КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

« початок ‹ назад ... 24 25 26 27 28 29 30 31 ... вперед › кінець »
 

Техніка і технології АПК
Науково-виробничий журнал
 
 

Техніка і технології АПК Науково-виробничий журнал

Випускають з 2009 року журнал УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого спільно з Державним підприємством "УкрЦВТ” та міжнародною громадською організацією «Український міжнародний інститут агропромислового інжинірингу» за інформаційної підтримки Мінагрополітики України, Національної академії аграрних наук України та НУБіП України.

Основна тематика публікацій журналу:
• Технічна політика АПК
• Результати наукових досліджень з питань механізації сільськогосподарського виробництва
• Проектування сільськогосподарської техніки
• Новітні технології виготовлення сільськогосподарської техніки, способи виконання технологічного процесу та основні параметри машин
• Випробування сільськогосподарських машин та прогнозування розвитку техніки для АПК
• Інноваційні технології виробництва сільськогосподарської продукції
• Дослідження, наукова експертиза та впровадження новітніх техніко-технологічних рішень для виробництва сільськогосподарської продукції
• Прогнозування росту і врожайності сільськогосподарських культур
• Моніторинг розвитку і впровадження технічних засобів і технологій для використання поновлюваних джерел енергії
• Створення і розвиток єдиного інформаційного простору в системі інженерно-технічного забезпечення АПК
• Передовий досвід з механізації основних технологічних процесів
• Технічний сервіс, відновлення та ремонт
• Науково-пропагандистські та освітні заходи
• Зарубіжний досвід
Редакція журналу гарантує об’єктивність, достовірність, оперативність та високий професіоналізм висвітлення проблем техніко-технологічного забезпечення агропромислового комплексу, що вигідно вирізняє журнал "Техніка і технології АПК” серед інших.
Редакційна рада і редколегія журналу сформовані з провідних фахівців і вчених України.
Журнал видається щомісяця .
Відділ періодики отримує це видання з 2016 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1 

Радиокомпоненты. Профессиональная электроника
Науково-практичне видання
 
 

Радиокомпоненты. Профессиональная электроника Науково-практичне видання

Присвячений огляду вітчизняного та світового ринків електронних компонентів, вимірювальної та електронної техніки, паяльного і радіоелектронного обладнання, комп'ютерів та комплектуючих до них.
Журнал розрахований на конструкторів і виробників електронної техніки, покупців і постачальників електронних інгредієнтів, майстрів по ремонту та експлуатації радіоелектронної апаратури.
Виходить – щоквартально.
Відділ періодики отримує це видання з 2006 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72


Сторінки журналу :   1 

Маркетинг и реклама. Первый в Украине маркетинговый журнал
Спеціалізоване видання
 
 

Маркетинг и реклама. Первый в Украине маркетинговый журнал Спеціалізоване видання

Провідне міжнародне видання з маркетингової тематики. Журнал призначений, в першу чергу, для практиків в сфері реклами і маркетингу. Більшість авторів журналу - практики, тому публікації в журналі мають практичну цінність.
Видання засноване у вересні 1996 року як регіональний інформаційний бюлетень. У квітні 1997 «Маркетинг і реклама» був перереєстрований Міністерством інформації України як всеукраїнський науково-практичний журнал.
У період з 1997 по 1999 рр. журнал входив до переліку ВАК України як наукове видання. З вересня 1999 р «Маркетинг і реклама» позиціонує себе як професійний журнал, як «Журнал для роботи».
«Маркетинг і реклама» був лауреатом Національного конкурсу соціальної рекламної інформації (1997 г.), неодноразово ставав дипломантом Міжнародних фестивалів реклами «Золотий ПРОФИль», відзначався дипломами загальнонаціональних рекламних виставок «Реклама», «Дизайн», «REX». Весь цей час журнал був інформаційним спонсором практично всіх рекламних фестивалів, виставок та акцій загальнонаціонального масштабу.
У 2001 році в рамках проведеного загальнонаціонального рейтингу «100 рекламодавців року» журнал «Маркетинг і реклама» був названий кращим в номінації «Професійна інформація».
Головний редактор журналу: Ромат Євген Вікторович - доктор наук з державного управління. Автор єдиного офіційно визнаного підручника «Реклама», який витримав сім видань в Україні та Росії. В даний час - професор Київського національного торгово-економічного університету, голова Спілки рекламістів України, входить до складу Координаційної Ради з питань реклами при Кабінеті Міністрів України, лауреат загальнонаціонального професійного проекту «Слід у рекламі».
Інформація про аудиторію журналу «Маркетинг і реклама». 94% читачів журналу мають вищу освіту. 32 роки - середній вік читачів. 83% співробітники маркетингових і рекламних служб (начальники відділів маркетингу, менеджери з реклами, фахівці з маркетингу з маркетингу) 9% керівники підприємств та їх заступники. 8% співробітники інших функціональних підрозділів (системні адміністратори, начальники відділу організації торгівлі, співробітники виробничого відділу та ін), викладачі студенти. Середній вік читачів 29,5 років.

Основні рубрики журналу:
- Практика маркетингу / Ринок Реклами
- Практика маркетингу
- Відділ маркетингу
- Практик-Маркетинг-Клуб
- Директ-маркетинг
- Брендинг
- Івент-маркетинг
- Мерчандайзинг
- некомерційне маркетинг / Соціальна реклама
- Проблеми теорії / Вчені записки
- Офіційна хроніка
- Політичний маркетинг
- Конференції
- Виставки
- Нормативна база
- Ретро
- Зворотній зв'язок
Періодичність - щомісячно.
Відділ періодики отримує це видання з 1998 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72



Сторінки журналу :   1 

Зовнішні справи
Науковий журнал
 
 

Зовнішні справи Науковий журнал

Заснований у Києві в січні 2009. Співзасновники видання – Міністерство закордонних справ України, Дипломатична академія України при МЗС України, Державне підприємство «Журнал Міністерства закордонних справ України «Політика і час». Виходить щомісяця.
Втім, видання має довгу історію. Найперший попередник журналу мав назву «Блокнот агітатора// Видавництво ЦК КП(б)У «Радянська Україна». Це був громадсько-політичний журнал ідеологічного відділу ЦК Компартії (більшовиків) України, видавався в Києві двічі на місяць українською і російською мовами. Починаючи з січня 1941 року, журнал виходив у світ під назвою «На допомогу агітатору» як орган Центрального Комітету і Київського обкому КП(б) У. У 1941 році вийшло двадцять три номери журналу.
Під час німецько-фашистської окупації України 1941-1943 рр. не видавався. 1944 року видання відновилося під попередньою назвою «Блокнот агітатора»: у цей період вийшло шість номерів журналу; з 1945 по 1950 рр. виходило по двадцять чотири номера на рік. У липні 1969 року щомісячник отримав назву «Під прапором ленінізму». Незмінним залишався ідеологічний наставник – ЦК КПУ, який опікувався виданням до 1991-го року. Журнал пропагував ленінську теоретичну спадщину, висвітлював практику комуністичного будівництва в СРСР, боротьбу КПРС за зміцнення міжнародного руху тощо.
У цей період своєї історії видання, з одного боку, відзначалося надзвичайною заідеологізованістю, з іншого, мало можливість залучати науковців, оскільки публікації на його сторінках зараховувались Вищою Атестаційною Комісією, як наукові. Починаючи з 1992 року, з другого номеру, засновниками журналу були Міністерство закордонних справ України, Міністерство зовнішніх економічних зв’язків України та трудовий колектив редакції. З вересня-жовтня цього ж року засновниками журналу виступають лише Міністерство закордонних справ України та трудовий колектив редакції.
Правонаступником «Під прапором Ленінізму» став журнал «Політика і час» (свідоцтво про реєстрацію 9 червня 1994), а єдиним засновником видання виступило Міністерство закордонних справ України. Тематична спрямованість журналу була пов’язана з висвітленням питань зовнішньої політики України, зовнішньоекономічних зв’язків, проблем розвитку міжнародних відносин і світової економіки, суспільно-політичного і духовного життя України, діяльності України в міжнародних організаціях.
Нинішній формат наукового журналу «Зовнішні справи» – спадкоємця «Політики і час» - спроба зробити зовнішню політику справою експертів, науковців та всіх тих, хто нею цікавиться, донести нестандартні наукові ідеї до широкого загалу читачів. У складі редакційної колегії працюють дипломати та вчені-міжнародники.На його сторінках висвітлюються історія української дипломатії, досвід та практика діяльності дипломатичної служби незалежної України та зовнішня політика іноземних держав, сучасні тенденції та актуальні проблеми міжнародних відносин і міжнародного права.
За своїм змістом він, по суті, перетворився на дієвий дискусійний майданчик, на якому кращі теоретики та практики стратегії і тактики міжнародних зносин та зовнішньої політики обговорюють оптимальні варіанти пошуку місця України у сучасному глобалізованому світі
Відділ періодики отримує це видання з 1969 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72



Сторінки журналу :   1 

Женский Журнал
Популярний журнал
 
 

Женский Журнал  Популярний журнал

Щомісячне видання для сучасних жінок - сильних і стильних, успішних в роботі і щасливих у шлюбі. Видання різнобічне, глибоке і змістовне. Розкриває секрети успіху відбулися особистостей, знайомить із зарубіжними і вітчизняними зірками, обговорює актуальні теми з провідними фахівцями в галузі психології, сексології, медицини і фармакології, знайомить з новинками косметики і парфумерії, музики, літератури і кіно.
Основна перевага «ЖЖ» - можливість для кожної читачки відчути себе жіночною і привабливою, відволіктися від повсякденного життя і пізнати світ.
Відділ періодики отримує це видання з 2012 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1   2 

Вода і водоочисні технології
Науково-практичний журнал
 
 

Вода і водоочисні технології Науково-практичний журнал

Журнал для наукових і технічних фахівців водної та суміжних галузей науки і техніки, а також студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів. У журналі приділяється увага питанням науково-технічного обґрунтування процесів підготовки води і їх практичної реалізації, науковим аспектам проблем якості води та водоочищення. До редакційної колегії журналу входять провідні вчені і фахівці в області водопідготовки та водоочищення, як Україна, так і інших країн світу. Журнал надає можливість публікації статей і матеріалів, що містять відомості про наукові та практичні досягнення та технічні розробки, результатів оригінальних досліджень, відповідних тематиці журналу.

Періодичність виходу журналу: 3 рази на рік.

Журнал входить до переліку видань, рекомендованих ДАК Міносвіти України для публікації результатів дисертацій.
Журнал «Вода і водоочисні технології» публікує матеріали, присвячені:
Фізико-хімічними основам водопідготовки
Якості води і методів її аналізу
Методам підготовки питної води
Підготовці води для промислових підприємств
Очищенні стічних вод
Безстічними схемами і утилізації
Матеріалів і устаткування для водопідготовки
Математичного моделювання та оптимізації
Гігієнічним аспектам водопідготовки та водоочищення
Екологічним проблемам процесів водопідготовки
Воді і здоров'ю
Нетрадиційним підходам і методам водопідготовки.

Засновниками журналу є Національний технічний університет України "Київський Політехнічний Інститут" і Українське Водне Суспільство.

Відділ періодики отримує це видання з 2002 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1 

Мистецтво та освіта
Науково-методичний журнал
 
 

Мистецтво та освіта Науково-методичний журнал

Журнал «Мистецтво та освіта» виходить чотири рази на рік. Він допоможе фахівцям познайомитися з європейським досвідом формування художньо-практичної компетентності особистості, відкриє мистецтво в освітньому просторі школи : Україна – Європа. В номері надані методичні рекомендації з вивчення предметів художньо-естетичного циклу в основній школі. Дане видання в теоретичному та методичному викладі показує як оволодіти системою вмінь і навичок у галузі мистецтва, сформувати світогляд, креативні і комунікативні якості. У цьому номері надані орієнтовні календарні плани уроків мистецтва у 9 класі, а також командно-групові і фронтальні форми ігрової діяльності на уроках музики.
З цим виданням ви можете познайомитися у відділі документів з питань мистецтв ДОУНБ за адресою: проспект Д. Яворницького, 18, кімната 21.

Elle Украина
Журнал мира моды.
 
 

Elle Украина Журнал мира моды.

Журнал Elle Украина выпущен в 2001 году. Это - международный журнал, который впервые появился во Франции 21 ноября 1945 года, благодаря Элен Лазарефф и ее мужу Пьеру. Сейчас в мире существует 29 версий Elle.
О чем пишет журнал? Журнал Elle Украина создан для тех представительниц прекрасного пола, которые хотят быть в курсе всех последних тенденций мира моды, знать все секреты женской красоты и знать, как держать себя в форме.

Основные рубрики журнала
Сейчас журнал имеет такие разделы:

1. стиль жизни;
2. отношения;
3. мода;
4. красота.

Раздел "Стиль жизни" рассказывает дамам о том, как распоряжаться собственным временем правильно. Читательницы учатся посвящать себя не только мужу и детям, но и выглядеть сногсшибательно в любое время года и при любых обстоятельствах.

"Отношения" - это советы о том, как вести себя в конфликтных ситуациях. Здесь девушки делятся, как с подругами, своими переживаниями, проблемами и находят сообща верные выходы из любых жизненных ситуаций.

Раздел "Мода" рассказывает о новых тенденциях. Представительницы знают, что нужно купить в следующем сезоне, какой цвет актуален, а каких обновок лучше избежать.

"Красота" - это лучшие подсказки тем, кто хочет всегда выглядеть на высоте. Новые идеи причесок и макияжа, средства ежедневного ухода, борьба с распространенными проблемами и так далее.

Главные лица журнала

Конечно же, покупая любое издание, внимание девушки приковывает изображение на обложке. Как правило, здесь опубликованы звезды первой величины: известные фотомодели, актрисы, певицы или телеведущие.

Кто читает Elle?

Это - современные женщины в возрасте от 18 до 49 лет. Elle Украина выпускает 6 миллионов изданий ежемесячно. Следует заметить, что сейчас можно приобрести два формата: большой алюбомный и миниатюрный (специально для дамской сумочки).
Периодичность выхода – 12 номеров в год.
Отдел периодики получает этот журнал с 2010 года.
Вашему вниманию предлагается начало статей.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепр,
пр. Дмитрия Яворницкого, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1   2 

Хімія. (Шкільний світ)
Газета для вчителів
 
 

Хімія. (Шкільний світ) Газета для вчителів

Хімія — як мистецтво: не всі розуміють, проте кожен усвідомлює її безмежну цінність. Адже саме завдяки досягненням цієї науки ми з вами можемо насолоджуватися яскравими барвами модного одягу, підкреслювати свій образ витонченими парфумами, смакувати чай та каву із рафінованим цукром тощо. Сучасні вчені хімічної промисловості невтомно працюють, щоб наше життя було комфортним. Але не варто забувати, що нинішні видатні хіміки ще вчора були звичайними учнями, які із захопленням слухали кожне слово учителя про атоми, елементи та кристалічні гратки. Конспекти уроків, цікаві факти, олімпіадні завдання, дидактичні матеріали — усе це ви знайдете на сторінках даної газети.
Засновник – Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України.
Мова видання – українська.
Періодичність виходу – 1 раз на місяць.
Видавець – Видавнича група «Шкільний світ».
Відділ періодики отримує це видання з 2006 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами газети можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1 

Фокус
Суспільно-політичний журнал
 
 

Фокус Суспільно-політичний журнал

Щотижневий український російськомовний загальнонаціональний соціально-політичний журнал і щоденний новинний інтернет-ресурс.
Девіз: Кожна деталь має значення.
Видається з 30 вересня 2006 року.
Видання надає читачеві актуальну аналітичну інформацію про події в країні в діловому форматі.
Знаковими для видання є спецпроекти та рейтинги: «200 найбагатших людей», «100 впливових жінок», «200 впливових українців», «Школи», «Найкращі міста для життя в Україні», «Сучасне мистецтво», «Вузи».
Редакція випускає спеціальні додатки з аналітикою ринку нерухомості, авто та IT-технологій. 4 рази на рік у світ виходять випуски «Фокус. Красивая страна», редакційні матеріали яких присвячені виключно подорожам та популярним туристичним маршрутам країни.
Редакція журналу заявила про свій намір розвивати «Фокус» як авторитетне джерело актуальної ділової інформації і підтримувати стандарти незалежної журналістики.
Відділ періодики отримує це видання з 2016 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72

Сторінки журналу :   1