Клуб Української Культури

 

Home
Інформаія про Центр
Хроніка подій
Видання Центру
Наші виставки
Клуб Української Культури
Картинна галерея
Наші координати

<<На сайт КУК

 Два роки в Дніпропетровську діє міський Клуб Української Культури, скорочено – КУК, створений за ініціативою гуртка молодих патріотів, котрим в якийсь життєвий момент стала небайдужою подальша доля української культури, української мови, взагалі України.    

Засідання Клубу відбуваються в приміщенні Канадсько-Українського Бібліотечного Центру за сприяння Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Події Помаранчевої Революції кінця 2004 року сколихнули українське суспільство. Революція проходила під національними гаслами, отже, вона відбивала спрагу мас до відродження національної української культури, різко виросла цікавість до національних традицій, до української мови, до нашої історії. В цей час Клуб Української Культури міста Дніпропетровську вийшов на новий щабель свого буття – за домовленістю з Канадсько-Українським Бібліотечним Центром він тепер має постійне приміщення в стінах цієї чудової установи, унікального інформаційного осередку в цілому центрально-українському реґіоні.  

Що таке сьогоднішній КУК? У чому полягає його діяльність, які вимоги до учасників Клубу?

Такі питання часто доводиться чути від людей, які вперше приходять на засідання. КУК не є ані політичною, ані громадською організацією, ані партією, ані орденом, ані угрупованням, він не має на меті агітацію, пропаганду якихось релігійних або політично-партійних поглядів. Він не має навіть постійного членства. Двері нашого Клубу гостинно розкриті для всіх – незалежно від віку, статі, національної або релігійної приналежності, політичних переконань. Головне – це прийняття культури Української Нації, бажання дізнатися більше про нашу країну, про українські звичаї, українську історію, бажання відчути себе громадянином України не тільки за паспортом, але й за духом, за відчуттям.

Звичайно, принциповим аспектом роботи Клубу є вживання, плекання й всебічна пропаганда української мови, як універсального й єдиного інструменту національної культури.

КУК є чудовою нагодою спілкуватися з однодумцями, розширити коло своїх знайомих-патріотів України, звичайно ж, великою мірою наш Клуб є дискусійним: на наших засіданнях ми надаємо можливість людям обговорити теми, які їм фактично нема з ким обговорити в повсякденному житті, посперечатися за приводом тих чи інших гострих питань, дізнатися цікавих і маловідомих фактів. Учасник Клубу не має ніяких чітко визначених обов’язків – кожен приходить у КУК зі своєю метою і цієї мети досягає в процесі спілкування, суперечок, обговорень. Зрештою, кожен виносить із Клубу щось своє, особисте, хтось повертається до нас не раз і не два, стає постійним учасником клубних засідань, а комусь досить одного разу, аби отримати те, за чим він сюди прийшов.

У подальших планах Клубу Української Культури  – влаштування концертів, запрошення творчих людей: літераторів, художників, інших митців. Попереду – дуже великий обсяг роботи, цікавої й корисної. Тож, не будьте байдужі, приєднуйтесь до нашої спільної праці. Разом зробимо Україну Українською!

 

Розклад засідань КУК до кінця 2005 року

 

Місяць

Число

Час

вересень

17, субота

16:00

жовтень

1, субота

16:00

жовтень

15, субота

16:00

жовтень

29, субота

16:00

листопад

12, субота

16:00

листопад

26, субота

16:00

грудень

10, субота

16:00

грудень

24, субота

16:00

 

 

Додаткова інформація за телефоном: 8 097 593 02 31