Замовлення літератури


Шановні читачі!

Ви маєте можливість передати замовлення на книги з фондів Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки електронною поштою.

Галузеві відділи Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки, а також основне книгосховище розташовані в різних районах міста. Це створює незручність в користуванні бібліотекою. Для зберігання Вашого часу пропонуємо нову послугу -
прийом вимог на документи з фондів ДОУНБ електронною поштою
.

Замовлені книги Ви зможете отримати у відповідних відділах бібліотеки в той же день, якщо замовлення надійшло до 10 години ранку, або наступного дня з моменту отримання Вашого замовлення бібліотекою.

В замовленні Ви обов'язково повинні вказати основні бібліографічні дані на книгу (автор, назва видання, рік видання, інвентарний номер та шифр книги), прізвище читача, електронна пошта, а також дату бажаного отримання. В одному замовленні не більше п'яти книг.

Замовлення виконуються за наявності будь-яких елементів бібліографічного опису (автор, назва, місце видання та ін.) а також за предметними рубриками. Бібілографічні дані на потрібну Вам книгу ви можете в разі необхідності знайти
на нашому сайті в розділі електронні каталоги.

Послуга безкоштовна.

Замовити

Замовити по МБА


49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека