Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 16 17 18 19 20 21 22 23 ... вперед › кінець »
 

м1540715кп чз ; 39.62д
Шевчук, С. В. Сергій Корольов.- Харків : ПЕТ, 2015.- 127c. Сергій Корольов – один із видатних вчених ХХ століття, який по праву вважається батьком радянської космонавтики. Перший штучний супутник Землі, запуски автоматичних міжпланетних станцій на Місяць, створення кораблів «Восток» і «Восход», політ першої людини в космос – ось далеко не повний перелік задуманого і здійсненого генеральним конструктором. Великим вченим, людиною, яка стала відомою у всьому світі тільки після смерті.


1568244кп чз ; 37.018.1(075)
Дюмонтей-Кремер, К. Між "можна" та "не можна". Як встановити межі для дитини.- К. : Сварог, 2020.- 99c. Всі батьки люблять своїх дітей і готові виконати майже всі їхні бажання. І частенько нам ніяк не вдається знайти правильний баланс між цими вічними проханнями і нашими поняттями про дозволене. В результаті – скандали, сльози, осудливі погляди перехожих і неприємне відчуття незручності і відчаю. Французький дитячий психолог Катрін Дюмонтей-Кремер вважає, що з самого раннього віку необхідно встановити для малюка межі дозволеного. Дотримання цих кордонів закладе міцну основу особистості дитини.


1568359кп чз ; 37.018.1
Клауд, Г. Як виховати чудову дитину? Як допомогти дитині в формуванні справжнього характеру. Всім батькам, які віддають своє серце вихованню чудових дітей.- К. : Сварог, 2020.- 230c. Кожна дитина індивідуальна. Але найголовніше, що можуть зробити батьки для дитини, – це виховати в ній характер. Характер – сума здібностей вашої дитини, які дозволяють їй справлятися з життям. Батьки більше за всіх інших впливають на формування характеру дитини. З самого народження ви допомагаєте їй розвинути шість найважливіших якостей: уміння спілкуватися з людьми; відповідальність; відчуття реальності, яке допомагає жити в недосконалому світі; наявність чітких моральних принципів, що відрізняють будь-яку совісну людину; розвинути таланти і здібності, без чого з дитини не виросте майстер своєї справи; закласти основи духовного життя, привести її до особистого спілкування з Богом.


1568349кп чз ; 159.923
Клауд, Г. Фактор матері. Як уникнути типових помилок, які роблять матері.- К. : Сварог, 2020.- 279c. Матір має великий вплив на розвиток особистості людини, але з нею пов’язано і найбільше число негараздів дорослих синів і дочок. Матерям і дітям дуже важко буває знайти спільну мову. Люблячи один одного, вони, тим не менш, доставляють один одному чимало неприємностей. Книга призначена для матерів (вік дитини значення не має) і для дорослих дітей, які вже зрозуміли, що конфлікти і сварки з матір’ю – не випадковість. Вона допомагає домогтися взаєморозуміння і гармонії у відносинах. Книга розповідає про витоки залежності і співзалежності, допомагає повернути собі і матері емоційне здоров’я.


1568239кп чз ; 37.018.1
Маккріді, Е. Мам, я сам! Як допомогти дитині вирости самостійним.- К. : Сварог, 2020.- 348c. Після століть важкої праці у людства, точніше, у його батьківської частини, в XXI столітті з’явилася несподівана проблема: як виростити дитину, яка в змозі донести білизну до пральної машини і увімкнути пилосос. Завалені іграшками і гаджетами, діти ніяк НЕ привчаться нести відповідальність за себе і свої вчинки, піклуватися про близьких, допомагати по дому. Автор цієї книги рішуче взялася допомогти втомленим батькам виправити ситуацію, даючи чіткі і прості рекомендації, як підготувати малят і підлітків до реального життя.


1568199кп чз ; 373.2/.3.091.33-027.22:796(075)
Максименко, Д. С. Гра - ключ до душі дитини. Гармонізація відносин дитини з навколишнім світом.- К. : Центр учбової літератури, 2020.- 238c. Книга присвячена аналізу виховної можливості гри – одному з улюблених і органічних видів діяльності та спілкування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Автор розглядає дитячу гру як ефективний діагностичний, корекційний, розвиваючий і виховний засіб, який дозволяє дорослим не тільки знайти шлях до душі дитини, допомогти їй відкрити красу навколишнього світу і людських відносин, а й самим відчути радість від ігрового спілкування з дитиною. Охарактеризовані показники ефективності застосування ігрових процедур, чітко прописані діагностичні критерії ігрової поведінки і переживань дітей. Грунтуючись на фундаментальних уявленнях видатних дослідників, автор враховує багато нюансів (особливості віку дитини, проблеми її розвитку, поведінки, реакції дорослих), вимоги до створення ігрового середовища вдома і поза ним, передбачаючи багато питань, які можуть викикнути у дорослих читачів. Адресується дорослим-вихователям, педагогам, практичним психологам, дослідникам-початківцям, а також всім, у кого є діти.


1568361кп чз ; 37.015.3
Накамуро, М. Як зробити, щоб дитина вчилася із задоволенням? Японські відповіді на нерозв'язні питання.- К. : Сварог, 2020.- 103c. Виявляється, і японські батьки стурбовані питанням, як стимулювати бажання дитини вчитися. І вони чують від дітей це вічне «не хочу» і «навіщо мені це треба». Поки у всьому світі сперечаються про сучасну школу, доцент Університету Кейо Макіко Накамуро опублікувала дослідження, яке отримало настільки широкий резонанс, що неодноразово було представлено на японському телебаченні з оцінкою «книга, яку обов’язково повинен мати на своєму столі кожен японець». Ті питання, які хвилюють батьків, отримали в ній відповіді на основі наукового аналізу. Люди можуть обманювати, вважає автор, дані – ні. А то, що викладено в цій книзі, здатне змінити життя як батьків, так і самого школяра.


1568253кп чз ; 37.018.1
Оота, Т. Найкращий тато! Як залишатися в серці дитини, коли працюєш з ранку до вечора.- К. : Сварог, 2020.- 112c. Продовження серії «Японські батьки». Бути сучасним чоловіком нелегко, а татом — ще складніше! У цій книзі зібрані прості та ефективні поради для тих, хто насилу поєднує кар’єру і батьківство. Японський автор Тосімаса Оота розповідає, як батькові спілкуватися з дитиною при нестачі часу, як за якісь секунди розмови залишити слід в душі дитини, у що пограти, коли є всього кілька хвилин. Виховання перетвориться в захоплюючу гру, а зайнятий трудоголік — в самого дбайливого тата на світі.


1568201кп чз ; 37.018.1
Сігел, Д. Дисципліна без драм. Як допомогти дитині виховати характер.- К. : Сварог, 2019.- 222c. Як домогтися, щоб підліток не сперечався з дорослими? Як уберегти дворічного малюка від небезпечних експериментів? Втомились твердити цілими днями одне і те ж саме, кваплячи дитину то в школу, то в ліжко, воювати за незроблені уроки або сидіння перед телевізором? Тоді ця книга для вас. Фахівці з нейропсихіатрії і дитячої та підліткової психотерапії Деніел Сігел і Тіна Брайсон переконані: коли ми закликаємо дітей до порядку, наше завдання – не забороняти і карати, а навчити їх. Навчити контролювати свої пориви, справлятися з гнівом та іншими сильними негативними емоціями, враховувати наслідки їх вчинків для оточуючих. При освоєнні цих навичок в мозку дитини утворюються міцні нейронні зв’язки, формуючи його особистість і характер, вони стають природною потребою і надалі допомагають справлятися з будь-якими труднощами і приймати правильні рішення. І навчити своїх дітей всього цього можна без всяких драм і сліз – стверджують автори і переконливо доводять це в книзі.


ф1546532кп по ; 36.991.5
Торты нашего детства [Текст] / сост. Л. Н. Кузьмина.- Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2017.- 80c. «Наполеон» і «Празький», «Мурашник» і «Кучерявий пінчер», медяники, сметанники, листкові трубочки з кремом, розсипчасті «Горішки» з вареним згущеним молоком і рум'яні «Персики» — близько 120 тортів, тістечок і печива, які нагадають вам смак дитинства! Їх ви зможете приготувати з простих натуральних продуктів, слідуючи перевіреним поколіннями рецептам з цієї чудової ілюстрованої книги. Тонкощі приготування бісквітного, пісочного, листкового, заварного, медового тіста, рецепти сметанного, заварного, вершкового і білкового крему з какао і шоколадом, фруктами і горіхами - все найкраще для вас і ваших близьких