Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1548588кп чз ; 88.323.0
Грей, Д. За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні [Текст] / Дж. Грей ; пер. з англ. Т. Микитюк. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 352c.
Чоловіки з Марса, а жінки — з Венери. Як часто доводиться чути таке твердження, чи не так? Але ж традиційні, усталені й нерідко стереотипні ролі в парах змінилися, еволюціонували, тому здатність пристосуватися до цих змін — це ключ до успішних стосунків. Джон Грей описує ситуацію з обох сторін і запевняє: призвичаївшись до нових ролей, ми всі зможемо бути коханими, поміченими й почутими в особистих стосунках. Ця книжка навчить вас розуміти свою половинку, досягати взаємного щастя, граничної відвертості та справжнього кохання.
  
1548586кп хр ; 159.922.3
Докінз, Р. Егоїстичний ген [Текст] / Р. Докінз ; пер. з англ. Я. Лебеденко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 543c.
«Егоїстичний ген» — перша і водночас визначна книжка Річарда Докінза, що досі залишається найвідомішою його працею і навіть через 40 років інтригує та не втрачає своєї актуальності. У чому ж полягає «егоїстичність» генів? Чому вчений так безжально висловлюється про людей? Які погляди відстоює? Річард Докінз наполягає на тому, що саме ген, а не особина є одиницею природного добору. Несподівано, чи не так? Але це ще не все. Альтруїзм автор пояснює не підсвідомим намагання зберегти вид, а саме егоїстичністю генів: вони вдаються до найвигіднішої стратегії, щоб залишити у вічності часточку себе.
  
1548643кп чз ; 159.952.3
Пенман, Д. Мистецтво дихати [Текст] / Д. Пенман ; пер. з англ. Г. Литвиненко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 128c.
Вам здається, що дихати — це просто робити вдих і видих та й по всьому? Ми й не помічаємо, як робимо це — постійно, монотонно, буденно… Одначе Денні Пенман доводить, що все геть не так. Наше дихання — то не звичка, то мистецтво, яке проте не потребує жодних надзусиль. Мистецтво правильно дихати не просто навчить вас не перевантажуватися та заспокоюватися в найкритичніші моменти — воно дасть вам змогу почуватися здоровим і щасливим. Це доводить людина, яка одного разу впала з величезної висоти, але вижила, змусивши себе… дихати. Опанувавши це мистецтво, ви збагнете, що завдяки правильному диханню можна робити дивовижні речі — позбутися хронічного болю чи впоратися зі стресом.
  
1548399 аб ; 177.61
Чепмен, Г. П'ять мов любови для неодружених [Текст] / Г. Чепмен ; пер. з англ. О. Фешовець. - Львів : Свічадо.-2015.- 224c.
Більшість витрачає свій час у гонитві за задоволенням. Може минути ціле життя, поки людина усвідомить, що шукала любові. Перед вами - книга-мандрівка особистими дорогами багатьох неодружених, які навчилися дарувати і приймати любов. І це стало найважливішим здобутком їхнього життя. То ж не гаймо часу! Учімося любити! У цьому світовому бестселері д-р Чепмен показує, що різні люди виявляють свою любов по-різному. Він говорить про п'ять особливих мов любови й про те, як важливо зрозуміти, якої саме з цих мов потребує ваш партнер у шлюбі.
  
1548695кп чз ; 159.942
Чиксентмігаї, М. Потік. Психологія оптимального досвіду [Текст] / М. Чиксентмігаї ; пер. з англ. Г. Ф. Луіс. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2017.- 367c.
Що робить людей щасливими? Як повністю реалізувати свій потенціал і досягти внутрішньої гармонії? Автор відповідає на обидва запитання, причому вельми нетривіально. Спираючись на численні дослідження, він стверджує, що відчуття щастя дає людині так зване переживання потоку — радості, творчості, цілковитої зануреності в життя, реалізації свого потенціалу. І воно доступне кожному з нас… Переконайтеся, що бути щасливим легко, — та станьте одним з таких!
  
1548630кп хр ; 159.964.2-052
Шер, Э. Лучший врач - ваше подсознание [Текст] / Э. Шер. - Харьков : Клуб семейного досуга.-2017.- 287c.
Психотерапевт Емі Шер вивчає не хвороби, а емоції і енергію. Як ними управляти і як позбутися від усього, що забруднює свідомість? Як змінити своє життя, поліпшити здоров'я, емоційний стан і отримувати задоволення від кожного прожитого дня? Ця книга допоможе розібратися, на що варто спрямувати свої зусилля, і переверне вашу свідомість! Автор допомагає знайти причину проблеми, не обмежуючись лікуванням симптомів, як це робить традиційна медицина. Поверніться до свого істинного «я», позбудьтеся від усього, що забруднює ваш внутрішній простір і не дозволяє насолоджуватися життям в повній мірі. Навчіться простим і ефективним технікам самолікування і знайдіть здоров'я і душевну рівновагу!

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека