Архiв надходжень

Переглянути цікавi надходження


« початок ‹ назад ... 103 104 105 106 107 108 109 110 ... вперед › кінець »
 


Бантыш-Каменский, Д. Н. Энциклопедия знаменитых россиян [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 800c. Це сучасне видання, одне з найпомітніших праць з російської історії, унікальне зведення біографій знаменитих пращурів. Будучи свідком епох чотирьох російських імператорів, сучасником багатьох значимих подій російської історії, автор представив в своїй праці "життя і діяння" російських правителів, полководців, учених, письменників, ієрархів православної церкви, що зіграли помітну роль в подіях російської історії.



Бок, М. П. Столыпин. Воспоминания о моем отце [Текст] / М. П. Бок.- М. : Вагриус,, 2006.- 272c. Старшій дочці П.А.Столипіна Марії Петрівні фон Бок ледве виповнилося 19 років, коли її батько був призначений міністром внутрішніх справ, а незабаром і головою Ради міністрів. Її спогади про дитинство і юність, про дружну сім'ю, про батьків, яких вона обожнювала, написані з глибоким проникненням в суть характерів, стали не лише цінним документом епохи, але і яскравим свідоцтвом про життя одного з найзначніших - і трагічних - діячів російської історії.



Боханов, А Судьба императрицы [Текст].- М. : Русское слово,, 2007.- 384c. Це книга про дивну жінку, чиє життя було схоже одночасно на казку і на пригодницький роман. Імператриця Марія Федорівна (1847—1928). Невістка імператора Олександра II, дружина імператора Олександра III, мати імператора Миколи II. Ставши російською імператрицею в 1881 році, вона до самої смерті мужньо несла нелегку ношу свого царського звання.



Громова, И Церемонии царского дома [Текст].- М. : Дрофа-плюс,, 2010.- 336c. Будь-яке царювання нерозривно пов'язане з безліччю церемоніалів - коронація, одруження, урочисті паради, похорони... І кожна церемонія завжди проходить за певним ритуалом. Якими ж були церемонії російського царського будинку? Як коронувалися російські імператори? Якими торжествами супроводжувалися одруження? Як проходили свята і урочисті паради? Про це ви дізнаєтесь з нової книги Ірини Громової.



Данилова, А Благородные девицы. Воспитанницы Смольного института. Биографические хроники [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 464c. Благородні дівиці... Так називали вихованок знаменитого Смольного інституту. За півтора століття існування Виховного суспільства благородних дівиць (така було офіційна назва цього першого в історії Росії жіночого учбового закладу) з його стін вийшло декілька тисяч прекрасно вихованих дівчат. На думку засновниці інституту, Катерини II, вони повинні були пом'якшувати, ушляхетнювати вдачі тодішнього суспільства, вносити до стосунків між людьми частку гуманності. Час показав, що більшість випускниць Смольного інституту виконали те, що було задумане імператрицею.



Забелин, И. Е Домашняя жизнь русских царей [Текст].- М. : Эксмо,, 2008.- 448c. Приватне життя московських государів завжди було приховане під щільною завісою таємниці: гості Кремля бачили лише її офіційну сторону, а ті, хто був у курсі всіх подробиць, особливою відвертістю не відрізнялися. Тому книга видатного російського історика, археолога і колекціонера Івана Єгоровича Забеліна (1820-1908) "Домашнє життя російських царів", без перебільшення унікальна. Внутрішній розпорядок, устрій побуту Московського палацу, взаємини його мешканців описані І.Е.Забеліним у всіх живописних подробицях, з детальним описом багаточисельних обрядів і церемоній, а також поясненням їх сенсу і глибинної значущості. Книга І.Е.Забеліна заснована на справжньому історичному матеріалі, з яким вчений мав можливість познайомитися, довгі роки працюючи в архіві Оружейної палати Московського Кремля.



Этикет для успешных людей. 100 советов [Текст]..- М. : АСТ, 2005.- 174c. У книзі наведено правила поведінки в різних життєвих ситуаціях: ділові стосунки, організація свят, прийом гостей, поведінка в суспільних місцях, в туристичних поїздках.



Рим и Ватикан [Текст] : большая энциклопедия живописи.- М. :АСТ ; СПб. : Полигон,, 2007.- 157c. Рим - столиця і одне з найбільш великих міст Італії. Місто настільки багате історичними, художніми і духовними цінностями, що з ним не може порівнятися жоден мегаполіс світу. Тому Рим по праву вважається одним з найбільших центрів міжнародного туризму, а детальний опис всіх його скарбів зайняв би сотні томів. Дана невелика книга дозволяє отримати уявлення про найбільш значні художні шедеври, що зберігаються в римських і ватиканських музеях



Бабенко, В. Музы русской литературы [Текст] /.- М. : АСТ-ПРЕСС, 2008.- 344c. Чехов і Бунін, Гумільов і Ахматова, Цветаєва і Мандельштам, Булгаков і Рубцов... XX століття щедро обдарувало читачів блискучою чергою російських письменників і поетів, що назавжди вписали свої імена в історію всесвітньої літератури. Нелегко, а часто й трагічно складалися їх долі, але кохані, що знаходилися поруч, незмінно служили їм джерелом натхнення, допомагаючи вижити в жорстокому, ворожому світі. Музам геніїв присвячені безсмертні поеми і романи, які стали гордістю російської словесності. Відомий учений і письменник Володимир Бабенко, що багато років присвятив вивченню світової культури, спирається в своєму дослідженні на маловідомі історичні документи і безцінні спогади сучасників



Истратова, О. Н Психологическое тестирование детей от рождения до 10 лет [Текст] / О. Н. Истратова..- Ростов н/Д. : Феникс,, 2009.- 317c. Виданням являє собою практичний посібник з діагностичної роботи з дітьми. В ньому розглядаються різні можливості психологічного обстеження дітей різного віку: від дитячого до молодшого шкільного. Книга розрахована на широке коло читачів, студентів факультетів психології і педагогіки, а також призначена для практикуючих фахівців