України. Галузь науки, назва спеціальності або галузь знань: соціальні комунікації, спеціальності - 061. Наказ МОН України № 530 від 06.06.2022 р. (РЕЄСТР наукових видань України)
З квітня 2023 року журнал працює за моделлю безперервного видання. Наразі онлайнова версія є повноцінною публікацією та гарантує можливість негайного цитування рецензованих статей.
Видання засновано у 1993 р. У період з 1993 по 2012 р. видавалося під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Літературознавство, журналістика".
З 2012 по 2017 рр. виходило під назвою "Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Соціальні комунікації".
З 2018 р. видається під назвою "Communications and Communicative Technologies". ISSN (print) 2617-1813; (online) 2617-1821.
Періодичність: 1 раз на рік.
Мови видання: англійська, українська.

Видавець: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2019 року.

Сторінки журналу :   1 

Journal of Optimisation, Differential Equations and Their Applications Журнал з оптимізації, диференціальних рівнянь та їх застосувань
Науковий журнал
 
 

Наукове видання "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" (надалі JODEA) публікує оригінальні статті, дослідження, які пов'язані з новими результатами в теорії та застосуваннях звичайних диференціальних рівнянь, диференціальних рівнянь в частинних похідних, інтегральних рівнянь, функціональних рівнянь, стохастичних диференціальних рівнянь, оптимального керування, скалярній та векторній оптимізації та інших пов'язаних областях. В журнал приймаються до друку також статті з суміжних областей математики, таких як функціональний аналіз, теорія ймовірності, стохастичний аналіз, обернені задачі, чисельне моделювання, математична економіка, теорія ігор, теорія систем, і таке інше, за умови, що ці статті суттєво опираються на їх зв'язок з теорією оптимального керування та диференціальних рівнянь. Основна спрямованість журналу полягає в публікації статей, які адресовані не лише математикам, але також нженерам, фізикам та іншим науковцям, для яких диференціальні рівняння та методи оптимізації є базовими інструментами їх досліджень. До публікації в JODEA приймаються оригінальні статті, які містять нові нетривіальні результати, що не були попередньо анансовані в інших виданнях. Всі статті підлягають рецензуванню групою міжнародних провідних експертів в математичній теорії керування та диференціальних рівняннях.
Мови видання: Видання журналу здійснюється англійською мовою. Статті друкуються англійською мовою.
Науковий журнал "Journal of Optimization, Differential Equations, and Their Applications" друкується за рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету починаючи з 2018 року і є продовженням серії випусків наукового журналу “Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Моделювання ” (2009 – 2017, ISSN (Print): 2312-4547, ISSN (Online): 2415-7325) та збірника наукових праць «Диференціальні рівняння та їх застосування» (1968 – 2008), які щорічно друкувалися у період з 1968 по 2017 роки. Наказом Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30.11.2021 р. журнал внесено до переліку наукових фахових видань України категорія "А", в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії (фізико-математичні науки) за спеціальностями 111 – математика, 113 – прикладна математика. Журнал видається двічі на рік.
Відділ документів іноземними мовами отримував це видання з 2018 до 2021 роки.
Вашій увазі пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ документів іноземними мовами ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 80


Сторінки журналу :   1 

Екатеринославский кооператор
Суспільно-економічний журнал
 
 

Журнал для кооператорів. Почав видаватися 1923 року. Журнал був двомовним: статті друкувалися російською та українською мовами.
Журнал представляв організації,: «Об'єднаний орган Катеринославських Губсорабкопа, Райспоживспілки, Українбанку, Губвоєнпо, Т.П.О. Буд, Спілки житлових кооперативів, В.П.О. 30-ї дивізії».
Журнал містить інформації щодо розвитку кооперативного руху: від методичних матеріалів та законодавства до хроніки розвитку кооперації на місцях. Має сторінки реклами.
Наприкінці XIX - на початку XX ст. український кооперативний рух, незважаючи на великі труднощі та перешкоди, набув значного розвитку. Він став важливим чинником господарського, культурного і духовного піднесення українського народу. В кооперації українське громадянство вбачало одну з конкретних форм демократії, яка наближала Україну до Заходу.
Найважливішими напрямами роботи товариств кооперації були:
• створення різних виробничих і господарських спілок,
• - пропаганда сільськогосподарських знань серед населення,
• - організація читалень, бібліотек, сільськогосподарських і промислових шкіл,
• - проведення з'їздів, курсів й виставок,
• - налагодження роботи зразкових господарств, дослідних станцій,
• - посередництво при купівлі землі, штучних добрив, реманенту, при збуті сільськогосподарських продуктів.
Краєзнавчий відділ ДОУНБ має це видання за 1923 рік, № 1-5.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Тел. (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

Вісник Національної академії наук України
Науковий журнал
 
 

Видання широко висвітлює діяльність НАН України, основні проблеми організації та координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень, актуальні питання розвитку науки та інноваційної діяльності, сучасний стан та перспективи досліджень з найважливіших галузей природничих, технічних і суспільних наук як в Україні, так і в світі, повідомляє про досягнення наукових колективів та окремих учених.
Мова видання: українська, англійська
Засновник: Національна академія наук України
Видавець журналу: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Періодичність: 12 разів на рік
Заснований у жовтні 1928 року
Скорочена назва: Вісник НАН України
Журнал входить до реферативної бази ERIH PLUS
Відділ періодики отримує це видання з 1994 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел. (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

Вища школа
Науково-практичний журнал
 
 

Журнал з питань діяльності закладів вищої освіти та підготовки кадрів вищої кваліфікації. На сторінках журналу регулярно публікуються статті відомих в Україні науковців, керівників, викладачів закладів вищої освіти, найважливіші документи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, комплексно висвітлюється досвід діяльності українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.
Журнал внесено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт з педагогіки .
Мова видання: українська.
Періодичність: щомісячно.
Журнал заснований у 2001 році.
Видавець: Видавництво «Знання» .
Відділ періодики отримує це видання з 2001 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел . (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

Виноград. Вино
Науково-популярний журнал
 
 

Журнал «Виноград. Вино» є додатком до журналу «Дім, сад, город», видається з 1997 року.
Засновник, редакція і видавець – КП «Редакція журналу «Дім, сад, город».
У журналі є рубрики: «Поради до часу», «Проблеми галузі», «З власного досвіду»,«Продовжуємо експериментувати», «Уроки на майбутнє», «У лабораторіях учених»,«Клубне життя», «Ода вину», «Джерела історії свідчать».
Серед авторів часопису: відомі знавці виноградної лози. Зокрема, директор Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» В.В. Власов, завідувач кафедри виноградарства Ужгородського національного університету В.О. Ходяка, академік, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки О.М. Литовченко, громадський діяч, відомий винороб, засновник сімейної виноробні І.В. Плачков та багато інших.
За 25 років виходу журналу були спеціальні випуски журналу, в яких використані надбання про умови закладання виноградників, технологію їх ведення від першого й наступних років вегетації, про сорти винограду й гібридні форми, які вирощують українські виноградарі. Авторами видання є науковці та виноградарі-аматори, які присвятили своє життя вирощуванню винограду.
Відділ періодики отримує це видання з 1997 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел . (056) 731-92-87

Сторінки журналу :   1 

Все́світ
Літературний журнал
 
 

Найстаріший український журнал іноземної літератури, заснований у січні 1925 року. У 1925—1934 роках журнал виходив двічі на місяць. У жовтні 1934 року через політичні обставини його було закрито, а більшу частину працівників репресовано та вбито. 1958 року журнал відновив роботу й виходив у Києві безперервно як щомісячник аж до 2000 року. З 2000 року виходить раз на два місяці.
Відділ періодики отримує це видання з 1958 року.
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87

Сторінки журналу :   1 

Архіви України
Науково-практичний журнал
 
 

Журнал містить дослідження актуальних питань історії, теорії і практики архівної справи в Україні та світі, теорії і методології архівознавства. Тут публікуються аналітичні, теоретичні, дослідницько-пошукові матеріали з архівознавства, документознавства, археографії, джерелознавства та споріднених дисциплін; критико-бібліографічні матеріали.
Тематична спрямованість журналу включає: висвітлення історії, теорії і практики архівної справи, публікацію наукових статей з проблем архівознавства, джерелознавства, документознавства, інших спеціальних історичних дисциплін; огляди архівних джерел; археографічні публікації архівних документів. Міждисциплінарний дискурс пов’язаний з актуалізацією процесів цифрової трансформації суспільства, запровадженням інформаційних технологій у діяльності архівів, розвитком електронних архівів та інформаційних ресурсів.
Журнал продовжує кращі фахові традиції історико-архівознавчих часописів: «Архівна справа» (1925–1930), «Радянський архів» (1931), «Архів Радянської України» (1932–1933), «Архівознавчий науково-інформаційний збірник» (1937), «Архівознавчий збірник» (1938), «Науково-інформаційний бюлетень Архівного управління МВС УРСР» (1947-1957), «Науково-інформаційний бюлетень Архівного управління УРСР» (1958-1965).
Важливою метою журналу є підтримка сталої комунікації між архівістами та користувачами інформації, презентація широкому науковому загалу інформаційного потенціалу документальних ресурсів України та результатів архівознавчих досліджень.
Редакційна політика «Архівів України» передбачає неупередженість і об’єктивність, високі стандарти до якості наукових статей, процедуру рецензування та дотримання редакційної етики і авторських прав.
Періодичність виходу: до 1999 року 6 номерів на рік, з 2000 року 4 номери на рік.
Мова видання – українська.
Відділ періодики отримує це видання з 1962 року
До Вашої уваги пропонується початок статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можливо за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(056) 731 92 87

Сторінки журналу :   1