Архiв надходжень
Переглянути цікавi надходження
« початок ‹ назад ... 22 23 24 25 26 27 28 29 ... вперед › кінець »
1556878кп хр ; 159.922.72
Сігел, Д. Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини [Текст] / Д. Сігел, Т. Брайсон ; пер. з англ. І. Борщ.- К. : Наш формат, 2017.- 191c. Батьки хочуть своїм дітям тільки найкращого, але слідувати цьому бажанню буває вкрай складно, особливо коли в повсякденному житті основна мета — просто вижити. Деніел Сіґел та Тіна Брайсон не пропонують тайм-менеджмент для батьків або прості поради з виховання. У книзі «Секрети мозку» вони запрошують відправитися в подорож, яка познайомить ближче з мозком, його роботою та корисними стратегіями взаємодії з дитиною. Це цікава та захоплива книжка, присвячена дитячому розвитку. Вона допоможе налагодити відносини з дітьми, навчити їх корисних звичок та зробити все, щоб вони стали успішними членами суспільства.
1556896кп хр ; 37.018.1
Сігел, Д. Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини [Текст] / Д. Сігел, Т. Брайсон.- К. : Наш формат, 2018.- 264c. Книжка розповідає про взаємозв’язок між нейробіологічним розвитком дитини та тим, як батьки реагують на її поведінку. Істерики, сльози, злість — усього цього можна уникнути, вдавшись до простих порад фахівців із питань дитячої психології. Ключовою заповіддю кожних батьків відтепер має стати «переорієнтовуй, але не кричи і не докоряй». Автори виробили стратегію поведінки, яка допоможе досягнути гармонійної комунікації з власною дитиною. Свої поради автори ґрунтують на останніх дослідження людського мозку. Дорослий спочатку має обійняти дитину, заспокоїти її, налагодити емоційний контакт з нею, а вже після обговорити, хто винен і як треба було вчинити. Почуваючись у безпеці, розуміючи, що тебе чують і люблять, хто захоче конфліктувати? Так виховується впевнена у собі людина, ніжно прив’язана до своїх батьків. Ця книжка про те, як розвинути в дитини навички спілкування, навчити впоратися зі своїми емоціями та водночас зміцнити повагу, любов і розуміння в сім’ї.
м1558703кп бф ; 1(089.3)
Мерфі і Паркінсон. Закони [Текст] / уклад. І. О. Назаренко.- Харків : Vivat, 2018.- 300c. У житті діє сила-силенна законів — фізичних, хімічних, філософських… Для їх детального вивчення існує чимало спеціалізованої літератури. Ми ж розглянемо… найкумедніші закони нашого буття. У книжці наведено принципи та правила людського життя, що їх помітили й описали для нащадків дотепники з усіх куточків світу. Читайте, зауважуйте, усміхайтеся та пам’ятайте: те, що має статися, або станеться, або ні — такий закон.
ф1556900кп по ; 004(092)
Айзексон, В. Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію [Текст] / В. Айзексон ; пер. з англ. Д. Гломозда.- К. : Наш формат, 2017.- 487c. «Інноватори» Волтера Айзексона – це історія становлення того, що ми називаємо ерою комп’ютерів. Багато хто вважає, що цей період є найважливішим і найдинамічнішим в історії людства. Прикметно, що автор і описує це саме як історію, як великий ґрунтовний роман. Він показує одночасно і вертикальний (бо без чіткої хронології у таких книгах ніяк), і горизонтальний зріз епохи (бо неможливо розповісти про людину та її внесок в розвиток комп’ютерів, не розповівши про умови, за яких вона працювала, цілі, які переслідувала, співпрацю, суперечки і відверті конфронтації з соратниками та конкурентами). Книга написана легко і доступно, тож навіть найбільшим гуманітаріям не часто доведеться звертатися за допомогою до Google. «Інноватори» особливо сподобаються «технарям», математикам, любителям комп’ютерів, технологій та історії, а також тим, хто панічно боїться приходу Скайнет.
1560151кп хр ; 316.42
Іто, Дж. Передбачення: що нам готує найближче майбутнє. Як добути бажаного від майбутнього: 9 ключових принципів [Текст] / Дж. Іто, Д. Хау.- Харків : Віват, 2018.- 352c.
Цілком новий погляд на знання й освіту, синтез технічних, природничих і гуманітарних наук! Автори не зациклені на тому, що чекає наше суспільство, а вже міркують, як готуватися до майбутніх викликів, і пропонують дев’ять основних принципів, з усвідомлення яких сучасній людині разом з однодумцями варто розпочинати будь-який проект. Завдяки неймовірним практичним прикладам і даним передових досліджень та філософських концепцій, почерпнутих в Media Lab MIT і за її межами, ця книжка допоможе вам адаптуватися й досягти успіхів у нашому непередбачуваному світі.
1556904кп хр чз ; 159.923.3
Кейн, С. Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати [Текст] / С. Кейн ; пер. з англ. Т. Заволоко..- К. : Наш формат, 2018.- 368c. Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.
ф1556921кп чз ; 94(100)"10/19"
Мортімер, І. Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас [Текст] / І. Мортімер ; пер. з англ. Я. Машико.- Харків : Ранок : Фабула, 2018.- 477c. У сучасному суспільстві майже щодня відбуваються суттєві зміни. А чи було так завжди? Чи можна якимось чином визначити, яке століття зазнало найбільших змін? Виявляється, що так. І це з блиском удалося чудовому англійському історику і письменнику Ієну Мортімеру, який ретельно, але водночас дуже цікаво описав і порівняв десять століть європейської історії.
1556880кп хр ; 159.955
О'Конор, Дж. Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень [Текст] / Дж. О'Конор, І. Макдермотт ; пер. з англ. Н. Сисюк.- К. : Наш формат, 2020.- 237c. Наш світ — складна система. Ми не розуміємо багатьох речей, а тому мимохіть стаємо їхніми заручниками. Що більше зусиль докладаємо, то менш досяжною видається наша мета, а старі проблеми повертаються й накопичуються. Щоб узяти контроль над власним життям, варто навчитися системного мислення, адже тільки розуміючи справжнє підґрунтя подій, ми можемо змінювати на краще власні дії та довколишній світ. Системне мислення впорядковує думки та вчить бачити закономірності в подіях. Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події. Книжка для всіх, хто цікавиться саморозвитком, методиками вирішення проблем, розвитком ефективних стратегій мислення.
1556901кп хр чз ; 316.477:305
Слотер, А.-М. Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім'єю [Текст] / А.-М. Слотер ; пер. з англ. В. Рудич.- К. : Наш формат, 2018.- 282c. Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Якою має бути справжня рівність? Як визначити пріоритети й досягти справедливості на ринку праці? Що мають знати компанії для успішної оптимізації людських ресурсів? Авторка досліджує, як потрібно змінити культуру трудових відносин, соціальну та державну політику, а також пояснює, чому питання балансу між роботою й особистим життям — болісна тема як для жінок, так і чоловіків.
1556882кп чз ; 930.85(100)
Ферґюсон, Н. Цивілізація. Як Захід став успішним [Текст] / Н. Ферґюсон ; пер. з англ. В. Циба.- К. : Наш формат, 2018.- 488c. Ніл Ферґюсон зауважує: «Ще на початку XV століття сама лише думка про те, що наступні п’ять століть Захід буде домінувати над рештою світу, здалася б дуже дивною. А втім, це сталося».
І нині могутність Заходу вражає навіть найбагатшу уяву... То чому ж так трапилося? Чому Європа, що на 1500-й рік поступалася Сходу за багатьма показниками — економічними, технологічними, демографічними, — зуміла різко рвонути уперед і досягти безперечного світового панування? Які складові успіху західної цивілізації? Саме ці дражливі питання украй сміливо, часом навіть зухвало, а проте надзвичайно захопливо висвітлює Ніл Ферґюсон.