Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1551293кп хр ; 57
Тайны живой природы. Загадочные животные и растения [Текст] / сост. С. Реутов. - Харьков: Клуб Семейного Досуга.-2016.- 320c.
Незважаючи на те, що нога людини вже ступила в ХХI століття — століття високих технологій та інформаційного суспільства, загадок і таємниць у нашому житті не стало менше. Ми вважаємо, що природа нашої планети повністю вивчена, але продовжуємо отримувати свідоцтва присутності тварин і рослин невідомих видів. Усі ці питання давно вже могли бути забуті, якби не виняткові та незрозумілі випадки, які відбуваються в різних куточках планети і розбурхують розум не лише обивателів, а й науковців.
  
1533460кп хр ; 26.323.91
Адаев, А. Воскресение Атлантиды [Текст] / А. Адаев. - Николаев : Илион.-2007.- 380c.
Автор вперше подає доісторичну цивілізацію не як конгломерат культур окремих народів і народностей, а як єдину загальнопланетарну систему цивілізації, що передбачає системне дослідження всіх головних елементів, що характеризують людство: інтелект, мова, письмо, наукові знання і технологію. Системний підхід дозволяє розрахувати координати Атлантиди та ідентифікувати її за всіма ознаками творів Платона, міфологічної інформації і в повній відповідності з сучасними науковими даними.
  
1533901кп хр ; 28.021
Баландин, Р. К. Загадки теории эволюции. В чем ошибался Дарвин [Текст] / Р. К. Баландин. - М. : Вече.-2014.- 320c.
Ідея розвитку - одна значних таємниць буття - залишається надзвичайно важливою для пізнання земного життя і сенсу нашого існування. На жаль, еволюційна теорія Дарвіна, заснована на принципі природного відбору, сьогодні не може пояснити появи розумних істот. У пошуках братів по розуму астрофізики прослуховують і переглядають космічні далі. Настав час осмислювати складні природні процеси, намагаючись осягнути їх зміст. Книга в полемічному ключі розглядає сучасні наукові та філософські аспекти еволюційної теорії.
  
1551214кп хр ; 524.8
Гокінг, С. Великий замисел [Текст] / С. Гокінг, Л. Млодінов ; пер. з англ. М. Климчук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2018.- 208c.
Книжка, яка розкриває всі таємниці виникнення Всесвіту. Книжка написана живою мовою й розрахована на широке коло читачів без академічних знань з фізики. Це історія Всесвіту, в контексті якої автори спростовують традиційну теорію його появи, по-новому осмислюють теорію Великого вибуху та заперечують думку про те, що Земля — єдина планета, на якій є життя. Що, як окрім нашої галактики та всесвіту існує безліч інших унікальних космічних об’єктів?
  
1551266кп хр ; 524.8
Краусс, Л. М. Таємниці походження Всесвіту [Текст] / Л. М. Краусс ; пер. з англ. Д. Гломозда. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2018.- 319c.
Як виник Всесвіт? І як з’явилася наша реальність? І чому ми взагалі існуємо? Лоуренс Крайс запрошує вас у захопливу подорож, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання. В цій книзі він доступною мовою розповідає про фізику та її витоки, наукові дослідження появи Всесвіту, ділиться історіями з життя видатних науковців минулого та сучасності, їхніми досягненнями та відкриттями. Ніяких нудних термінів та незрозумілих формул. Книжка, яка розкриє всі таємниці походження Всесвіту.
  
ф1533764кп хр ; 26.323
Скляров, А. Ю. Сенсационная история Земли. Сколько на самом деле лет нашей планете? [Текст] / А. Ю. Скляров. - М. : Вече.-2012.- 256c.
Який вік планети Земля? Хто дає правильну відповідь на це питання - креаціоністи, які на підставі Старого Завіту дають нашій планеті всього шість тисяч років, чи сучасні геологи, які нарахували їй аж чотири з половиною мільярди років? Наскільки точна геохронологічна шкала та методи абсолютного датування? Аналіз цих питань у світлі накопичених сучасною наукою даних призводить до думки про необхідність переходу до принципово нової концепції геологічної історії і перегляду абсолютно всіх наявних результатів стратиграфії, палеонтології та геохронології. У рамках такої концепції історія Землі значно скорочується, хоча і не опускається до біблійного варіанту.
  
1551224кп чз ; 579.61
Снайдер Сакс, Д. Мікроби гарні та не дуже. Здоров'я і виживання у світі бактерій [Текст] / Д. Снайдер Сакс ; пер. з англ. Я. Лебеденко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2019.- 335c.
Ми звикли, що з мікробами слід боротися. А якщо насправді вони — ваші захисники? Ця книжка переверне уявлення людства про мікроби й гігієну. Наводячи цікаві факти з наукових досліджень, Джессіка Снайдер Сакс розповідає, які мікроби є гарними, а які не дуже, звідки вони беруться і як потрапляють до нашого тіла; чи дійсно вони сприяють появі хвороб, або, навпаки, можуть їх подолати; як позбутися мікробів і чи варто взагалі це робити.
  
1553125кп хр ; 52
Тайсон, Н. Д. Астрофізика для тих, хто цінує час [Текст] / Н. Д. Тайсон. - К. : КМ-БУКС.-2018.- 200c.
Яка природа простору і часу? Яке наше місце у Всесвіті? Яке місце Всесвіту в нашому житті? Немає кращого провідника по цих усіх питаннях, аніж всесвітньовідомий астрофізик, популяризатор науки та автор бестселерів Ніл Деґрасс Тайсон. Втім, мало хто з нас має час на споглядання зірок - тому автор знайомить із ними чітко та лаконічно. Дотепний та цікавий текст поділено на невеликі порції, якими зручно підживлювати спраглий до відповідей мозок у перерві напруженого дня. Автор пропонує коротке, але осмислене ознайомлення з фундаментальними питаннями космосу: від Великого вибуху до чорних дір, від кварків до квантової механіки, від дослідження інших планет до пошуків життя у Всесвіті.
  
1548236кп хр ; 94:57
Харарі, Ю. Н. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього [Текст] / Ю. Н. Харарі ; пер. з англ. Я. Лебеденко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2016.- 543c.
Дослідження, що ламає усталені уявлення про земну історію від появи людини й народження мови до наших днів та примушує задуматись: шлях розвитку наших предків міг бути зовсім іншим. Долучіться до історичної розвідки, і вас приголомшать неочікувані й сміливі припущення. У книжці ви не знайдете нудної хронології і сухих дат, але разом з автором будете розмірковувати про численні «чому?».

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека