Архiв надходжень
Переглянути цікавi надходження
« початок ‹ назад ... 25 26 27 28 29 30 31 32 ... вперед › кінець »
1551615кп чз ; 159.923.2
Чиксентмігаї, М. Потік. Психологія оптимального досвіду [Текст] / М. Чиксентмігаї ; пер. з англ. Г. Ф. Луіс.- Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.- 367c. Що робить людей щасливими? Як повністю реалізувати свій потенціал і досягти внутрішньої гармонії? Автор відповідає на обидва запитання, причому вельми нетривіально. Спираючись на численні дослідження, він стверджує, що відчуття щастя дає людині так зване переживання потоку — радості, творчості, цілковитої зануреності в життя, реалізації свого потенціалу. І воно доступне кожному з нас… Переконайтеся, що бути щасливим легко, — та станьте одним з таких!
1556571кп хр ; 51
Бенджамін, А. Магія математики. Як знайти χ і навіщо це потрібно [Текст] / А. Бенджамін ; пер. з англ. М. Гоцацюк.- К. : КМ-БУКС, 2018.- 352c. Артур Бенджамін, відомий в усьому світі як "математичний чарівник", поєднує математику та магію, щоб зробити предмет веселим, привабливим і однаково легким у розумінні як для фанатів математики, так і для тих, кого вона лякає. Магія математики - це підручник з математики, який ви хотіли б мати в школі. Використовуючи чудовий асортимент методів - від прикладів з кульками морозива до вимірювання гір і створення чарівних квадратів, ця книга охоплює основні математичні сфери, включаючи арифметику, алгебру, геометрію та обчислення, плюс числа Фібоначчі, нескінченність і, звичайно, математичні магічні трюки.
ф1557073кп хр ; 524.8
Гальфар, К. Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі [Текст] / К. Гальфар ; пер. з англ. Т. Цимбал.- К. : Yakaboo Publishing, 2018.- 312c. «Всесвіт на долоні» - книжка-подорож, в якій дотепний, грайливий і дещо балакучий гід Крістоф Гальфар веде читачів на край світу у буквальному сенсі слова: на межу і за межі наших знань і навіть нашої уяви. Фізик, учень Стівена Гокінга й співавтор книжки Стівена Гокінга та Люсі Гокінг «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», Гальфар просто пояснює найскладніше у фізиці, відкриваючи для широкої аудиторії таємниці не лише далеких галактик, подорожей у часі, народження і смерті зірок, а й навіть народження часу і простору.
1556538кп хр ; 612.821
Кайку, М. Майбутнє розуму. Наукові спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект [Текст] / М. Кайку ; пер. з англ. А. Кам'янець.- Львів : Літопис, 2017.- 408c. У книжці-бестселері Мічіо Кайку розглядає найцікавіший і найскладніший об'єкт у відомому Всесвіті – людський мозок. Книжка "Майбутнє розуму" – це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики. Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя. Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє. Для широкого кола читачів.
1556902кп хр ; 330.341.1:001.18
Келлі, К. Невідворотне. 12 технологій, що формують наше майбутнє [Текст] / К. Келлі ; пер. з англ. Н. Валевська.- К. : Наш формат, 2018.- 304c. Технологічна галузь не лише найдинамічніша в сучасному світі — вона здатна суттєво змінити наше життя в недалекому майбутньому. Які професії зникнуть, а які набиратимуть обертів? Які нові джерела прибутку з’являться в підприємців, а які бізнес-моделі перестануть працювати? Чого варто навчатися і в що інвестувати? Ви можете отримати максимум від цих змін, дізнавшись, якими будуть наслідки безперервного технологічного потоку через 30 років. Аналізуючи тренди, що проявляються вже сьогодні, Кевін Келлі окреслює напрямки, у яких неминуче рухатиметься світ. Він виокремлює 12 невідворотних технологій, які, тісно переплітаючись, визначатимуть глобальні тенденції розвитку.
1556913кп чз ; 504.61:57.071.74
Колберт, Е. Шосте вимирання. Неприродна історія [Текст] / Е. Колберт ; пер. з англ. В. Плискін.- К. : Наш Формат, 2017.- 295c. У 2015 році за книгу «Шосте вимирання» Елізабет Колберт отримала Пулітцерівську премію. Під час роботи над книгою авторка побувала майже на всіх континентах, відвідала наукові бази в тропіках Амазонії і на островах Великого Бар'єрного рифу, спілкувалася з сотнями людей. Колберт шукає відповідь на питання, що станеться, якщо темпи вимирання прискоряться. Ця книга – не наукова праця. Вона - швидше велетенська стаття для суспільно-природничого журналу зі світовим ім’ям, яку ми маємо можливість читати українською. Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім нашої планети, сучасною наукою та стежить за новинами зі світу природи.
1558539кп хр ; 524.8
Ллойд, С. Програмуючи Всесвіт. Космос - квантовий комп'ютер [Текст] / С. Ллойд ; пер. з англ. М. Репан.- Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019.- 256c. Чи є щось спільне між Всесвітом і бітом? Всесвіт — це найбільше з усього, що існує в природі, тоді як біт — найменша частинка інформації… і водночас — фундамент Всесвіту. Кожна молекула несе в собі біти інформації. Навіть яблуко, що лежить на вашому столі, містить кілька видів інформації. Проте тільки завдяки відкриттю й розвитку квантових комп’ютерів вдалося зрозуміти, яким чином ця інформація реєструється та обробляється. Всесвіт — це гігантський квантовий комп’ютер, який створює все, що ми бачимо довкола. Складні системи, галактики, планети, життя, мова, людина, суспільство, культура — усе це завдячує існуванням природній здатності матерії та енергії обробляти інформацію. Обчислюючи її, Всесвіт створює нас. Він працює як величезна космічна програма. Залишається тільки дізнатися: хто ж тоді програмує сам Всесвіт?..
ф1560020кп хр ; 001.5
Манро, Р. А що, як?. Серйозні відповіді на абсурдні запитання [Текст] / Р. Манро ; пер. з англ. Є. Даскал.- Харків : Віват, 2018.- 320c. А що, як усі люди на Землі одночасно посвітять на Місяць лазерними указками? А що, як комусь удасться осушити всі океани? А що, як усі блискавки на світі вдарять в одне й те саме місце? «А що, як?..» — це така книжка, у якій автор досліджує гіпотетичні головоломки, від філософських до наукових, у яких передбачається цілковите зникнення людства чи хоча б по-справжньому великий вибух, і дає серйозні відповіді на найнеймовірніші запитання, які, можливо, ніколи не спадали вам на думку. Ця книжка — рідкісна комбінація навчання і розваги.
1556857кп хр ; 53(092)
Сегре, Д. Звичайні генії. Як два диваки творили сучасну науку [Текст] / Д. Сегре ; пер. з англ.: О. Гординчук, Г. Лелів.- К. : К.І.С., 2017.- 392c. Багато в чому завдяки відкриттям Макса Дельбрюка і Георгія Гамова, сьогодні ми склали карту геному людини і зрозуміли Великий вибух. Але вони ніколи не були такими загальновідомими, як їхні колеги Айнштайн і Гайзенберґ, бо Макс і Джо активно проводили дослідження, не модні для свого часу. Це історія двох великих науковців і їхньої тривалої дружби, а також захопливий погляд зсередини на те, як люди роблять науку, за її лаштунки – на співпрацю і конкуренцію, дивацтва і невдачі, роль інтуїції і талану, а також почуття подиву і зацікавлення, що надихали ці надзвичайні уми.
1558475кп чз ; 511
Стюарт, І. Неймовірні числа професора Стюарта [Текст] / І. Стюарт ; пер. з англ. А. Хлівний.- Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019.- 382c. Для багатьох з нас світ математики — це темний ліс, сповнений незбагненних і химерних понять. «Неймовірні числа професора Стюарта» є тим компасом, що допоможе не загубитись у цих нетрях і зрозуміти світ чисел. З притаманною науковцю дотепністю, Іен Стюарт висвітлює дивовижні властивості чисел, загадку куба Фібоначчі, оповідає історію видатних математичних проривів від давнини й до сьогодні, розкриває секрети математичних кодів, шифрів та cудоку, четвертого виміру, кубика Рубіка та гри в «15», пояснює, як одна нескінченність може бути більшою за іншу та показує, що математика є невід’ємною частиною нашого життя. Ця книжка вражає, ви й незчуєтеся, як полюбите чарівний світ чисел!