Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1543052кп по; 36.997
1000 блюд за 5 минут [Текст] / сост. А. Вербицкая. - Харьков : Клуб семейного досуга.-2016.- 352c.
У книзі зібрані різноманітні кулінарні рецепти від закусок до десертів: смачні салати, ароматні гарячі бутерброди, оригінальні канапе, ніжні десерти, торти, печиво, цукерки, а також прохолодні напої - як безалкогольні, так і міцні. Всі інгредієнти доступні, а приготування страв займає мінімум часу. Порадуйте домашніх і здивуйте гостей!
  
1543027 аб ; 42.36
Анисимов, Н. В. Умный виноградник без хлопот [Текст] / Н. В. Анисимов. - Харьков : Клуб Семейного Досуга.-2016.- 350c.
Всі поради даються для вирощування винограду в нашому кліматі! Особлива увага приділяється формуванню куща з допомогою обрізки, що дозволяє регулювати його плодоносіння. У книзі представлено: опис сучасних сортів винограду: терміни дозрівання, врожайність, стійкість до хвороб та ін; методи прискореного формування винограду; розмноження і посадка; догляд за виноградником: полив, добрива, укриття на зиму, боротьба із заморозками, захист від шкідників та ін.
  
ф1543030кп по; 42.35
Беккалетто, Ж. Успешная обрезка, формировка, прививка и омоложение фруктовых деревьев и винограда [Текст] / Ж. Беккалетто, Д. Ретурнар. - Харьков: Клуб Семейного Досуга.-2016.- 215c.
Запорука високого врожаю і гарного, доглянутого саду - правильна обрізка і формування крони, знання принципів щеплення і використання відповідних підщеп. Книга містить докладні практичні рекомендації з обрізки і формування крон плодових дерев, винограду та інжиру, а також поради щодо вибору підщепи. Вся інформація супроводжується докладними ілюстраціями і фотографіями. За допомогою цієї книги ви виростите сад вашої мрії!
  
ф1542181кп по; 37.248.3
Бойко, Е. А. Пошаговый самоучитель вязания спицами и крючком [Текст] / Е. А. Бойко. - Харьков : Клуб семейного досуга.-2015.- 239c.
Якщо ви не вмієте в'язати, але дуже хочете навчитися, або бажаєте вдосконалити вже наявні навички - це самовчитель вам допоможе! У виданні наочно представлені всі техніки, петлі і типи візерунків. Ви навчитеся в'язати спицями або гачком всього за кілька годин! Докладні інструкції і покрокові ілюстрації прояснять всі тонкощі процесу в'язання. Ви зможете сміливо перейти до виконання вподобаних моделей одягу. В'язати так просто і цікаво, що ви не зможете зупинитися!
  
ф1541736кп по; 37.277
Валюх, О. Ажурный и объемный квиллинг [Текст] : [картины, открытки, фигурки] / О. Валюх, А. Валюх. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2015.- 128c.
Квілінг – один з найбільш актуальних і модних сьогодні видів рукоділля. І це не дивно: скручуючи різними способами різнокольорові паперові смужки, можна створювати речі вражаючої краси! Ця проста техніка роботи з папером доступна навіть дитині і не вимагає великих витрат часу і матеріалів, а результат перевершує всі очікування. Чудові картини та панно – озеро з лебедями, океан, квіткова поляна, гілка горобини, фруктовий сад – стануть родзинкою вашого інтер'єру. У техніці об'ємного квілінгу можна виготовити ефектні об'ємні фігурки, а в техніці ажурного виходять дуже красиві повітряні прикраси, шпильки, сережки, брошки...
  
1542900кп по; 42.14
Костина-Кассанелли, Н. Выращиваем лекарственные и пряные травы на участке, балконе, подоконнике [Текст] / Н. Костина-Кассанелли. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2016.- 286c.
Виростити м'яту, базилік, руколу, кріп, шавлію, лаванду, ехінацею можна на ділянці, на підвіконні, балконі, в палісаднику! Книга розповідає про властивості трав, дає рекомендації по посадці та догляду за ними в домашніх умовах або на дачі, пояснює, коли і як правильно збирати урожай. В книзі також дано рекомендації по складанню кулінарних пряних сумішей та лікарських зборів!
  
1542208кп по; 37.248.42
Полянская, А.И. Объемные цветы из бисера [Текст] : [техники : схемы : описания] / А. И. Полянская. - Харьков: Клуб Семейного Досуга.-2015.- 96c.
У книзі представлені найрізноманітніші об'ємні моделі квітів з бісеру. Орхідея, пролісок, ромашка, троянда, хризантема, гвоздика, конвалія і тюльпан — понад 30 моделей найбільш популярних кольорів. Одношарові, багатошарові і комбіновані — вони прикрасять ваш будинок, порадують і здивують близьких. Вибирайте будь-яку модель і експериментуйте! Кожен проект супроводжується докладними інструкціями, схемами і барвистими фотографіями.
  
ф1541762кп хр; 37.248
Хуг, К. Браслеты, серьги, ожерелья Шамбала. Магические украшения своими руками [Текст] : более 40 проектов / К. Ху. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2014.- 63c.
Виготовлення оригінальних прикрас - захоплююче заняття. А якщо створена вами прикраса ще й покликана стати амулетом, що приносить щастя й удачу, то це вдвічі приємніше. Саме такими вважаються шамбали. Своїми руками можна сплести браслет, намисто або сережки. Це зробити досить просто. У книзі представлено понад 40 моделей прикрас-оберегів: браслети, кольє, каблучки і сережки. Яскраві і суворі, кокетливі і стримані, класичні й оригінальні - ви легко підберете виріб для будь-якого випадку. Покрокові інструкції і барвисті ілюстрації полегшать роботу над створенням прикрас.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека