Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 21 22 23 24 25 26 27 28 ... вперед › кінець »
 

1560151кп хр ; 316.42
Іто, Дж. Передбачення: що нам готує найближче майбутнє. Як добути бажаного від майбутнього: 9 ключових принципів [Текст] / Дж. Іто, Д. Хау.- Харків : Віват, 2018.- 352c. Цілком новий погляд на знання й освіту, синтез технічних, природничих і гуманітарних наук! Автори не зациклені на тому, що чекає наше суспільство, а вже міркують, як готуватися до майбутніх викликів, і пропонують дев’ять основних принципів, з усвідомлення яких сучасній людині разом з однодумцями варто розпочинати будь-який проект. Завдяки неймовірним практичним прикладам і даним передових досліджень та філософських концепцій, почерпнутих в Media Lab MIT і за її межами, ця книжка допоможе вам адаптуватися й досягти успіхів у нашому непередбачуваному світі.


1556904кп хр чз ; 159.923.3
Кейн, С. Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати [Текст] / С. Кейн ; пер. з англ. Т. Заволоко..- К. : Наш формат, 2018.- 368c. Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.


ф1556921кп чз ; 94(100)"10/19"
Мортімер, І. Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас [Текст] / І. Мортімер ; пер. з англ. Я. Машико.- Харків : Ранок : Фабула, 2018.- 477c. У сучасному суспільстві майже щодня відбуваються суттєві зміни. А чи було так завжди? Чи можна якимось чином визначити, яке століття зазнало найбільших змін? Виявляється, що так. І це з блиском удалося чудовому англійському історику і письменнику Ієну Мортімеру, який ретельно, але водночас дуже цікаво описав і порівняв десять століть європейської історії.


1556880кп хр ; 159.955
О'Конор, Дж. Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень [Текст] / Дж. О'Конор, І. Макдермотт ; пер. з англ. Н. Сисюк.- К. : Наш формат, 2020.- 237c. Наш світ — складна система. Ми не розуміємо багатьох речей, а тому мимохіть стаємо їхніми заручниками. Що більше зусиль докладаємо, то менш досяжною видається наша мета, а старі проблеми повертаються й накопичуються. Щоб узяти контроль над власним життям, варто навчитися системного мислення, адже тільки розуміючи справжнє підґрунтя подій, ми можемо змінювати на краще власні дії та довколишній світ. Системне мислення впорядковує думки та вчить бачити закономірності в подіях. Це вміння дає нам змогу підготуватися і навіть впливати на ці події. Книжка для всіх, хто цікавиться саморозвитком, методиками вирішення проблем, розвитком ефективних стратегій мислення.


1556901кп хр чз ; 316.477:305
Слотер, А.-М. Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім'єю [Текст] / А.-М. Слотер ; пер. з англ. В. Рудич.- К. : Наш формат, 2018.- 282c. Сьогодні жінкам постійно доводиться перебувати у стресових умовах, коли їхня кар’єра й сім’я — на різних шальках терезів. Якою має бути справжня рівність? Як визначити пріоритети й досягти справедливості на ринку праці? Що мають знати компанії для успішної оптимізації людських ресурсів? Авторка досліджує, як потрібно змінити культуру трудових відносин, соціальну та державну політику, а також пояснює, чому питання балансу між роботою й особистим життям — болісна тема як для жінок, так і чоловіків.


1556907кп хр ; 316.472.4
Ферґюсон, Н. Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до Фейсбуку.- К. : Наш формат, 2018.- 547c. Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої - правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися із приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі - не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив і підсилив їхню роль, ставши новим варіантом утілення громадських площ. Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історією, соціологією, політологією, а також впливом технологій на суспільство.


1556882кп чз ; 930.85(100)
Ферґюсон, Н. Цивілізація. Як Захід став успішним [Текст] / Н. Ферґюсон ; пер. з англ. В. Циба.- К. : Наш формат, 2018.- 488c. Ніл Ферґюсон зауважує: «Ще на початку XV століття сама лише думка про те, що наступні п’ять століть Захід буде домінувати над рештою світу, здалася б дуже дивною. А втім, це сталося». І нині могутність Заходу вражає навіть найбагатшу уяву... То чому ж так трапилося? Чому Європа, що на 1500-й рік поступалася Сходу за багатьма показниками — економічними, технологічними, демографічними, — зуміла різко рвонути уперед і досягти безперечного світового панування? Які складові успіху західної цивілізації? Саме ці дражливі питання украй сміливо, часом навіть зухвало, а проте надзвичайно захопливо висвітлює Ніл Ферґюсон.


ф1557075кп хр ; 316.612-027.233
Чуа, Е. Три сили. Як виховують в успішних спільнотах [Текст] / Е. Чуа, Д. Рубенфелд.- К. : Yakaboo Publishing, 2017.- 304c. Професорка Школи права Єльського університету Емі Чуа, донька китайських іммігрантів, не вперше кидає виклик панівному підходу до виховання дітей у США. Цього разу разом із чоловіком, професором Джедом Рубенфелдом, вона дослідила вплив методів виховання та цінностей спільнот, в яких зростають діти, на їхній подальший успіх у житті. Подружжя дійшло висновку, що для всіх найуспішніших спільнот в Америці визначальною є комбінація трьох чинників, які автори назвали Трьома силами: відчуттям вищості, загроженістю й здатністю контролювати імпульси. Ці Три сили притаманні переважно іммігрантам у першому поколінні, релігійним і національним меншинам, які внаслідок життєвих обставин і культурних особливостей досягають виняткового успіху і вибираються на найвищі суспільні щаблі. Водночас автори роблять застереження, що поняття успіх, яке вони використовують у дослідженні, є приземленим, вимірюваним, і зрештою цей успіх не є вичерпним і остаточним, а Три сили не обіцяють щастя і гармонії.


1556914кп хр ; 339.9(100)
Шарма, Р. Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені [Текст] / Р. Шарма ; пер. з англ. А. Іщенко.- К. : Наш формат, 2018.- 408c. Як у мінливому світі передбачити, які держави, найімовірніше, зростатимуть чи занепадатимуть? Які нові критерії успіху та невдач країн? Як державам, що розвиваються, як-от Україні, поводитися в новій економічній реальності? У цій книжці інвестор Ручір Шарма узагальнює тисячі різноманітних чинників економічного розвитку в перелік правил, які допоможуть визначити, де саме перебуває країна: на піку, на спаді чи тягнеться в невизначеності.


1548147кп чз ; 94(477)
Народження країни. Від краю до держави. Назва, символіка, територія і кордони України [Текст] / К. Галушко [та ін.].- Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2017.- 352c. Книга розповідає про те, як Україна «здобувала себе»: як ставала країною, а потім державою, як укорінювалася назва «Україна» протягом століть, якою символікою користувалися наші предки, як формувала свою територію та окреслювала її кордонами — тими кордонами, які нам сьогодні доводиться боронити зі зброєю в руках. Ці межі з'явилися не випадково й часто здобувалися дорогою ціною. Крім того, читачі дізнаються історію появи українського прапора, герба та гімну — державних символів, які сьогодні набувають нового, заслуженого й набагато важливішого значення, ніж за колишніх часів зневіри та розчарування.