Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1537017кп иск ; 85.374.3(7СПО)6-8
Джим Джармуш [Текст] : интервью / пер. с англ. Е. Бурмистровой, А. Брагинского. - СПб. : Азбука-классика.-2007.- 347c.
Інтерв'ю представлені в цьому збірнику присвячені Джиму Джармушу – можливо, найбільш обдарованому і творчо активному режисерові в американському незалежному кінематографі за останні двадцять років. Як показують інтерв'ю, включені в даний збірник, Джармуш завжди любив змішувати компоненти абсолютно різних культур, щоб отримати щось нове, що не піддається звичній класифікації, подолати кордони між високим і низьким, створити новий образ Америки і виявити інший вигляд звичних речей, глянувши на них відсторонено. При цьому режисер ніколи не втрачає почуття гумору і аж ніяк не позбавлений самоіронії.
  
1537018кп иск ; 85.374.3(7СПО)6-8
Тим Бертон [Текст] : интервью: беседы с Марком Солсбери / пер. с англ. М. Абушика. - СПб. : Азбука-классика.-2008.- 400c.
Тім Бертон по праву вважається одним з найяскравіших і найцікавіших режисерів Голлівуду, кому вдається поєднувати у своїй творчості авторський задум і значні касові збори. Хтось знімає, щоб донести до публіки важливу для себе ідею, когось більш за все цікавить фінансова основа проекту; Бертон ж створює унікальні, як правило, фантастичні світи, правдивість яких не викликає жодних сумнівів. Він являє собою приклад справжнього казкаря століття високих технологій і дорогих спецефектів.
  
1537038кп иск; 85.374.3(4ШВЕ)6-8
Бенуа, С. Грета Гарбо. Исповедь падшего ангела [Текст] / С. Бенуа. - М. : Алгоритм.-2013.- 288c.
Грета Гарбо — одна з найромантичніших і найзагадковіших постатей в світовому кінематографі. Гарбо була надзвичайно красива: пропорції її обличчя відповідали пропорціям осіб античних статуй, а пропорції тіла – зразком античної краси Венери Мілоської. Ця північна жінка з класичними рисами обличчя стала символом тієї жіночності, яку чоловікам не дано осягнути. Гарбо ніколи не давала інтерв'ю, не підписувала автографи, не була присутня на прем'єрах своїх фільмів і не відповідала на листи шанувальників. Півстоліття вона самотньо жила в Нью-Йорку, уникаючи репортерів і виходячи на вулицю в темних окулярах, що закривають обличчя. Ця книга – спроба відкрити завісу про особисте життя зірки світового кінематографу ХХ століття.
  
ф1537036кп иск ; 85.374.3(7СПО)6-8
Бернард, С. Мэрилин: интимное воздействие [Текст] / С. Бернард. - М. : Астрель.-2013.- 208c.
Бруно Бернард – "людина, що відкрив Мерилін Монро". Саме завдяки йому світ дізнався прекрасну актрису і просто чудову жінку. Його донька Сьюзен Бернард, по крихтах "зібрала" історію взаємин Бруно і його "маленької сестрички". Унікальні фотографії, листи, записки, цитати дозволять вам простежити шлях перетворення від простої дівчини Норми Джин до кінодіви Мерилін Монро.
  
1547304кп иск ; 85.330,76я73
Біль, Р. І. Виховання акторської харизми [Текст] : метод. посібник / Р. І. Біль. - Вінниця : Нова Книга.-2013.- 232c.
У даній праці зібрані поради щодо виховання акторської харизми, виховання справжнього, живого актора. Книга стане в нагоді усім людям, які мають якийсь зв’язок з виступом на сцені. Тому кожна творча людина може скористатися практичними порадами та уроками, зібраними автором.
  
1542137кп иск ; 85.370
Вильярехо, Э. Фильм. Теория и практика [Текст] / Э. Вильярехо ; авт. вступ. ст. М. М. Абдуллаева ; пер. с англ. А. А. Ильиной. - Харьков : Гуманитарный центр.-2015.- 228c.
У книзі подано короткий, але вичерпний путівник теорією фільму. Автор пише про кіноіндустрію, наводячи різноманітні приклади – від Голлівуда до Боллівуда – і знайомить із закулісною частиною знімального майданчика, історією, жанрами і технологіями кіно, розповідаючи, як тенденції в суспільстві відображаються на кіноекрані, та як кінематограф, своєю чергою, впливає на глядачів.
  
м1537039кп иск ; 85.374.3(4ВЕЛ)6-8
Ландер, С. Одри Хепберн в фотографиях и цитатах [Текст] / С. Ландер, Р. Ланичи. - М. : Эксмо.-2013.- 540c.
З допомогою рідкісних фотографій і цікавих цитат цей альбом розповідає про творчий шлях дивовижної актриси, справжньої леді, неповторної Одри Хепберн. Ви побачите улюблену актрису очима її друзів, партнерів по фільмах, режисерів, з якими вона працювала, - всіх тих, хто так любив її і захоплювався її талантом. На цих сторінках ви почуєте тисячу освідчень Одрі від найвідоміших чоловіків Голлівуду, в числі яких Грегорі Пек, Фред Астер, Хамфрі Богарт, Генрі Фонда, Пітер О'тул, Шон Коннері, Кері Грант. Тут ви побачите Одрі в найвідоміших її ролях: принцеса Енн, Сабріна Фейрчайлд, Еліза Дуліттл, Холлі Голайтлі, а також відкриєте цю актрису в зовсім інших амплуа.
  
1537019кп иск ; 85.364.1(7СПО)6-8
Шеремин, Л. Майкл Джексон. Мистика жизни и тайна смерти [Текст] / Л. Шеремин, А. Вернер, Е. Ищенко. - М. : Эксмо.-2010.- 411c.
Майкл Джексон пішов по-королівськи. За заявою Sony Music, "смерть Джексона - найбільша втрата з часів Преслі". Причини смерті співака викликають безліч домислів і припущень: його "зацькували ЗМІ", він "жертва медіатоталізатора", "експериментальний кролик західної цивілізації", або його перевтомила підготовка до масштабного туру, нарешті, що Майкла Джексона вбили і навіть що він покінчив з собою. У цій книзі ви знайдете відповіді на безліч запитань про життя відомого співака, крім того, наблизитеся до розгадки таємниці його смерті!

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека