Віртуальні виставки

Що? Де? Коли?
 
Листопад 2018p.
 

Жовтень 2018p.
 

 Протягом мiсяця 
Художники Придніпров'я 
Традиційно до Дня художника  для відвідувачів відділу ми підготували виставку документів «Художники-земляки – ювіляри року», де представлені матеріали про творчість дніпропетровських митців образотворчого мистецтва, альбоми репродукцій, каталоги виставок, газетно-журнальні публікації. Зверніть увагу на матеріали виставки, дізнайтесь більше про талановитих співвітчизників. Знай наших!
 
Відділ документів з питань мистецтв
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-92-80

 Протягом мiсяця 
Дніпро - рідне місто моє
Продовжено перегляд   колекції магнітів із фонду бібліотеки «Улюблене місто». Цікавим додатком до міні-виставки є ілюстровані видання, світлини  минулого і сучасного Дніпра. Відвідувачі матимуть змогу відзначити майстерність художників, граверів, фотографів.

 
Відділ документів з питань мистецтв
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-92-80

 Протягом мiсяця 
Вернісаж видань
Запрошуємо до патентно-технічного відділу ознайомитись з новинками які надійшли до фонду відділу. Сподіваємось, що кожен користувач знайде свою книгу, яка буде корисна в роботі, навчанні, розвитку дозвілля. 

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Футурологія – наука про майбутнє
Основна ідея виставки полягає в тому, що головним рушійним фактором в XXI столітті стане розвиток трьох надтехнологій: штучного інтелекту, нанотехнологій і біотехнологій, які мають потенціал кардинальним чином змінити життя суспільства. В результаті такого розвитку можливі два сценарії: або радикальне продовження життя людей, або глобальна катастрофа. Звідси випливає, що запобігти катастрофі і продовження життя людей - це першочергове завдання людства на найближчі десятиліття. Виставка орієнтована на широке коло читачів.

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Бібліотека- сучасна платформа коворкінгу
Для створення нових проектів, для зустрічі з друзями, для навчання, для проведення тематичних заходів, тренінгів, майстер-класів, семінарів у патентно-технічному відділі всіх охочих чекає комфортна творча лабораторія «Коворкінг-офіс» яка діє у межах проекту «Коворкінг-офіс-друг фрілансера». Завітайте до нас в Коворкінг та переконайтеся самі!

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Німеччина – країна винаходів
В патентно-технічному відділі продовжує діяти документально-ілюстративна виставка до року німецької мови в Україні «Німеччина – країна винаходів». На виставці представлені матеріали, за якими читачі мають можливість «здійснити мандрівку» до Німеччини і пізнати більше про її винахідників та їх визначні винаходи.

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Щодня з 10:00-12:00
Бібліотека новаторам!
В інформаційно – консультаційному центрі патентно-технічного відділу, у межах проекту «ДОУНБ - центр правової інформації», патентні повірені України та досвідчені патентознавці надають вичерпні кваліфіковані безкоштовні консультації із юридичних та економічних питань у сфері інтелектуальної власності та пропонують інформаційну підтримку на всіх стадіях процесу набуття охорони інтелектуальної власності.

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Щовівторка і щочетверга з 10:00-12:00
Комп`ютерні курси для пенсіонерів
У патентно-технічному відділі продовжуються безкоштовні заняття із комп’ютерної грамотності  та роботи в Internet для людей поважного віку. Відвідайте наші курси  і вони допоможуть Вам бути обізнаними в сучасному світі!

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 Протягом мiсяця 
Осінній шарм

Запрошуємо  Вас до читального залу ознайомитись з новою виставкою art-book «Нове життя старих книжок в дизайні інтер’єру», на якій представлені «hand made» роботи зі списаних бібліотечних книг, прикрашених дарами природи. Дана виставка не залишить байдужих. Переконайтесь у цьому самі!
 
Відділ читальних залів
вул. Ю.Савченко, 10
Тел. 42-31-04

 Протягом мiсяця 
Врятуємо планету!

Пропонуємо відвідати відділ читальних залів задлязнайомства з виставкою «ЕКО світ», яка створена для привернення уваги до екологічної кризи планети. Література з виставки закликає вести зелений спосіб життя, щоб зменшити ризик виникнення глобальної екологічної катастрофи. Збережімо наш спільний дім разом!
 
Відділ читальних залів
вул. Ю.Савченко, 10
Тел. 42-31-04

 Протягом мiсяця  В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбудеться книжкова виставка "Білий лебідь української поєзії". До 75 - річчя від дня народження Богдана Михайловича Стельмаха, українського драматурга, поета, перекладача.
 
Канадсько-Український Бібліотечний Центр
пр. Д.Яворницького, 18, к. 20, 2 поверх
тел. 47-45-36

 Протягом мiсяця  В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбудеться книжкова виставка "Козацтво - право на безсмертя". До Дня козацтва. До Дня Захисника України.
 
Канадсько-Український Бібліотечний Центр
пр. Д.Яворницького, 18, к. 20, 2 поверх
тел. 47-45-36

 Протягом мiсяця 
Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з новою літературою, що надійшла до відділу абонемента на постійно діючій документальній виставці «Гарячі новинки».

 
Відділ абонемента
вул. Байкальська, 78
Тел.: 724-17-88

 З 2 по 31 Жовтня  Art- простір  
 Запрошуємо на перегляд виставки репродукцій картин Архипа Івановича Куїнджі. До уваги відвідувачів перегляд літератури про видатного художника. Ви дізнаєтесь про життя і творчість майстра, як його доля  пов'язана з Україною, отримаєте задоволення від його живописних робіт.
 
Відділ документів з питань мистецтв
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-92-80

 3 Жовтня 
17-00 - 20-00
Відпочивайте і навчайтеся одночасно!

Запрошуємо всіх бажаючих покращити знання англомовної лексики, американського сленгу та ідіом на перегляд англомовного фільму. Зустрічі у "Кіноклубі по середах" / "Wednesday Movie Club" БЕЗКОШТОВНІ!
Фільм демонструється з субтитрами. Після перегляду - обговорення кінофільму англійською мовою.
Перелік фільмів з колекції центру "Вікно в Америку" є на сайті ДОУНБ http://www.libr.dp.ua/InfoCentr/Res.htm#DVD.
Відвідувачі кіноклубу, хто приходить першим на перегляд, обирають фільм.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 5 Жовтня  Відкриття книжкової інноваційної виставки-роздуму рідкісних видань ХІХ-ХХІ ст. до Міжнародного дня вчителя "Про вчителя моє найкраще слово, як про людину, дану всім від Бога!"
Для вчителів, вихователів, психологів та батьків виставка пропонує твори істориків, педагогів, філософів, письменників про мистецтво виховання дітей.
 
Сектор рідкісних і цінних документів
вул. Ю. Савченка, 10,
Тел.: 42-45-68

 6 Жовтня 
14-00 - 16-00
Покращуємо знання англійської мови у колі друзів

Запрошуємо на зустріч в англомовному клубі  "Gabfest" / "Добра розмова" всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови.
Зустрічі мають інформаційний, культурологічний та навчальний характер. Модератор клубу, професійний філолог-викладач англійської мови, пропонує відео для перегляду та питання для обговорення, звертає увагу на нову лексику, ставить запитання кожному і допомагає з відповіддю тим, кому це потрібно. Серед гостей клубу – американські друзі бібліотеки.
Заключна частина зустрічі відбувається в форматі "Швидка англійська" - члени клубу спілкуються в парах чи малих групах, обговорють заздалегідь підготовлені питання. І таким чином покращують навички світської бесіди.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 7 Жовтня 
14:30
Запрошуємо на творчу зустріч з Олегом Мелещуком «Танго… Танго нашей мечты…», на якій Дніпровський бард виконає романтичні осінні пісні. Зустрінемо осінь з музикою! (цикл заходів  - «Рідної землі таланти»).

 
Відділ читальних залів
вул. Ю.Савченко, 10
Тел. 42-31-04

 9 Жовтня 
16-00 - 17-30
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масови експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.».

Покращуйте свої розмовні навички у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія.
Запрошуємо державних службовців, поліцейських, працівників культури, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови.

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.» допоможе Вам заговорити, хоч і з помилками!
Наголошуємо на необхідності займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David Peaty) “ALL TALK”.
Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, спорт, транспорт, проходження таможні на литовищі та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти.

Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в Україні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.
Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. Для його оформлення треба з собою мати паспорт. + 10 грн. (собівартість пластикової картки)

Попередній запис вітається!
п'ятниця – вихідний у бібліотеці, центр зачинено.

Наша адреса:
м.Дніпро
пр.Д.Яворницького, 18 (біля Музею АТО)
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 731-92-80
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 10 Жовтня 
17-00 - 20-00
Відпочивайте і навчайтеся одночасно!

Запрошуємо всіх бажаючих покращити знання англомовної лексики, американського сленгу та ідіом на перегляд англомовного фільму. Зустрічі у "Кіноклубі по середах" / "Wednesday Movie Club" БЕЗКОШТОВНІ!
Фільм демонструється з субтитрами. Після перегляду - обговорення кінофільму англійською мовою.
Перелік фільмів з колекції центру "Вікно в Америку" є на сайті ДОУНБ http://www.libr.dp.ua/InfoCentr/Res.htm#DVD.
Відвідувачі кіноклубу, хто приходить першим на перегляд, обирають фільм.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 11 Жовтня  "Держава армією міцна" - документально-ілюстративна виставка до Дня захисника України.
 
Відділ періодики
пр. Д.Яворницького, 18
перший поверх
Тел.47-37-72

 12 Жовтня   Відбудеться інформаційна година для викладачів з класу гри на гітарі дитячих музичних шкіл області.
 
Відділ документів з питань мистецтв
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-92-80

 12 Жовтня 
13:00
Запрошуємо на презентацію нової книги поета, перекладача, письменника Олександра Ратнера «Тайны жизни Ники Турбиной» («Я не хочу расти…»)
Книга  - підсумок  16-річної роботи автора, спирається на  сімейні архіви родини Турбіної, зібрані рідкісні  матеріали та  унікальні фото,  що публікуються  вперше.  Передмова Дмитра Бикова. 
Відповіді на питання про авторство віршів Нікі Турбіної, її головну любов, про безсумнівний акторський талант і  найвищу ступінь довіри,  відсутність у її житті граней вседозволеності,   про реальну роль, яку відіграли   в житті Нікі  знакові особистості XX сторіччя поети Євген Євтушенко та Андрій Вознесенський - про це  та багато іншого  нова книга Олександра Ратнера. 
 
Відділ читальних залів
вул. Ю.Савченко, 10
Тел. 42-31-04

 13 Жовтня 
14-00 - 16-00
Покращуємо знання англійської мови у колі друзів

Запрошуємо на зустріч в англомовному клубі  "Gabfest" / "Добра розмова" всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови.
Зустрічі мають інформаційний, культурологічний та навчальний характер. Модератор клубу, професійний філолог-викладач англійської мови, пропонує відео для перегляду та питання для обговорення, звертає увагу на нову лексику, ставить запитання кожному і допомагає з відповіддю тим, кому це потрібно. Серед гостей клубу – американські друзі бібліотеки.
Заключна частина зустрічі відбувається в форматі "Швидка англійська" - члени клубу спілкуються в парах чи малих групах, обговорють заздалегідь підготовлені питання. І таким чином покращують навички світської бесіди.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 13 Жовтня 
10:00
Запрошуємо на лекцію біотерапевта Тетяни Шайтанової «Шляхами долі». Опираючись на видання з фонду ДОУНБ, Тетяна Шайтанова познайомить присутніх з цікавими новими течіями в психології, знайомство з якими допоможе вирішити життєві проблеми.
 
Відділ читальних залів
вул. Ю.Савченко, 10
Тел. 42-31-04

 16 Жовтня 
16-00 - 17-30
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масови експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.».

Покращуйте свої розмовні навички у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія.
Запрошуємо державних службовців, поліцейських, працівників культури, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови.

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.» допоможе Вам заговорити, хоч і з помилками!
Наголошуємо на необхідності займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David Peaty) “ALL TALK”.
Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, спорт, транспорт, проходження таможні на литовищі та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти.

Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в Україні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.
Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. Для його оформлення треба з собою мати паспорт. + 10 грн. (собівартість пластикової картки)

Попередній запис вітається!
п'ятниця – вихідний у бібліотеці, центр зачинено.

Наша адреса:
м.Дніпро
пр.Д.Яворницького, 18 (біля Музею АТО)
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 731-92-80
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 16 Жовтня 
11:00
«Покрова – свято козацьке» - інформаційно-просвітницька година для підопічних територіального центру соціального обслуговування Індустріального району.

 
Відділ абонемента
вул. Байкальська, 78
Тел.: 724-17-88

 17 Жовтня 
17-00 - 20-00
Відпочивайте і навчайтеся одночасно!

Запрошуємо всіх бажаючих покращити знання англомовної лексики, американського сленгу та ідіом на перегляд англомовного фільму. Зустрічі у "Кіноклубі по середах" / "Wednesday Movie Club" БЕЗКОШТОВНІ!
Фільм демонструється з субтитрами. Після перегляду - обговорення кінофільму англійською мовою.
Перелік фільмів з колекції центру "Вікно в Америку" є на сайті ДОУНБ http://www.libr.dp.ua/InfoCentr/Res.htm#DVD.
Відвідувачі кіноклубу, хто приходить першим на перегляд, обирають фільм.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 18 Жовтня 
з 11:00 до 12:00
Інформаційна година винахідника
В патентно-технічному відділі пройде година інформації на якій будуть розглянуті питання пов`язані  із поняттям штучного інтелекту, винахідництва, функціям думок, видами думок. Інформаційну годину проведе винахідник України Генадій Канов.

 
Патентно-технічний відділ
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-91-13

 20 Жовтня 
14-00 - 16-00
Покращуємо знання англійської мови у колі друзів

Запрошуємо на зустріч в англомовному клубі  "Gabfest" / "Добра розмова" всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови.
Зустрічі мають інформаційний, культурологічний та навчальний характер. Модератор клубу, професійний філолог-викладач англійської мови, пропонує відео для перегляду та питання для обговорення, звертає увагу на нову лексику, ставить запитання кожному і допомагає з відповіддю тим, кому це потрібно. Серед гостей клубу – американські друзі бібліотеки.
Заключна частина зустрічі відбувається в форматі "Швидка англійська" - члени клубу спілкуються в парах чи малих групах, обговорють заздалегідь підготовлені питання. І таким чином покращують навички світської бесіди.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 20 Жовтня 
14:00
«Павло Загребельний: майстер художнього відтворення історії України» - засідання літературного клубу «Захопленість».

 
Відділ абонемента
вул. Байкальська, 78
Тел.: 724-17-88

 23 Жовтня 
16-00 - 17-30
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масови експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.».

Покращуйте свої розмовні навички у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія.
Запрошуємо державних службовців, поліцейських, працівників культури, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови.

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.» допоможе Вам заговорити, хоч і з помилками!
Наголошуємо на необхідності займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David Peaty) “ALL TALK”.
Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, спорт, транспорт, проходження таможні на литовищі та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти.

Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в Україні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.
Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. Для його оформлення треба з собою мати паспорт. + 10 грн. (собівартість пластикової картки)

Попередній запис вітається!
п'ятниця – вихідний у бібліотеці, центр зачинено.

Наша адреса:
м.Дніпро
пр.Д.Яворницького, 18 (біля Музею АТО)
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 731-92-80
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 24 Жовтня 
17-00 - 20-00
Відпочивайте і навчайтеся одночасно!

Запрошуємо всіх бажаючих покращити знання англомовної лексики, американського сленгу та ідіом на перегляд англомовного фільму. Зустрічі у "Кіноклубі по середах" / "Wednesday Movie Club" БЕЗКОШТОВНІ!
Фільм демонструється з субтитрами. Після перегляду - обговорення кінофільму англійською мовою.
Перелік фільмів з колекції центру "Вікно в Америку" є на сайті ДОУНБ http://www.libr.dp.ua/InfoCentr/Res.htm#DVD.
Відвідувачі кіноклубу, хто приходить першим на перегляд, обирають фільм.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 24 Жовтня  "Українська революція: головні події і постаті" - інформаційно-документальний огляд.
 
Відділ періодики
пр. Д.Яворницького, 18
перший поверх
Тел.47-37-72

 25 Жовтня 
Рік Німеччини в Україні
Клуб «Літературна вітальня»  запрошує на засідання «Німецька література і український читач». У програмі: мультимедійна презентація, літературні читання, міні-концерт з музичних творів німецьких композиторів у виконанні студентів академії музики ім. М.Глінки (Час проведення уточнюється)

 
Відділ документів з питань мистецтв
пр. Д.Яворницького, 18,
тел. 731-92-80

 27 Жовтня 
14-00 - 16-00
Покращуємо знання англійської мови у колі друзів

Запрошуємо на зустріч в англомовному клубі  "Gabfest" / "Добра розмова" всіх бажаючих покращити рівень знання англійської мови.
Зустрічі мають інформаційний, культурологічний та навчальний характер. Модератор клубу, професійний філолог-викладач англійської мови, пропонує відео для перегляду та питання для обговорення, звертає увагу на нову лексику, ставить запитання кожному і допомагає з відповіддю тим, кому це потрібно. Серед гостей клубу – американські друзі бібліотеки.
Заключна частина зустрічі відбувається в форматі "Швидка англійська" - члени клубу спілкуються в парах чи малих групах, обговорють заздалегідь підготовлені питання. І таким чином покращують навички світської бесіди.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 27 Жовтня  В Канадсько - Українському Бібліотечному Центрі відбудеться засідання Дніпропетровської обласної організації української асоціації релігієзнавців за темою: "Містика та мистецтво в релігійно - містичній культурі".
 
Канадсько-Український Бібліотечний Центр
пр. Д.Яворницького, 18, к. 20, 2 поверх
тел. 47-45-36

 30 Жовтня 
16-00 - 17-30
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» пропонує мотивуючий масови експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.».

Покращуйте свої розмовні навички у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія.
Запрошуємо державних службовців, поліцейських, працівників культури, студентів, спеціалістів з вищою освітою, старших школярів дізнатися більше про Сполучені Штати Америки і покращити розмовні навички у бібліотеці під керівництвом наставників, знавців англійської мови.

Експрес-курс англійської мови «Активуй англійську! 10.0.» допоможе Вам заговорити, хоч і з помилками!
Наголошуємо на необхідності займатися самоосвітою, використовуючи безкоштовні ресурси як з арсеналу ДОУНБ, так і ті, що доступні в мережі Інтернет.

Експрес-курс буде складатися з циклу 10 лекцій (один раз на тиждень, щовівторка, по 2 академічні години). Кількість бажаючих брати участь, їх вік та рівень володіння мовою – не обмежується. За основу курсу взято підручник британського спеціаліста Девіда Піті (David Peaty) “ALL TALK”.
Студенти будуть виконувати розмовні вправи у парах, які підготують їх до розмови англійською на різноманітні побутові теми (знайомство, розповідь про себе, своє житло, роботу, улюблені розваги, спорт, транспорт, проходження таможні на литовищі та ін.). Автор підручника пропонує використовувати найпростіші граматичні конструкції та почати розмовляти.

Всі лекції бібліотечного спеціаліста Тамари Гаврилюк будуть містити культурологічну інформацію про традиції англомовних країн та їх відмінність від традицій в Україні, необхідність враховувати складнощі міжкультурної комунікації.
Під час викладання буде використовуватися мультимедійне бібліотечне обладнання та інтернет-відео.
Для запису на курси треба відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» і отримати читацький квиток бібліотеки. Для його оформлення треба з собою мати паспорт. + 10 грн. (собівартість пластикової картки)

Попередній запис вітається!
п'ятниця – вихідний у бібліотеці, центр зачинено.

Наша адреса:
м.Дніпро
пр.Д.Яворницького, 18 (біля Музею АТО)
2 поверх
кімн.19
телефон для довідок: 731-92-80
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

 31 Жовтня 
17-00 - 20-00
Відпочивайте і навчайтеся одночасно!

Запрошуємо всіх бажаючих покращити знання англомовної лексики, американського сленгу та ідіом на перегляд англомовного фільму. Зустрічі у "Кіноклубі по середах" / "Wednesday Movie Club" БЕЗКОШТОВНІ!
Фільм демонструється з субтитрами. Після перегляду - обговорення кінофільму англійською мовою.
Перелік фільмів з колекції центру "Вікно в Америку" є на сайті ДОУНБ http://www.libr.dp.ua/InfoCentr/Res.htm#DVD.
Відвідувачі кіноклубу, хто приходить першим на перегляд, обирають фільм.
 
Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку»
пр. Д.Яворницького, 18, кімн.19;
тел.: 731-92-80
woadnepr@gmail.com

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека