Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 33 34 35 36 37 38 39 40 ... вперед › кінець »
 

м1551279кп хр ; 243.4-584.5
Далай-Лама. Книга радості. Вічне щастя в мінливому світі [Текст] / Далай-Лама, Т. Десмонд, А. Дуглас ; пер. з англ. Т. Микитюк.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.- 398c. Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по-новому. Автори навчать, як досягти духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду. Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Стань щасливішим уже сьогодні! У цій книзі ви знайдете практичні поради, медитаційні вправи, історії з життя, що надихають і дарують можливість змінити кожен день на краще.


1551268кп чз ; 159.953.33
Іставей, Р. Як запам'ятовувати (майже) все і завжди. Приголомшливі лайфхаки для прокачки вашої пам'яті [Текст] / Р. Іставей.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.- 175c. А ви знали, що звичайна рибка має здатність пам’ятати щось або когось тільки три секунди? Тож якщо ви не хочете бути рибкою і мрієте прокачати свою пам’ять до супергеройського рівня, Роб Іставей легко допоможе вам у цій справі. Що таке пам’ять? Як вона працює? Як запам’ятати все? Ця книжка містить цікаві практичні завдання й техніки запам’ятовування, реальні історії, незвичайні експерименти та дієві вправи.


м1551645кп хр ; 159.93
Каґґе, Е. Тиша в епоху галасу [Текст] / Е. Каґґе ; пер. з англ. Я. Лебеденко.- Харків : Клуб Cімейного Дозвілля, 2017.- 127c. Тишу добре мати під рукою, коли тобі сумно. Однак у наш час, коли гучність цього світу здатна заглушити будь-які почуття й будь-яку думки, тиша стає недоступною. Як боротися з епідемією шуму? Що для нас означає абсолютна тиша? Де її шукати? Ерлінг Кагге запевняє: навіть тоді, коли здається, що для усамітнення в цьому світі не залишилося жодного кутка, тишу здатен знайти кожний, її можна почути навіть серед страшного галасу і метушні. Треба тільки знати як. Ця книжка подарує вам можливість дослідити природу тиші, зрозуміти її, відчути, полюбити й знаходити повсюди. У нашому гамірному світі тиша може бути другом, вона — справжня розкіш, якою треба вміти скористатися.


1551625кп чз ; 159.9
Клейнман, П. Психологія 101. Факти, теорія, статистика, тести й таке іншe! [Текст] / П. Клейнман ; пер. з англ. Ю. Кузьменко.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.- 240c. Коротко про найголовніше, зрозуміло про надскладне, захопливо про професійне! Книга-бестселер американського журналіста, блогера та письменника Пола Клейнмана подарує неймовірне задоволення й познайомить у науково-популярній формі з основами психологічних концепцій та експериментів і з маловідомими фактами з життя видатних учених-психологів. Долучіться до таємниць пам’яті та несвідомого, інтелекту та емоцій, дізнайтеся про типи та причини психологічних розладів та сучасні методи їхнього лікування й про те, що ж таке когнітивний дисонанс, гештальтпсихологія та теорія особистісних рис.


м1551427кп хр ; 324-057.341(73)
Победа невозможного над неприемлемым [Текст] / Д. Джангиров, А. Видишенко, А. Демартино [и др.]; ред. Д. Г. Джангиров.- К. : Саммит-Книга, 2017.- 184c. Збірку присвячено різним аспектам президентських виборів в США 2016 року - від «червоно-синьої» електоральної географії Сполучених Штатів до надточних налаштувань систем Big Data в штабах претендентів, від публічних іміджів конкурентів і битви компроматів до спроб інших країн вплинути на перебіг передвиборчої боротьби.


1551300кп хр ; 070"20"
Антонов-Овсеенко, А. А. Журналистика ХХІ. Новые СМИ и свобода слова [Текст] / А. Антонов-Овсеенко.- Харьков : Фолио, 2017.- 267c. XXI століття ознаменувалося поширенням нового виду ЗМІ - онлайн-медіа, що дало привід заговорити про вмирання їх «традиційних» видів. Але розвиток мультимедійності, процес конвергенції забезпечили успіх використання старими ЗМІ принципово нових технологій. Чи не змінилося головне: для створення професійних ЗМІ як і раніше потрібні професійні навички і вміння. Ще одна неодмінна умова полягає в дотриманні норм професійної журналістської етики - як і загальнолюдських норм моралі. Крім того, не слід плутати професійну журналістику з військово-політичною пропагандою, яскраві зразки якої явили світу з початком XXI століття більшість ЗМІ в Росії і подібних їй країнах розвиненої автократії. Там одночасно з розвитком ЗМІ відточує свою згубну майстерність і цензура; її нові, витончені види і форми також детально описані в книзі.


м1551488кп хр ; 94(477)"19"
В’ятрович, В. М. (Не)історичні миті [Текст] : нариси про минулі сто років / В. М. В’ятрович.- Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017.- 176c. Розуміти минуле, щоб впевнено дивитись у майбутнє! Це розповіді не про знайомі з підручників події минулого. Тут ідеться про ті, які можна назвати митями фокусування історії, коли в одній хвилині відбивається життя всього покоління.(Не)історичні миті, які лягли в основу цієї книжки, вихоплено з останнього століття української історії: потяг, що везе київських студентів під станцію Крути; хлопчик в українському селі, який вмирає від голоду 1933-го; радянський концтабір, де гине поет, але лишаються жити його вірші…


1550001кп хр ; 94(47+57)
Саттер, Д. Доба безумства. Занепад і кінець Радянського Союзу [Текст] = Age of delirium / Д. Саттер ; пер. з англ. Н. Комарової ; [Нац. ун-т "Києво-Могил. акад.", Центр дослідж. історії та культури східноєвроп.- К. : Дух і літера, 2017.- 527c. Радянський Союз став першою в історії державою, в якій офіційна ідеологія пронизувала всі сфери й рівні життя, перетворюючи громадян на безликі та взаємозамінні гвинтики колосальної системи. Американський журналіст Девід Саттер, який у 1970‒1990-ті роки працював кореспондентом в СРСР, в своїй книзі показує життя радянських людей і трагічні наслідки цього соціального експерименту.


1548234кп хр ; 94:336.22](470+571)(02.064)
Темушев, С. Н. Налоги и дань в Древней Руси [Текст] / С. Н. Темушев ; Белорус. гос. ун-т.- Минск : БГУ, 2015.- 279c. Монографія присвячена одній з найскладніших тем в історії Стародавньої Русі домонгольського періоду - функціонуванню податково-данинної системи, яку слід віднести до числа обов'язкових елементів державності. Значну увагу приділено проблемі шляхів і чинників виникнення державного фіску, змістом виплат, визначення посадових осіб, які здійснювали збір податків-данини. Поряд з державним фіском звернуто увагу на зберігалася данинної залежності периферійних «племен» Русі.


ф1551384кп хр ; 327(477)(09)
Хандогій, В. Д. Дипломатичні сюжети: Невигадані історії кар'єрного дипломата [Текст] / В. Хандогій.- К. : Саміт-Книга, 2017.- 576c. Книга, яку ви тримаєте в руках, — це погляд професіонала на українську дипломатію через призму свого майже 40-річного досвіду. Пройдений автором кар’єрний шлях від аташе до Надзвичайного і Повноважного Посла, одного з керівників зовнішньополітичного відомства України, залишив у пам’яті цікаві сюжети, які можуть бути актуальними й сьогодні. Робота в дипломатичних установах УРСР, СРСР, РФ, а також сучасної України дозволили накопичити унікальний досвід, яким автор щедро ділиться з читачами. Головний висновок, на який наштовхують ці невигадані історії: без знання та об’єктивного розуміння минулого неможливо побудувати достойне України майбутнє.