Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 106 107 108 109 110 111 112 113 ... вперед › кінець »
 


Лосев, К. С. Мифы и заблуждения в экологии [Текст] / К. С. Лосев.- М.: Научный мир,, 2010.- 224c. У книзі автор зробив спробу критично розглянути всілякі помилки і міфи, пов'язані з екологією. Такою помилкою є переконаність переважної більшості людей і навіть екологів в тому, що головною екологічною проблемою є забруднення довкілля. Тим часом, не враховується такий аспект як руйнування природних екосистем на величезній частині суші і швидка деградація глобальної екосистеми, головного регулювальника газового складу атмосфери. Існують і приховані зміни, що відбуваються на молекулярному рівні у людей і інших організмів, які не настільки очевидні, але виключно небезпечні в першу чергу для людства.



Нізовський, А. Ю. Сто великих реліквій і скарбів України [Текст] / А. Ю. Нізовський..- К.: Арій,, 2010.- 400c. Не все те золото, що блищить: можливо, цією мудрістю керувався автор, створюючи захоплюючу книгу про матеріальне й культурне надбання України — від найдавніших часів до недавнього минулого. У ній докладно описано реліквії, що належали колись відомим історичним діячам і стали нині символами нашої державності; і скарби духовні — книги, картини, ікони; і предмети матеріального побуту — витвори ювелірного мистецтва, зодчества, речі із стародавніх курганів і таємничих скарбів, виявлених на великій території нашої країни. Майже в кожного із цих предметів-символів, що дійшли до нас із глибин століть, — своя захоплююча, хвилююча, драматична доля, у цілому ж вони становлять унікальний літопис історії України. Книга розрахована на широке коло читачів



Бантыш-Каменский, Д. Н. Энциклопедия знаменитых россиян [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 800c. Це сучасне видання, одне з найпомітніших праць з російської історії, унікальне зведення біографій знаменитих пращурів. Будучи свідком епох чотирьох російських імператорів, сучасником багатьох значимих подій російської історії, автор представив в своїй праці "життя і діяння" російських правителів, полководців, учених, письменників, ієрархів православної церкви, що зіграли помітну роль в подіях російської історії.



Бок, М. П. Столыпин. Воспоминания о моем отце [Текст] / М. П. Бок.- М. : Вагриус,, 2006.- 272c. Старшій дочці П.А.Столипіна Марії Петрівні фон Бок ледве виповнилося 19 років, коли її батько був призначений міністром внутрішніх справ, а незабаром і головою Ради міністрів. Її спогади про дитинство і юність, про дружну сім'ю, про батьків, яких вона обожнювала, написані з глибоким проникненням в суть характерів, стали не лише цінним документом епохи, але і яскравим свідоцтвом про життя одного з найзначніших - і трагічних - діячів російської історії.



Боханов, А Судьба императрицы [Текст].- М. : Русское слово,, 2007.- 384c. Це книга про дивну жінку, чиє життя було схоже одночасно на казку і на пригодницький роман. Імператриця Марія Федорівна (1847—1928). Невістка імператора Олександра II, дружина імператора Олександра III, мати імператора Миколи II. Ставши російською імператрицею в 1881 році, вона до самої смерті мужньо несла нелегку ношу свого царського звання.



Громова, И Церемонии царского дома [Текст].- М. : Дрофа-плюс,, 2010.- 336c. Будь-яке царювання нерозривно пов'язане з безліччю церемоніалів - коронація, одруження, урочисті паради, похорони... І кожна церемонія завжди проходить за певним ритуалом. Якими ж були церемонії російського царського будинку? Як коронувалися російські імператори? Якими торжествами супроводжувалися одруження? Як проходили свята і урочисті паради? Про це ви дізнаєтесь з нової книги Ірини Громової.



Данилова, А Благородные девицы. Воспитанницы Смольного института. Биографические хроники [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 464c. Благородні дівиці... Так називали вихованок знаменитого Смольного інституту. За півтора століття існування Виховного суспільства благородних дівиць (така було офіційна назва цього першого в історії Росії жіночого учбового закладу) з його стін вийшло декілька тисяч прекрасно вихованих дівчат. На думку засновниці інституту, Катерини II, вони повинні були пом'якшувати, ушляхетнювати вдачі тодішнього суспільства, вносити до стосунків між людьми частку гуманності. Час показав, що більшість випускниць Смольного інституту виконали те, що було задумане імператрицею.



Забелин, И. Е Домашняя жизнь русских царей [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 448c. Приватне життя московських государів завжди було приховане під щільною завісою таємниці: гості Кремля бачили лише її офіційну сторону, а ті, хто був у курсі всіх подробиць, особливою відвертістю не відрізнялися. Тому книга видатного російського історика, археолога і колекціонера Івана Єгоровича Забеліна (1820-1908) "Домашнє життя російських царів", без перебільшення унікальна. Внутрішній розпорядок, устрій побуту Московського палацу, взаємини його мешканців описані І.Е.Забеліним у всіх живописних подробицях, з детальним описом багаточисельних обрядів і церемоній, а також поясненням їх сенсу і глибинної значущості. Книга І.Е.Забеліна заснована на справжньому історичному матеріалі, з яким вчений мав можливість познайомитися, довгі роки працюючи в архіві Оружейної палати Московського Кремля.



Этикет для успешных людей. 100 советов [Текст]..- М. : АСТ, 2005.- 174c. У книзі наведено правила поведінки в різних життєвих ситуаціях: ділові стосунки, організація свят, прийом гостей, поведінка в суспільних місцях, в туристичних поїздках.



Рим и Ватикан [Текст] : большая энциклопедия живописи.- М. :АСТ ; СПб. : Полигон,, 2007.- 157c. Рим - столиця і одне з найбільш великих міст Італії. Місто настільки багате історичними, художніми і духовними цінностями, що з ним не може порівнятися жоден мегаполіс світу. Тому Рим по праву вважається одним з найбільших центрів міжнародного туризму, а детальний опис всіх його скарбів зайняв би сотні томів. Дана невелика книга дозволяє отримати уявлення про найбільш значні художні шедеври, що зберігаються в римських і ватиканських музеях