Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 36 37 38 39 40 41 42 43 ... вперед › кінець »
 

1537038кп иск; 85.374.3(4ШВЕ)6-8
Бенуа, С. Грета Гарбо. Исповедь падшего ангела [Текст] / С. Бенуа.- М. : Алгоритм, 2013.- 288c. Грета Гарбо — одна з найромантичніших і найзагадковіших постатей в світовому кінематографі. Гарбо була надзвичайно красива: пропорції її обличчя відповідали пропорціям осіб античних статуй, а пропорції тіла – зразком античної краси Венери Мілоської. Ця північна жінка з класичними рисами обличчя стала символом тієї жіночності, яку чоловікам не дано осягнути. Гарбо ніколи не давала інтерв'ю, не підписувала автографи, не була присутня на прем'єрах своїх фільмів і не відповідала на листи шанувальників. Півстоліття вона самотньо жила в Нью-Йорку, уникаючи репортерів і виходячи на вулицю в темних окулярах, що закривають обличчя. Ця книга – спроба відкрити завісу про особисте життя зірки світового кінематографу ХХ століття.


ф1537036кп иск ; 85.374.3(7СПО)6-8
Бернард, С. Мэрилин: интимное воздействие [Текст] / С. Бернард.- М. : Астрель, 2013.- 208c. Бруно Бернард – "людина, що відкрив Мерилін Монро". Саме завдяки йому світ дізнався прекрасну актрису і просто чудову жінку. Його донька Сьюзен Бернард, по крихтах "зібрала" історію взаємин Бруно і його "маленької сестрички". Унікальні фотографії, листи, записки, цитати дозволять вам простежити шлях перетворення від простої дівчини Норми Джин до кінодіви Мерилін Монро.


1547304кп иск ; 85.330,76я73
Біль, Р. І. Виховання акторської харизми [Текст] : метод. посібник / Р. І. Біль.- Вінниця : Нова Книга, 2013.- 232c. У даній праці зібрані поради щодо виховання акторської харизми, виховання справжнього, живого актора. Книга стане в нагоді усім людям, які мають якийсь зв’язок з виступом на сцені. Тому кожна творча людина може скористатися практичними порадами та уроками, зібраними автором.


1542137кп иск ; 85.370
Вильярехо, Э. Фильм. Теория и практика [Текст] / Э. Вильярехо ; авт. вступ. ст. М. М. Абдуллаева ; пер. с англ. А. А. Ильиной.- Харьков : Гуманитарный центр, 2015.- 228c. У книзі подано короткий, але вичерпний путівник теорією фільму. Автор пише про кіноіндустрію, наводячи різноманітні приклади – від Голлівуда до Боллівуда – і знайомить із закулісною частиною знімального майданчика, історією, жанрами і технологіями кіно, розповідаючи, як тенденції в суспільстві відображаються на кіноекрані, та як кінематограф, своєю чергою, впливає на глядачів.


м1537039кп иск ; 85.374.3(4ВЕЛ)6-8
Ландер, С. Одри Хепберн в фотографиях и цитатах [Текст] / С. Ландер, Р. Ланичи.- М. : Эксмо, 2013.- 540c. З допомогою рідкісних фотографій і цікавих цитат цей альбом розповідає про творчий шлях дивовижної актриси, справжньої леді, неповторної Одри Хепберн. Ви побачите улюблену актрису очима її друзів, партнерів по фільмах, режисерів, з якими вона працювала, - всіх тих, хто так любив її і захоплювався її талантом. На цих сторінках ви почуєте тисячу освідчень Одрі від найвідоміших чоловіків Голлівуду, в числі яких Грегорі Пек, Фред Астер, Хамфрі Богарт, Генрі Фонда, Пітер О'тул, Шон Коннері, Кері Грант. Тут ви побачите Одрі в найвідоміших її ролях: принцеса Енн, Сабріна Фейрчайлд, Еліза Дуліттл, Холлі Голайтлі, а також відкриєте цю актрису в зовсім інших амплуа.


1537019кп иск ; 85.364.1(7СПО)6-8
Шеремин, Л. Майкл Джексон. Мистика жизни и тайна смерти [Текст] / Л. Шеремин, А. Вернер, Е. Ищенко.- М. : Эксмо, 2010.- 411c. Майкл Джексон пішов по-королівськи. За заявою Sony Music, "смерть Джексона - найбільша втрата з часів Преслі". Причини смерті співака викликають безліч домислів і припущень: його "зацькували ЗМІ", він "жертва медіатоталізатора", "експериментальний кролик західної цивілізації", або його перевтомила підготовка до масштабного туру, нарешті, що Майкла Джексона вбили і навіть що він покінчив з собою. У цій книзі ви знайдете відповіді на безліч запитань про життя відомого співака, крім того, наблизитеся до розгадки таємниці його смерті!


1541349кп мп ; 67.51г.я9
Кримінологічна характеристика злочинності в історії людства [Текст] : монографія / Т. В. Корнякова [та ін.].- Дн-ськ : Ліра, 2015.- 152c. Злочинність існувала та змінювалась протягом століть у кожній державі. Як правило, злочинність була пов’язана і з процесом соціально-економічного розвитку окремих держав і народів, які там проживали. Стан злочинності змінювався протягом часів та залежав від змісту, тенденцій, причин та умов самої злочинності. Постійно змінювалось і коло діянь, які у той час чи інший період різні держави вважали злочинними. З’являлись нові (суспільно небезпечні) види злочинності, які були притаманні певному історичному періоду. Таким чином, злочинність має корінне історичне походження. Це наукове напрацювання вперше здійснено професорсько-викладацьким складом юридичного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та містить правовий аналіз виникнення та розвитку злочинності в історії людства.


ф1541401 хр ; 63.3(4УКР-4ДНІ)5-37
Безносова, О. Екатеринославская губерния: Terra іncognita евангельского движения в Российской империи (середина XVII в.-1917 г.) [Текст] / О. Безносова ; Днепропетр. нац. ун-т им. Олеся Гончара.- Steinhagen : Samenkorn, 2014.- 543c. У книзі розглянута історія розвитку соціального і церковного життя Катеринославщини (сучасні Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Луганська області) в контексті загальних тенденцій еволюції (конфесіоналізації) християнства як світової релігії. Особлива увага приділена причинам виникнення подібних реформаційних рухів серед гетерогенного за етнічним і конфесійним походженням населення регіону в другій половині XVIII та другій половині XIX ст., яскравим і самобутнім рисам їх еволюції. Зазначено, що поява нових релігійних конфесій також стимулювало процеси самореформування традиційних церков регіону.


1545174кп мп ; 63.3(4УКР)5-282.2
Портнова, Т.В. Любити і навчати: селянство в уявленнях української інтелігенції другої половини ХІХ століття [Текст] / Т. В. Портнова.- Дн-ськ : Ліра, 2016.- 240c. У книзі проаналізовано набір ідей та уявлень про селянство, які домінували у колективній думці представників українського руху у Російській імперії другої половини ХІХ століття. Дослідження присвячене двом основним питанням: як і чому у ХІХ столітті селянин перетворився в уяві української інтелігенції на соціальний символ виняткової важливості та які характеристики діячі українського руху приписували селянству і з яких міркувань. У роботі показано вплив національної ідеології на формування позитивного образу селянина.


1541463кп хр ; 63.48(4УКР)-42
Роздобудько, М. В. Що розповідають та приховують археологічні пам'ятки [Текст] / М. В. Роздобудько.- К. : Академперіодика, 2015.- 303c. У книзі розповідається про різночасові археологічні пам’ятки Середнього Подніпров’я, які містять нерозшифровану й дотепер інформацію з далекого минулого. Питання, що постають під час дослідження цих пам’яток та археологічних культур, до яких вони належать, не менш цікаві й захоплюючі, аніж таємниці загадкових культур далеких екзотичних країн. Відповіді на ці та багато інших питань можуть суттєво змінити деякі усталені погляди на нашу прадавню історію. Справжня історія набагато цікавіша найпатріотичніших вигадок, котрих тепер не бракує.