Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1542641кп хр ; 88.336-44
Екман, П. Теорія брехні [Текст] / П. Екман. - К. : Компанія ОСМА.-2015.- 320c.
Всі брешуть. І це правда. Деколи люди брешуть по кілька разів за десять хвилин. Але все ж таки, гірка правда краща солодкої брехні. Тому так важливо розуміти думки та наміри оточуючих і вміти розпізнавати обман. «Теорія брехні» Пола Екмана – докладний путівник по людських емоціях. Психолог вивчає взаємозв’язок між мимовільними реакціями обличчя та тіла і тим, що людина говорить чи хоче сказати. Прочитавши книгу, ви знайдете відповіді на багато питань: чому ми брешемо і як це робимо; як вивести на чисту воду брехуна; чому детектори брехні не завжди спрацьовують і т.д.
  
1542701кп хр ; 88.251.31-723
Еттінген, Г. Перегляд позитивного мислення на основі нової науки про мотивацію [Текст] / Г. Еттінген ; пер. з англ. Л. Герасимчука. - К. : Наш формат.-2015.- 208c.
Американський психолог, професор Ґебріел Еттінґен, яка викладає в Нью-Йоркському університеті, понад двадцять років досліджує складний феномен людської мотивації. Установки на позитивне мислення здобули популярність не лише в адептів нейро-лінгвістичного програмування, але й у запеклих оптимістів і мрійників. Однак на практиці приємні очікування чомусь не здійснюються. Чому так відбувається, що стає перепоною для досягнення бажаного і як уникнути негативних наслідків – основні питання, на які авторка відповідає детально й аргументовано, використовуючи дані найновіших наукових досліджень. Окрім того, вона розповідає цікаві історії з життя, відстежуючи причинно-наслідкові зв’язки між очікуваннями та результатами.
  
1547403кп чз ; 88.50я7
Євдокимова, Н.О. Дорога змін: ефективне спілкування у кризових умовах життя [Текст] : путівник з психології для "чайников" / Н. О. Євдокимова, В. Л. Зливков, С. О. Лукомська. - Миколаїв : Іліон.-2016.- 182c.
Посібник присвячено окремим аспектам психології спілкування людини у кризових умовах. Адаптація учасника бойових дій до мирного життя полягає, насамперед, у працевлаштуванні, ефективній взаємодії з працедавцями, колегами, представниками громадських організацій тощо. У книзі висвітлено особливості проведення переговорів, підготовки до співбесіди, написання резюме, розглянуто особливості спілкування Інтернет-месенджерами, види маніпуляцій та шляхи протидії ним. Окрему увагу приділено психологічній самодіагностиці та порадам щодо ефективного функціонування у повоєнному житті.
  
1543980кп чз ; 88.212.2я73
Ільєнко, М. М. Зоопсихологія з елементами порівняльної психології [Текст] : навчальний посібник / М. М. Ільєнко, Н. М. Савелюк. - К. : Ліра-К.-2016.- 207c.
У посібнику розглянуті основні види поведінки та особливості психіки представників безхребетних і хребетних тварин, насамперед птахів та ссавців (серед останіх - приматів і людини) у порівняльному аспекті. При цьому всі поведінкові акти згруповано на ті, що пов'язані із живленням та пов'язані з репродукцією. Акцентується на чіткій залежності між поведінкою і психікою тварин та розвитку їх нервової системи. Чимало уваги приділено прикладам інстинктивних реакцій. Описуються також приклади наявності у тварин агресії та альтруїзму, пам'яті та інсайту, впізнання самого себе у дзеркалі, специфічної символічної "мови" тощо.
  
1544501кп чз ; 88.525
Лебон, Г. Психология масс [Текст] / Г. Лебон. - М. : Питер.-2016.- 221c.
Цю книгу читали всі найбільші політики XX століття. Чому? Тому, що французький соціолог і вчений Гюстав Лебон ще на початку минулого століття описав технології маніпулювання масами людей, прості способи і принципи навіювання ідей і думок. Ця книга варта того, щоб її просто «розібрати на цитати. І її давно на них розібрали. Політики, пропагандисти, маркетологи та пройдисвіти – всі вони вивчили книгу Гюстава Лебона напам'ять, щоб легше вести людей в потрібну їм сторону. Прочитайте цю книгу, і ви зрозумієте, хто і як вами маніпулює. А це перший крок до того, щоб стати вільним...
  
1544517кп хр ; 88.252.11я9
Носенко, Е. Л. Почуття гумору як ознака доброчинності особистості та емоційна сила її характеру [Текст] : монографія / Е. Л. Носенко, О. Б. Опихайло ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. - К. : Освіта України.-2016.- 189c.
Представлено теоретико-методологічне обґрунтування та результати емпіричної перевірки підходу до визначення зв’язку між рівнем оптимальності функціонування особистості та показниками різних стилів і форм прояву гумору. Оптимальність функціонування особистості операціоналізовано в термінах розбіжностей у рівнях сформованості стійких особистісних рис, загальнолюдських позитивних цінностей і сильних рис характеру, показників психологічного благополуччя, самоповаги та задоволеності життям. Поглиблено уявлення про роль емоційно сильних рис характеру у використанні різних стилів гумору і форм сміхової поведінки. Доведено, що такі форми сміхової поведінки, як гелотофобія, гелотофілія та катагеластицизм, які раніше вивчались у клінічних дослідженнях, можуть бути успішно застосовані в дослідженнях загальнопсихологічного спрямування.
  
1544585кп чз ; 88.23-90
Свааб, Д. Ми - це наш мозок [Текст] / Д. Свааб ; пер. з нім. О. Коцюба. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 496c.
Науково-популярна книга всесвітньо відомого нідерландського нейробіолога й одного з найавторитетніших у світі дослідників мозку є захоплюючою мандрівкою в цю справжню terra incognita людини. Нові наукові дослідження головного мозку людини зайвий раз доводять, як мало ми знаємо про найважливішу частину нашого організму і як багато дивовижних відкриттів чекає попереду. Дік Свааб — лікар та вчений-нейробіолог зі світовим ім’ям, є автором більш ніж 540 наукових статей і співавтором близько 200 книг. Але жодна з них не викликала такого шквалу суперечок, як видана 2010 року науково-популярна книга «Ми — це наш мозок». У 2011 році вона стала науковим бестселером, посівши за популярністю в Нідерландах четверте місце. Сьогодні продано вже понад 300 тисяч примірників книги, яка знайшла свого читача в багатьох країнах світу.
  
ф1542652кп хр ; 88.571.3
Сінек, С. Почни з чому [Текст] / С. Сінек. - К. : Основи.-2015.- 223c.
Чому одні люди прогресивніші, впливовіші та успішніші, ніж інші? Чому інновативні підприємства здобувають любов численних клієнтів? Найвпливовіші світові лідери, стверджує Саймон Сінек, думають, діють і спілкуються подібно – і це цілковита протилежність тому, як це роблять усі решта. Ця книжка – про природну модель мислення, дії та спілкування, завдяки якій лідер надихає тих, хто поряд. Кожен здатен цьому навчитися. Трохи дисципліни – і будь-який працівник (чи навіть підприємство!) зможе стати джерелом натхнення для інших, вести за собою, просувати ідеї та бачення у своєму середовищі та поза його межі. Книга написана на основі біографій реальних людей та історій розвитку компаній, які реалізували цю модель. Усі вони починали з «Чому».
  
1542654кп чз ; 88.323.0
Харві, С. Діяти як жінка, думати як чоловік [Текст] / С. Харві. - К. : Компанія ОСМА.-2015.- 2008c.
Чому навіть найрозумніші, найуспішніші та найпривабливіші жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і мають щастя в особистому житті? На думку автора цієї книжки — видатного комедіанта, філантропа, ведучого суперпопулярної у США радіопередачі, присвяченої взаємовідносинам чоловіків і жінок, проблема полягає в тому, що жінки звертаються за порадами до інших жінок, хоча варто було б частіше радитись із чоловіками. Стів Харві надає прекрасну можливість проникати в думки представників сильної статі, аби отримувати відповіді на найпекучіші питання. Кумедну, часом сувору, але завжди щиру, цю книжку обов’язково слід прочитати ще й задля того, аби дізнатися, що насправді думають чоловіки про стосунки з жінками.
  
1542676кп чз ; 88.334
Харві, С. Діяти як переможець, думати як переможець [Текст] / С. Харві. - К. : КМ-Букс.-2017.- 224c.
Кожна людина народжується з певним даром — здатністю вирішувати різноманітні проблеми, налагоджувати необхідні контакти чи, скажімо, власноруч створювати прекрасні речі. Потрібно лише виявити свій талант, розвинути його і «поставити на правильні колеса», щоб мати змогу послуговуватися ним у професійній діяльності, для побудови особистісних та колективних стосунків, розв’язання усіляких нагальних питань. Пропонована книга завдяки порадам Стіва Харві і життєвим принципам, які він сповідує, стане справжнім дороговказом, що допоможе вам виявити свої таланти, піднести їх на новий рівень і зажити життям, якого ви завжди прагнули. Це видання стане джерелом вашого натхнення, вашою мотивацією і врешті-решт змінить ваше життя.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека