Пошук по каталогам

 

 

Опис електронних каталогів ДОУНБ

 

Електронний каталог містить в собі бібліографічні описи книг з усіх галузей знань українською та російською мовами; бібліографічні описи книг та матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язанних з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії; бібліографічні описи книг та матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань іноземними мовами; бібліографічні описи книг з питань мистецтва українською та російською мовами, бібліографічні описи нот та бібліографічні описи грамплатівок.

База даних по стану на 24 лютого 2016 року містить 192 300 записів.

Імідж каталог являє собою електронну модель традиційного "паперового" генерального алфавітного каталогу, побудовану на основі оцифрованих (відсканованих) образів каталожних карток. Відскановані образи каталожних карток розташовуються відповідно до порядку розстановки карток в традиційному генеральному алфавітному каталозі.

База даних по стану на 24 лютого 2016 року містить 691444 записів.

БД періодичних видань містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 24 лютого 2016 року містить 811 800 записів.

БД “Дніпропетровщина” містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язанних з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії. Електронну базу “Дніпропетровщина” засновано 1 липня 1998 року.

База даних по стану на 24 лютого 2016 року містить 305 500 записів.

Зведений каталог періодичних видань бібліотек м. Дніпропетровська на поточний рік містить в собі періодичні видання провідних бібліотек м. Дніпропетровська з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 24 лютого 2016 року містить 4809 записів.

Поповнення баз даних здійснюється щоденно.

 

Опис традиційних карткових каталогів та картотек


 

 
49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека