КАЛЕЙДОСКОП ПЕРIОДИКИ

 
ПЕРIОДИКА ЗА РУБРИКАМИ

Для дома, для семьи
Как подготовиться к празднику
Красота и мода
Культура. Искусство.
Наука. Техника
Педагогика
Политика
Право
Ретро
Сельское хозяйство
Филология. Художественная литература
Экономика
 
Переглянути все

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
 

 

Біологія (Шкільний світ)
Газета для вчителів
 
 

Важко переоцінити значення біології як науки. Адже це наука про усе на світі: про зелені рослини — легені планети, про тварин, які населяють усі природні середовища, про природні копалини, що мають органічне походження, про людину як частину тваринного світу й про складні взаємозв’язки, які об’єднують усі перераховані компоненти у глобальний біогеоценоз планети. Саме це вивчається на уроках біології і саме про це йдеться на сторінках даної газети.
Відділ періодики отримує це видання з 2006 року.
Виходить щотижнево.
Мова видання – українська.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами газети можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1   2 

 
 

Всесвітня література в школах України
Науково-методичний журнал.
 
 

Видання висвітлює актуальні проблеми сучасної літературної освіти, теоретико-методичні питання, шляхи осягнення художнього тексту й духовного становлення особистості. Друкуються матеріали з методики викладання світової літератури та російської мови

Відділ періодики отримував це видання з 1977 року під назвою «Русский язык и литература в школах УССР» . Після декількох переіменувань в 2014 році журнал отримав сучасну назву.
Періодичність 1 раз в місяць.
Мова видання – українська.
Видавництво – «Педагогічна преса».
Засновник – Міністерство освіти і науки України.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1 

 
 

Кіно- Театр
Академічний журнал з мистецтвознавства
 
 

Журнал «Кіно-Театр» заснований у 1995 році Національним університетом «Києво-Могилянської Академії» за участі Міністерства Культури і туризму України. Видається кожні два місяці, тиражем 800-1000 примірників, не продається в мережі вільного продажу преси.
«Кіно-Театр» – є серйозним, академічним виданням в галузі мистецтвознавства, але без «пихатих мудрувань» і орієнтується на реального читача. Він поєднує свій академізм з популярністю, висвітлюючи сучасний кіно- і театральний процес. До роботи в журналі постійно залучаються студенти і викладачі курсу «Кіномистецтво» Києво-Могилянської Академії.
«… «Кино-Театр» не скован ни рыночной конъюнктурой, ни обязательствами перед спонсорами и может позволить себе любую критику в адрес кого-либо. Явление, как ни парадоксально в наши времена «свободы слова», достаточно редкое.»
(Блейман И. «Кино-Театр». Трудно только первые десять лет» //День.–2005.–11 мая)
Бібліотека отримує це видання з 1995 року.
З журналом "Кіно-театр" можна ознайомитись у відділі документів з питань мистецтв за адресою: пр. К. Маркса, 18, тел. 47-45-36

Страницы журнала :   1 

 
 

Військо України
Суспільно-політичний журнал
 
 

Лейтмотив журналу: Читати – щоб знати, знати – щоб перемагати!
Час вимагає професіоналізації Збройних сил України, укріпленню обороноздатності армії. Волелюбність - одна з клю¬чових ментальних рис українців. Україна крок за кроком проходить свій власний шлях державотворення. Сучасна генерація українства вже створила свою славетну історію, сповнену патріотизму і героїзму.
За ініціативою В. Коркодима (Національна гвардія України) на громадських засадах до першої річниці незалежності України вийшов перший номер журналу "Військо України.
В подальшому, починаючи з 1994 року, журнал "Військо України" - Центральний друкований орган Міністерства оборони України.
Мова видання – українська.
Періодичність – 12 номерів на рік.
Відділ періодики отримує це видання з 1993 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1   2 

 
 

Мистецтво та освіта
Науково- методичний журнал
 
 

Засновники – Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних нук України, Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних нук України. Журнал включено ВАК України до переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата в галузі педагогічних наук (бюллетень ВАК № 5, 2010 рік, постанова президії ВАК України від 14.04.2010 р., № 1-05/3).
Журнал виходить українською мовою 4 рази на рік. Представляємо вам № 2 за 2016 рік.
Тематика журналу – оволодіння системою знань у галузі мистецтва, художньої культури та естетичного виховання, а також креативних і комунікативних якостей до підходу того чи іншого питання, надання можливості формування вміння аналізувати, інтерпретувати та оцінювати твори мистецтва.
Періодичне видання надає вчителям методичні розробки уроків в області образотворчого навчання та нові форми роботи для кращого усвоєння матеріалу.
З журналом ви можете ознайомитись у відділі мистецтва за адресою: пр. Д. Яворницького, 18. Тел. 47-45-36.

Страницы журнала :   1   2 

 
 

Участковый врач
Популярный журнал для профессионалов
 
 

Яркий развлекательно-информационный специализированный медицинский журнал для врачей. Единственный в Украине «глянец» для врачей.
Основная идея журнала: превратить чтение в удовольствие и получить глубокое прочтение читателем всех статей журнала. Журнал в течении 2-х лет возглавляет рейтинг для аудитории врачей первичного звена по данным Комкон фарма Украина.
Контент журнала представлен 2-мя группами материалов. Первая группа – рациональный контенет. Представленные материалы дают врачу массу полезной в практической деятельности информации. Вторая группа материалов – эмоциональный и развлекательный контент. С помощью этих статей мы хотим поднять настроение врачу, сделать его счастливее и отодвинуть в далекое будущее синдром профессионального выгорания .
Журнал – основан в 2011 году.
Журнал имеет 10 выпусков в год (спаренный летний номер)
Издатель : РедМед Агентство Популярных Медицинских изданий.
Отдел периодики получает этот журнал с 2015 года.
Вашему вниманию предлагается начало статей.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепр,
пр. Дмитрия Яворницкого, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72


Страницы журнала :   1 

 
 

Промислова безпека
Виробничо-практичний журнал
 
 

Девіз журналу – «Допомогаємо зробити працю безпечною».
Глобальна місія журналу «Промислова безпека» - це збереження життя і здоров'я працюючих. Журнал створений для того, щоб активно допомагати фахівцям в сфері промислової безпеки та охорони праці.

Журнал позиціонує себе як не заангажований і намагається подавати максимально об'єктивну інформацію, ставити гострі питання і публікувати те, що дійсно цікаво читачам. Корисне редакція намагається робити цікавим.

«Головний редактор журналу - аудиторія. Ми хочемо, щоб Ви формували зміст журналу, тому що думка читача для нас важливіше, ніж кон'юнктурні або політичні міркування.» - така думка редакції журналу.
Ви знайдете рубрики:

• Розслідування надзвичайних ситуацій - в ній публікується інформація про результати розслідування резонансних аваріях на виробництві з висновками і рекомендаціями тих, хто проводив розслідування.
• Профком - інтерв'ю, матеріали з керівниками профспілок і громадських організацій
• Технічна експертиза - присвячена проблемам промислової експертизи, в тому числі аудиту стану промислової безпеки. Тенденції, новинки, рішення.
• Законодавство - найсвіжіші та актуальні нормативні документи. Вкладення виконане в зручній для Вас формі - окремим вкладишем. До слова - деякі журнали вже стали використовувати цю ідею у себе.
• Постійні рубрики - міжнародний досвід та юридичні консультації.
Періодичність журналу 12 номерів в рік.

Відділ періодики отримує це видання з 2016 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1   2 

 
 

TOTAL ESCAPE
Информационный журнал
 
 

Журнал об отдыхе и туризме, который открывает самую суть изысканного путешествия в различные страны мира. Доступен в крупных городах Украины и направлен на целевую группу покупателей с высоким доходом. Этот журнал для тех, кто хочет по максимуму получить незабываемые впечатления, от невероятного отдыха за рубежом. Если вы не можете найти идею для вашего отпуска начните читать журнал TOTAL ESCAPE и несомненно найдете решения проблемы. Здесь вы найдете маршруты в самые невероятные и замечательные уголки света. TOTAL ESCAPE — это путеводитель в мир удивительной природы, культуры и обычаи местных жителей. Журнал о качественном и комфортном отдыхе, о здоровом и активном образе жизни, семейных и жизненных ценностях .. Этот журнал перенесет вас в мир дикой природы, глубинных просторов океана и достопримечательности всего мира - Африка, Альпы, Куршевель, Сафари, Индия, Финляндия.
Периодичность: 1 раз в 3 месяца.
Язык: русский/английский.
Отдел периодики получает этот журнал с 2016 года.
Вашему вниманию предлагается начало статей.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепр,
пр. Дмитрия Яворницкого, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1   2 

 
 

Travel Professional Magazine
Издание о путешествиях и туризме
 
 

Каждый выпуск журнала посвящен определенной группе стран и представляет собой обзор отдельных туристических направлений.
Целевая аудитория:— это люди, для которых путешествия являются образом жизни. Их доход позволяет не только проводить свой отпуск в путешествиях, но и летать на выходные в Европу.

Содержание:
• Навигатор: обзор самых интересных событий в мире.
• Специальное предложение: сборник готовых идей для путешествий по всему миру.
• В кадре: великие отели мира, лучшие гостиницы и спа-курорты, впечатления путешественников и советы.
• Акценты: путеводители по самым уникальным и загадочным местам планеты.
Издание сотрудничает с журналистами, фотографами и блогерами по всему миру.

Издатель: компания TPG, один из крупнейших туроператоров Украины.
Периодичность: один раз в два месяца.
Язык издания: русский.

Отдел периодики получает этот журнал с 2016 года.
Вашему вниманию предлагается начало статей.
Ознакомиться с этим и другими выпусками Вы сможете по адресу:
г. Днепр,
пр. Дмитрия Яворницкого, 18.
Отдел периодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72Страницы журнала :   1   2 

 
 

Держслужбовець
Фахова газета
 
 

Єдине спеціалізоване видання для працівників органів державної та судової влади і місцевого самоврядування.
У кожному номері видання:
• Офіційні консультації та роз'яснення з питань державної служби (відповідно до нового законодавства), служби в органах місцевого самоврядування, застосування норм чинного трудового законодавства.
• Оперативний і всебічний аналіз норм антикорупційного законодавства з публікацією «життєвих» прикладів і практичних рекомендацій.
• Судова практика та коментарі.
• Професійна інформація правового та управлінського характеру з питань нормативно-правового забезпечення роботи органів влади та місцевого самоврядування.
Авторський колектив видання — працівники органів виконавчої, судової влади і місцевого самоврядування «зі стажем», юристи-практики.
З метою більш детального роз’яснення вимог і практичного застосування конкретних законодавчих актів і нормативних документів колектив редакції проводить безкоштовні семінари та навчальні тренінги (з виїздом в регіони) і консультує читачів (очно, заочно і по телефону).
Газета «Держслужбовець» позиціонується як газета для керівників апарату, служб управління персоналом і юридичних служб.
Видається з 2012 року.
Періодичність — 1 раз на місяць.
Аудиторія газети: Керівники апарату, кадровики, юристи (на державній службі).
Відділ періодики отримує це видання з 2015 року.
До Вашої уваги пропонуються перші сторінки статей.
Ознайомитись з представленим та іншими номерами журналу можна за адресою:
м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 18.
Відділ періодики ДОУНБ.
Тел.(0562) 47-37-72


Страницы журнала :   1   2 

 

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
 

49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2006 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека