Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1542923кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Гнатко, Д. Катерина [Текст] : роман / Д. Гнатко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 256c.
Середина ХІХ століття. Катруся росла без мами, а коли в хаті з`явилася мачуха Килина, життя дівчини стало нестерпним. Килина прагнула видати її за старого, але багатого сотника Яковенка. Дівчина в розпачі: весілля не за горами, а Микола, якого вона кохала, трагічно загинув... Звідки чекати порятунку? Випадково Катерина потрапляє на очі графу Гнатовському. У серці чоловіка спалахує пристрасть, така сильна, що він ладний на все, аби красуня стала його дружиною. Та сотник не збирається поступатися.
  
1542974кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Гнатко, Д. Проклята краса [Текст] : роман / Д. Гнатко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 240c.
30-ті роки ХХ сторіччя. Полтавщина. У селі чутки розходяться швидко. За кілька днів усі дізналися, що за юною красунею Ганною упадає одружений чоловік. Чи не приворожила його ця дівка? Може, вона відьма, бо всі парубки без тями закохані в неї? Аби врятувати доньку від ганьби та пліток, родина відправляє дівчину до міста, де доля дарує їй зустріч з майором Дмитром Солодовим. Але на заваді їхньому щастю знову стає жіноча підступність… Непроста історія кохання красуні та офіцера КДБ на тлі найдраматичніших подій української минувщини: голодомор, сталінські репресії.
  
1542968кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Ів, Г. Поверни мене в Японію [Текст] / Г. Ів. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 176c.
Одного звичайнісінького дня у твоє життя можуть увірватися неймовірні пригоди. Саме так сталося з героями цієї книги. Юна дівчина Ірина стає свідком пограбування банку, а студенту Роману, який катався на велосипеді, невідомо звідки під колеса падає молодий японець. Події того травневого дня тісно переплітаються й дивним чином приводять Іру до Японії. Адже на дівчину тепер покладена несподівана й дивовижна місія – повернути японця Хікару додому попри те, що він опинився в сучасному Києві, проскочивши не лише кілометри, а й роки свого життя. Динамічна і людяна книга про веселе й сумне, про дружбу та мужність долати важкі часи. Вигаданий сюжет оснований на реальних історичних фактах – з любов’ю до України і Японії.
  
1542918 аб ; 84(4УКР)6-445
Корній, Д. Зворотний бік сутіні [Текст] : роман / Д. Корній. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 288c.
Здавна між Темними та Світлими немає миру. Стриб покинув рід свого батька, володаря Темряви, заради Світлої жінки. Та вона пішла й заборонила шукати себе. А ось його доньку, Мальву, полюбила як рідну. Минули роки. Разом зі своїм батьком Мальва перейшла до світу темних. Вона повинна сама зробити вибір, на чиєму боці їй залишитися. Сили дівчини зростають...Та світ міняється. Заклопотані боги не одразу помічають постать у сірому каптурі. Чи зможуть Світло і Пітьма здолати сіре павутиння Сутінок?
  
1542991кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Мастєрова, В. Смарагд [Текст] : роман / В. Мастєрова. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 288c.
Людина сама обирає дорогу в житті чи може пройти лише тими шляхами, якими їй судилося? Відповідь на це запитання Данило Туманич шукає протягом усього життя. Він не знав матері. Хлопчиком бігав з циганськими дітьми, потім старанно вчився в університеті… А потім був Афган. Йому пощастило – він вижив, і з того часу вирішив присвятити себе служінню Богу. Та одного разу зустрів жінку... Тепер він має обирати: виконати обітницю перед Богом чи бути щасливим…
  
1543083кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Рогашко, А. Крізь безодню до Світла [Текст] : роман / А. Рогашко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 208c.
Під липами затишного міста, попивши кави та поблукавши тихими вуличками, доля вирішує, що прийшов час їй утрутитися в життя трьох подруг – Віри, Христини та Мар’яни… Різні, як земля, вода й вогонь… Однакові, як… Як можуть бути однакові три самотні жінки, нещасливе кохання і невдалі шлюби у яких залишилися в минулому, а тепер лише квартира, робота та, іноді, спільні посиденьки в улюбленій кав’ярні. Але все раптово зміниться однієї весни. Випадковий попутник у маршрутці чи неочікуваний телефонний дзвінок – коханню не важливо, де і з чого розпочати свою пристрасну мелодію. Тільки серце вестиме героїнь, роблячи вибір усупереч усім законам логіки і зовсім не передчуваючи страшної небезпеки, що нависла над ними трьома: поруч полює холоднокровний убивця, і він ще жодного разу не схибив… Сподіватися залишається лише на долю, а доля – теж жінка.
  
1542873кп хр хл ; 84(4УКР)6-44
Хімич, М. Байстрючка [Текст] : роман / М. Хімич. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 224c.
Ксеню вже давно непокоїла думка: може, Геник не її справжній батько? І ось під час чергової сімейної сварки старша сестра Варвара видає дівчинці мамин секрет: у Ксенії інший тато! Дівчинка приголомшена. Тепер вона хоче знайти справжнього батька і його родину, поринути у доросле життя. В електричці Ксеня знайомиться з Марком. Хлопчина стає її першим коханням, та дівчина не здогадується, що її з Марком пов`язують не лише почуття, а й сімейна таємниця...

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека