Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1541734кп хр ; 63.3(4УКР)6-68
АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви [Текст] / гол. ред. С. С. Скляр ; фото С. Лойко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2016.- 352c.
Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в АДу — як його назвали оборонці летовища — це майже шість десятків свідчень «кіборгів», коментарі військових експертів та військових аналітиків з України, Росії, США та Канади, представника Генерального штабу Збройних сил України. Але головне — про життя і смерть, про відчайдушність і страх, про любов і дружбу, про те — що і чому захищали у терміналах ДАПу українські бійці — читайте у розповідях безпосередніх учасників оборони Донецького аеропорту. Читайте, аналізуйте та робіть свої неупереджені висновки!
  
1541760кп хр ; 84(4УКР)6-44
Вдовиченко, Г. К. Бора [Текст] : роман / Г. К. Вдовиченко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2015.- 238c.
Роман Бори ще не дописано, тож несподіваний подарунок – особняк у Львові – міг стати її затишною творчою лабораторією, а став притулком-«рукавичкою» для ще шістьох душ… Старе й мале, давня подруга та дивакуватий незнайомець, кіт і собака та, звісно ж, сама Христина Бора на наших очах стають справжньою сім'єю. Споріднені душі, відверте й щире спілкування вони знаходять, не ховаючись за вигаданими ніками й аватарками. Але на те воно й життя, аби дивувати справді неймовірними, але невіртуальними, сюрпризами. Може, варто й нам скуштувати реального життя?
  
1541839кп хр ; 84(4УКР)6-44
Доляк, Н. Загублений між війнами [Текст] : роман / Н. Доляк. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2015.- 496c.
Існують такі особистості, яким життєвої сили Бог відміряв ніби на двох (якщо не чотирьох). Саме таким був український прозаїк і поет Юрій Будяк (Покос). Його дивна доля вражає. Цій непересічній людині довелося жити, мабуть, в один з найскладніших історичних періодів — у першій половині ХХ століття. Юрій Покос пройшов крізь розрух революції, темряву трьох війн і морок табору, не втративши людської гідності. Мужній воїн, мандрівник, революціонер, сільський вчитель, журналіст, громадський діяч, політичний в`язень, до того ж талановитий літератор — це все про нього! У звичайний людський вік вмістилася надзвичайна доля, і життя дивовижної людини стало ніби дзеркалом несамовитого часу...
  
1541780кп хр ; 84(4УКР)6-44
Кокотюха, А. Вогняна зима [Текст] : роман / А. Кокотюха. - Харьков : Клуб семейного досуга досуга.-2015.- 352c.
Ще вчора кожен мав своє життя, у якому, здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013–2014-го, і тисячі українців опинилися у вирі Революції гідності, щоправда, по різні боки барикад. Успішний бізнесмен Стогов стає активістом Автомайдану, учорашня продавниця Алла перетворюється на волонтерку, тітушка Сірий іде туди, де більше платять, а беркутовець Олег ладний карати «майданутих» навіть задарма... Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо і затамовуюємо подих. Бо тут усе справжнє — і життя, і кохання, і ненависть. І смерть. А ще — відчайдушна віра, що кінець кінцем усе буде добре...
  
1542022 аб ; 84(4УКР)6-44
Кокотюха, А. Червоний [Текст] : роман / А. Кокотюха. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2015.- 320c.
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони... можуть бути корисними. Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув’язнених злодіїв. Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер, чекіст і ворог народу. Не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою!
  
1541754 аб ; 84(4УКР)6-44
Костина, Н. Билет в одну сторону [Текст] : роман / Н. Костина. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2016.- 302c.
Україна. 2014-й. Аня - волонтер-медик у військовому госпіталі. Єгор - актор з Росії, повірив пропаганді і відправився воювати проти "хунти". Їх дорогам судилося перетнутися... Коли привезли в госпіталь вмираючого пораненого, тільки миттєва реакція Ані та її чіткі дії допомогли повернути хлопця з того світу. Всіма силами вона боролася за життя незнайомця... І в ту хвилину, коли Єгор нарешті відкрив очі і побачив над собою дівчину, схожу на ангела, він зрозумів: йому є заради чого і заради кого жити...
  
1542109кп хр ; 84(4СЕР)6-4
Пантич, М. Прогулянка хмарами [Текст] / М. Пантич. - К. : Темпора.-2015.- 256c.
Пантич розповідає тихі історії. Знаєте, як коли збирається компанія людей, які одне одного зовсім давно знають, і вони сидять до пізньої ночі за вином, ділячись одне з одним уже багато разів переговореними сюжетами, пригадуючи якісь нові деталі, розгортаючи ці деталі в окремі розповіді, і що пізніше стає, то спокійніші, простіші, але водночас глибинніші народжуються розмови. Кожна з цих історій – не зовсім про те, про що її слова, але головне вже давно розказане, його нема потреби витягати назовні, бо всі й так знають, і без того чують.
  
1541793кп хр ; 84(4УКР)6-44
Ткаченко, Г Голгофа козацьких нащадків. Терновий вінок [Текст] : роман / Г. Ткаченко. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2015.- 320c.
Чернігівщина напередодні революції. Чи міг подумати нащадок славних козаків, працьовитий господар Савелій Руденко, що одного дня втратить все? Чи могла юна Маня, дочка Савелія, знати, що червоноармієць Микола, якого вона покохала усім серцем, зрадить її? Однак коли батька заарештували, вона забула про дівочу гордість і подалася до Миколи — просити врятувати батька. Юнак зробив вигляд, що не впізнав Маню...Велика війна змусила дівчину забути про минулі печалі. Розшукуючи в таборі полонених односельця, Маня зустрічає там Миколу. Він благає пробачити його, клянеться, що завжди кохав лише її.
  
1541864кп хр ; 84(4УКР)6-44
Цаплиенко, А. Книга перемен: истории с переднего края [Текст] / А. Цаплиенко. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2015.- 256c.
У збірці оповідань відомого українського журналіста і письменника мова йде про війну, яка неочікувано прийшла в Україну і змінила життя і свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов'язані складною павутиною особистих стосунків один з одним і з автором. Вони разом з усією країною йдуть дорогою змін — від застою до революції, від Майдану до війни. Історії, які відбуваються з героями, які здаються неймовірними, але це нова реальність, в якій потрібно навчитися виживати. Книга має всі шанси стати в майбутньому одним з літературних документів епохи, в якій нам випало жити.
  
1542024кп хр ; 84(4УКР)6-445
Шкляр, В. Чорне Сонце [Текст] : збірка / В. Шкляр. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2016.- 304c.
Кожен його твір стає бестселером і витримує кілька перевидань. Василь Шкляр — автор славнозвісних романів: «Залишенець», «Елементал», «Ключ», «Кров кажана», «Маруся», «Ностальгія», «Тінь сови». Найпрестижніша з численних літературних нагород Шкляра — народна Шевченківська премія, кошти на яку зібрали звичайні громадяни після того, як письменник з політичних мотивів відмовився від присудженої йому Національної премії імені імені Т. Г. Шевченка До цієї книжки, окрім «Чорного Сонця», увійшли твори, різні за тематикою, настроєм, часом написання. Але всі вони — про Україну, якою вона була, якою є і якою ще буде колись — адже в героях Шкляра впізнаємо тих, хто живе поруч із нами, змагаючись, борючись і завжди — навіть ціною власного життя — перемагаючи…

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека