Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1541837кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-445
Загадка золотого кинжала. Сокровища мирового детектива [Текст] : сборник / сост., вступ. ст. Г. Панченко. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2015.- 496c.
Перед вами - колекція класичних детективних творів на будь-який смак: таємничих і захоплюючих, дотепних та іронічних, від яких холоне кров, а можливо, з’явиться легка посмішка. Артур Конан Дойл, Гілберт Кіт Честертон, Едгар Уоллес, Джером К. Джером, Джек Лондон, Роберт Стівенсон... 30 оригінальних і захоплюючих детективів різних стилів і напрямків, які увійшли в світову скарбницю жанру!
  
1542002кп хр ; 84(7СПО)6-44
Браун, Д. Точка обману [Текст] : роман / Д. Браун. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2016.- 528c.
В Арктиці знайдено восьмитонний уламок метеорита із закам'янілими рештками живих організмів, що свідчить про існування позаземного життя. На місце відкриття вирушають чотири незалежні науковці — астрофізик, палеонтолог, океанограф та фахівець з льодовиків. Коли вони опиняються за крок до розгадки, їх починають безжально вбивати...
  
1541877 аб ; 84(4ВЕЛ)6-445
Брэддон, М. Э. Кровавое наследство [Текст] : роман / М. Э. Брэддон. - Харьков: Клуб Семейного Досуга.-201.- 416c.
Мстивий і підступний банкір плете павутину обману, в яку потрапляє благородне сімейство - капітан морської служби Гарлей Вестфорд, його дружина, син і дочка. Знехтуваний залицяльник не зупиняється ні перед чим - підробки, крадіжки, звідництво, вбивства - і все для того, щоб заподіяти біль тій, яку любив довгі роки. До чого призведе шалена пристрасть, хто стане її жертвою - ви дізнаєтеся з книги Мері Елізабет Брэддон, автора світового бестселера "Таємниця леді Одлі".
  
1541909кп хр ; 84(4НІМ)6-44
Ванденберг, Ф. Наместница Ра [Текст] : роман / Ф. Ванденберг. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга.-2015.- 320c.
Стародавній Єгипет. Дочка Тутмоса I стає першою в історії країни жінкою-фараоном. Розумна і рішуча, примхлива і відчайдушно смілива, красива і спокуслива, цариця Хатшепсут, зводить храми і обеліски і править більш жорстоко, ніж її попередники. Що ж заважає цій незвичайній жінці знайти щастя?
  
1541818кп хр ; 84(7СПО)6-44
Кінг, С. Доктор Сон [Текст] : роман / С. Кінг. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля.-2015.- 640c.
Уперше українською! Довгоочікуване продовження найстрахітливішого роману Стівена Кінга «Сяйво»! Минуло багато років, але зловісні примари покинутого готелю досі не дають спокою вже дорослому Денні Торренсу... Його «сяйво» стало для нього прокляттям... Якось доля зводить його з особливою дівчинкою Аброю. Вона — обрана. Її «сяйво» сильніше за всіх. Але зовсім поруч — кровожерливі демони в непримітній личині. Вони полюють за життям і душею дитини. І тепер тільки Ден може її захистити! Але не всіх демонів можна позбутися. Адже деякі з них — частина тебе самого...
  
1542018 аб ; 84(7СПО)6-44
Поланік, Ч. Чарівна ти [Текст] : роман / Ч. Поланік. - Харків :Клуб Сімейного Дозвілля.-201.- 288c.
Хтось дуже влучно сказав про цей твір «Говорити соромно – мовчати неможливо» – ось такий він вражаючий новий роман від відомого американського сатирика. «Чарівна ти» – це тонка гра з яскравими героями та людськими слабкостями, дослідження потаємних бажань та невтомні й загадкові пошуки їх втілення. І, як завжди, чудовий гумор та іронія Поланіка, й дуже нестандартні пригоди героїв не дозволять читачу полишити книгу, не діставшись фіналу. Тим, кому ще не 18+ – забудьте про те, що щойно читали, ще не можна;)
  
1541889кп хр ; 84(7СПО)6-44
Тиммер, Д. Л. Лишь пять дней [Текст] : роман / Дж. Л. Тиммер. - Харьков: Клуб семейного досуга.-2015.- 368c.
Мара Ніколс - успішний адвокат, любляча дружина і мама чарівної дочки. Скотт Коффман - учитель середніх класів, який взяв на виховання хлопчика, поки його мати сидить у в'язниці. У них є лише п'ять днів, щоб попрощатися з тими, кого вони люблять... Через п'ять днів маленький Куртіс повернеться до матері. Через п'ять днів смертельно хвора Мара закінчить свій шлях... Як прожити ці дні? Чи вистачить їх, щоб сказати тим, хто дорожче всього на світі, головні слова? У них залишилося всього п'ять днів. Як прожити їх? Адже потім все, що вони любили, чим дорожили, буде втрачено.
  
1541935кп хр ; 84(4ФРА)6-44
Уельбек, М. Покора [Текст] : роман / М. Уельбек. - Харків : Клуб сімейного дозвілля.-2015.- 256c.
Роман-провокація! 2023 рік. Викладач Сорбонни Франсуа живе в дивний час – до керівництва у Франції приходять мусульмани, а університет вимушений коритися свої новим господарям – шейхам з Саудівської Аравії. Більшість його колег, аби зберегти посади, приймають іслам. Перед Франсуа (який, до того ж, тяжко переживає кризу середнього віку) постає непростий вибір: відмовитися від інтелектуального життя і остаточно піти на пенсію чи навернутися до ісламу, взяти собі кілька гарненьких дружин і зажити новим, ліпшим життям?
  
1541986кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-445
Хьюм, Ф. Тайна двухколесного экипажа [Текст] : роман / Ф. Хьюм. - Харьков: Клуб Семейного Досуга.-2015.- 416c.
Мельбурн, 1886 рік. Ця детективна історія починається з того, як нетверезий чоловік сідає в двуколку і виявляється мертвим після його прибуття. Хто загадковий вбивця і який був його мотив: ревнощі, шантаж, сімейні таємниці або все-таки любов? Хто зможе знайти істину, відкриваючи нескінченні і часом страшні секрети по дорозі... Перший і, мабуть, найбільш відомий роман Фергюса Х'юма.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека