Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 56 57 58 59 60 61 62 63 ... вперед › кінець »
 

1541029кп мп ; 63.3(4УКР-4ДНІ)624,5
Лутченко, Н. З. Підпільна організація Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська (серпень 1941-жовтень 1943). Погляд через 70 років [Текст] / Н. З. Лутченко.- Дн-ск : Герда, 2015.- 480c. Книга заснована на архівних документах, з яких гриф «Цілком таємно» знято в 1991 році. В ній зібрані спогади родичів підпільників, сучасників подій, інформація з літературних джерел. Вона повертає читачів у трагічне і героїчне минуле одного району м. Дніпропетровська, але в його долі, як у дзеркалі, відобразився жорстокий двобій нашого народу з фашизмом. Для всіх небайдужих до історії рідного краю.


1541019кп хр ; 63.3(4)6
Снайдер, Т. Кровавые земли: Европа между Гитлером и Сталиным [Текст] / Т. Снайдер; пер. с англ. Л. Зурнаджи.- К. : Дулиби, 2015.- 583c. «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним» — книга американського історика Тимоті Снайдера. «Криваві землі» розкривають жахливі факти про масові вбивства у період із 1933 до 1945. Ця праця присвячена народам, які стали жертвами режимів Йосипа Сталіна та Адольфа Гітлера. Снайдер знаходить спільні риси між режимами Сталіна та Гітлера, а також говорить про те, що їх жертвами стало понад 14 мільйонів беззбройних чоловіків, жінок та дітей. «Нацистський і радянський режими перетворили людей на числа», – пише у «Кривавих землях» Тимоті Снайдер. Книга отримала багато схвальних відгуків серед науковців.


в1537023кп иск ; 85.101(7СПО)я61
Вашингтонская галерея искусств. Коллекция живописи [Текст] / Н. В. Василенко; ред. А. Ромушкевич.- М. : ОЛМА Медиа Групп, 2016.- 144c. Вашингтонська галерея мистецтв, незважаючи на свій відносно молодий вік (датою заснування музею прийнято вважати 24 березня 1937 року) займає гідне місце в одному ряду з такими визнаними музеями Європи, як Лувр, Лондонська національна галерея, Ермітаж та ін. У цьому альбомі представлено більше 100 репродукцій безперечних шедеврів із зібрання Вашингтонської галереї. У книзі розповідається про історію створення музею і формування його колекцій, про картини і художників.


ф1537037кп иск ; 85.101(7СПО)
Музей Метрополитен. Нью-Йорк [Текст] / авт.-сост. В. Н. Сингаевский.- М. : АСТ, 2007.- 224c. Художній Музей Метрополітен є культурним центром не тільки всього Північноамериканського континенту, але, можливо, і всього світу. Це, без сумніву, головний музей Нью-Йорка, підбірка художніх цінностей якого - одна з найбільших і найважливіших з існуючих колекцій на планеті. Він по праву вважається одним з найвідоміших і значних в світі, оскільки в його колекції зібрані шедеври майстрів провідних шкіл і напрямків, що сформували сучасне мистецтво. На сьогоднішній день в Нью-Йоркському Музеї Метрополітен налічується більше 3 мільйонів експонатів. Основну увагу на цих сторінках приділяється картинній галереї.


ф1537025кп иск ; 85.101(7СПО)6
Музей современного искусства. Нью-Йорк [Текст] / пер. с англ.: М. В. Сокольской, О. И. Шульмана, И. В. Макарова.- М. : Слово, 2005.- 304c. Альбом знайомить з найвідомішим музеєм Нью-Йорка, де зберігається краще в світі зібрання сучасного мистецтва. Тут представлені роботи художників, створені в період з кінця XIX століття по сьогоднішній день. Живопис, скульптура, архітектура, дизайн, графіка, ілюстрована книга, реді-мейд - ось далеко не повний перелік форм, в яких проявляється зараз мистецтво. Читач познайомиться зі ставшими вже класичними полотнами Пікассо, Сезанна, Моне, Гогена, Ван Гога, з творами авангардистів XX століття: Мондріана, Уорхола, Поллока, Колдера, з мистецтвом наших днів. Зіставлення різних стилів, технік і форм дозволяє скласти строкату картину сучасного мистецтва.


ф1537027кп иск ; 85.03(0)
Бёрд, М. 100 идей, изменивших искусство [Текст] / М. Бёрд ; пер. с англ. С. Куракиной.- М. : Эксмо, 2013.- 216c. Для всіх, хто хоче знати про світове мистецтво більше, написана чудова книга, яка називається "100 ідей, які змінили мистецтво". Все, що ви бачите в сучасному мистецтві, яке відноситься до живопису, фотографії, літератури, кіно, архітектури, дизайну і так далі, не виникло саме по собі, а було придумано і відкрито нестандартно мислячими людьми. Кожен стиль і жанр, кожен хід у світі мистецтва - це чиясь неймовірна по геніальності ідея, втілена в життя. Кожна з цих ідей стала справжнім революційним проривом в мистецтві. Ці ідеї не тільки вплинули на все мистецтво, вони вплинули на історію, змінили світ до невпізнання.


ф1537026кп по ; 30.18
Уилкинсон, Ф. Шедевры мирового дизайна [Текст] / Ф. Уилкинсон.- М. : Эксмо, 2014.- 256c. Шедеври світового дизайну - це 100 всесвітньо відомих брендів, знамениті ікони дизайну, історія їх створення та успіху. Ілюстрований гід з історії промислового дизайну докладно описує знамениті винаходи, без яких неможливо уявити навколишній предметний світ. В енциклопедії міститься вичерпна інформація про біографії великих дизайнерів, серед яких: Альфонс Муха, Луїс Комфорт Тіффані, Олександр Родченко і Ле Корбюзьє. У книзі розповідається про несподівані творчі інсайти (осяяння, раптова здогадка, прозріння), що змінили погляди мільйонів людей на дизайн, наводиться докладний аналіз історичних зразків дизайну і виявлення їх ключових характеристик з допомогою close-up деталей, проглядається історія всього промислового дизайну від тканин і плакатів до автомобілів і меблів – за останні 150 років.


ф1537035кп иск ; 85.143(0)
Ходж, А. Н. История искусства. Живопись от Джотто до наших дней [Текст] / А. Н. Ходж ; пер. с англ. : Л. В. Казаченко.- Харьков : Фактор, 2012.- 208c. «Історія мистецтва» - це захоплююча подорож у часі, охоплює період від італійського Відродження до наших днів. Книжка містить інформацію про основні течії живопису, про його школи і стилі, а також про історію технік, що використовуються живописцями для створення своїх полотен. У ній подано досить повні відомості про європейських художників, починаючи від майстрів XIV століття, які зробили величезний вплив на подальший розвиток італійського й усієї європейської живопису, аж до наших сучасників кінця ХХ – початку ХХІ століття. Увагу зосереджено на найбільш важливих явища в мистецтві Відродження, бароко, класицизму, романтизму, модерну. Текст супроводжується безліччю барвистих ілюстрацій. Для широкого кола читачів, які цікавляться мистецтвом, а також для фахівців.


в1537029кп иск ; 79.147.1(7СПО)
Штейн, М. Т. Нью-Йорк. Музей Метрополитен. Музей Современного Искусства. Музей Гуггенхейма [Текст] / М. Т. Штейн, А. Монтьель.- М. : АСТ, 2000.- 237c. Паризький Лувр і мадридський Прадо, петербурзький Ермітаж, нью-йоркський Метрополітен, Лондонська національна галерея, музеї Ватикану... Хто не знає цих назв? У кого не захоплює подих при одній згадці про ці музеї? "Найбільші музеї світу" - це золотий фонд світового образотворчого мистецтва, це безцінні скарби живопису і скульптури і кращі з кращих творів людського генія, кожне з яких - непідвладний часу шедевр.


ф1533886кп чз ; 86.37-3
Антологія християнства [Текст] : хрестоматія з релігієзнавства та культурології / за заг. ред. Г. С. Лозко.- Тернопіль : Мандрівець, 2013.- 374c. Ця книга не повторює типові підручники, а подає документальні матеріали, що сприятимуть засвоєнню та осмисленню студентами знань з релігієзнавства та культурології. Мета посібника – спонукати читачів до пошуку й вивчення джерельної бази, а саме автентичних історичних документів, указів і послань, правил і циркулярів, літературних творів, які відображають розвиток чи занепад культурних явищ в Україні та інших європейських країнах. У глобальних умовах інформаційної війни посібник буде корисним для всіх, хто цікавиться альтернативним поглядом на події двохтисячолітнього періоду маніпулювання людською свідомістю.